پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 24 تیر ماه

فال روز 24 تیر ماه
فروردین

امروز به هیچ عنوان در خانه تنها نمانید. این تنهایی شما را بسیار اذیت خواهد کرد. بهتر است بیرون بروید و هوا بخورید. پیاده روی کنید یا باشگاه بروید. ورزش عصبانیت یا هر نوع هیجان منفی را از میان می برد و می توانید با توانایی بیشتری کارهای خود را انجام دهید. در محل کار نیز همه حواس خود را به کار بدهید. بهتر است هر ایده ای در سر دارید را بنویسید تا فراموش نکنید و در فرصت مناسب از آنها استفاده کنید. در مورد مسایل عاطفی، می توانید با فرد مورد علاقه خود بیرون بروید و هیجانات جدیدی را با هم تجربه کنید.  

اردیبشهت

امروز در انتظار نامه یا خبری از طرف یک دوست یا آشنا هستید.تاخیر در دریافت این خبر شما را عصبی و ناراحت می کند. اما اجازه ندهید این مساله روی شما تاثیر منفی بگذارید. روز خود را برای مساله ای که به راحتی قابل حل شدن است، هدر ندهید. در محیط کار یکی از بهترین روزهای خود را تجربه خواهید کرد. البته ریسک نکنید. اما تا جای ممکن مهارت های خود را به نمایش بگذارید. اگر قرار است کار اینترنتی آغاز کنید، امروز زمان مناسبی است. امروز  احتمال آشنا شدن با فردی را دارید که از نظر روحی و اخلاقی بسیار مورد توجه شما است. می توانید با او قرار ملاقات بگذارید و در مورد احساسات خود حرف بزنید.

خرداد

امروز برای انجام کارهای خود با مانع روبه رو می شوید. این مساله بسیار آشفته و کلافه تان می کند. اما سعی کنید خیلی به این مسایل توجه نکنید تا روزتان خراب نشود. اگر در کار خود متوجه شدید نمی توانید تمرکز کنید، کار دیگری را به دست بگیرید. به هر صورت وظایف خود را باید انجام دهید و این مسایل نباید انگیزه های شما را از بین ببرند. در محل کار سعی کنید همه حواستان جمع باشد تا مشکلی پیش نیاید. در رابطه عاشقانه خود این فرصت را دارید تا با فرد جدیدی آشنا شوید که فاز فکری مشابه شما دارد. خیلی به جزئیات مسایل گیر ندهید تا تجربه عالی در کنار هم داشته باشید. 

تیر

خلاقیت هنری و ایده های خوبی در سر دارید. می توانید از آنها برای شروع یک کار جدید بهره بگیرید. البته به قدری امروز مشغولیت کاری دارید که فرصت نمی کنید به آنها جامه عمل بپوشانید. ناامید نشوید. آنها را یادداشت کنید تا در فرصت مناسب اجراییشان کنید. در محل کار هم پیش از ارائه نظر، چند بار درست آنها را بررسی کنید. عجله در کار به نفع شما نیست. در رابطه احساسی درک بسیار خوبی از هم خواهید داشت و می توانید با هم کاملا صادقانه و با آرامش حرف بزنید. اگر مشکلی میان شما هست با همفکری هم برطرف کنید.
 
مرداد

امروز به مسایل متافیزیک و ماورا طبیعه علاقه شدیدی پیدا می کنید. این علاقه به اندازه ای است که شاید بخواهید در کلاس های آموزشی این حوزه ثبت نام کنید. حتی می توانید از کتاب ها و مقاله های مرتبط برای کسب دانش بیشتر در این حوزه بهره بگیرید. البته این علاقه مندی نباید شما را از مسوولیت هایتان دور کند. در محل کار حواستان را به کار بدهید تا مشکلی پیش نیاید. امروز این فرصت را دارید تا فرد جدیدی آشنا شوید و با او در مورد احساسات و نیازهای قلبی خود حرف بزنید. این می تواند آغاز یک رابطه طولانی مدت باشد.

شهریور

امروز یکی از اطرافیان شما بسیار ساکت است. این مساله فکر شما را مشغول می کند. دوست دارید از مشکل او آگاه شوید  و در صورت توان، به او کمک کنید تا حال بهتری داشته باشد. می توانید شنونده خوبی برای درددل هایش باشید اما اصراری برای این کار نداشته باشید تا مشکل بیشتر نشود. در رابطه عاطفی خود فرصت بسیار خوبی برای شناخت بیشتر شریک عاطفی خود خواهید داشت. با هم قرار گذارید و بیرون بروید. با حرف زدن های صادقانه می توانید موجب استحکام بیشتر این رابطه بشوید. اگر مشکلی میان شما هست، با همفکری هم می توانید برطرف کنید. از این همه انرژی خوب بهره بگیرید.
 
مهر

شاید مشغولیت های فکری زیادی که دارید در انجام کارها و وظایف شما تاثیر بگذارند. خود را برای مسایلی که کنترلی روی آنها ندارید آزار ندهید و روز خود را بیهوده خراب نکنید. حواستان را به کار بدهید و با تمرکز بیشتر کار کنید. اگر یکی از دوستان شما غمگین یا ساکت است، به خود نگیرید. شما کاری نکرده اید که او را عصبانی کرده باشد. این ناراحتی گذرا است و او فردا دوباره به حالت همیشگی خود باز خواهد گشت. در مورد مسایل احساسی، شاید بد نباشد تغییراتی در رابطه خود ایجاد کنید. با هم در مورد سرگرمی های جدید صحبت کنید تا از خمودگی که دچار آن شده اید، بیرون بیایید.


آبان

اگر برای سفر یا استراحت برنامه ریزی کرده بودید، امروز متوجه می شوید به دلیل حجم بالای کارها و مسوولیت ها نمی توانید به این سفر بروید. ناامید یا عصبانی نشوید. این یک وقفه موقتی است و پس از انجام کارها با کمی تاخیر می توانید به خود استراحت دهید. در رابطه احساسی خود خوب است برای خودتان برنامه های جدید ترتیب دهید تا شادی و هیجان روزهای اول را به رابطه خود بازگردانید.

آذر

با ایمان به خود و مهارت هایی که دارید می توانید فرصت های مالی بسیار خوبی برای خود رقم بزنید. در مورد حرف هایی که در محیط کار می شنوید خیلی زود قضاوت نکنید. تا پیش از اطمینان از صحت شایعات بیهوده ذهن خود را مشغول نکنید. موردی برای عصبانیت یا ناراحتی وجود ندارد. اگر کسی را دوست دارید و تاکنون این مساله را با او در میان نگذاشته اید، امروز فرصت بسیار خوبی است. با او یک قرار ملاقات بگذارید و در مورد احساسات واقعی خود حرف بزنید. این می تواند به یک دوستی خوب و طولانی مدت تبدیل شود.  

دی

امروز در ایجاد تعادل میان کارهای خانه و مسوولیت های کاری خود دچار مشکل می شوید. اما ناامید نشوید و نگذارید این مساله روحیه شما را خراب کند. با یک برنامه ریزی دقیق و درست می توانید همه کارها را به درستی پیش ببرید. در مورد مسایل احساسی، امروز فرصت آشنایی با فردی را دارید که بسیار شبیه شما فکر می کند. این برایتان ارزش بسیاری دارد. اگر در رابطه با کسی هستید نیز این شانس را دارید یا یک روز شاد و آرام را در کنار هم تجربه کنید. از این انرژی ها در جهت بهبود امور استفاده کنید. 

بهمن

امروز از همان ابتدای صبح انرژی بسیار زیادی دارید. خیلی شاد و سرحال کارهای خود را آغاز می کنید اما از نیمه های روز خستگی بر شما مستولی می شود. جای نگرانی نیست. از این مساله هراسی به دل راه ندهید. فقط باید برنامه ریزی درستی برای کارهای خود داشته باشید تا کامل و دقیق به انجام برسند. در رابطه عاشقانه خود یک تغییر بسیار مثبت را شاهد خواهید بود. می توانید با هم برای روزهای شادتر و بهتر برنامه ریزی کنید. اگر مجرد هستید نیز این فرصت را دارید تا فرد رویاهای خود آشنا شوید. 

اسفند

دوست دارید سفر بروید و کمی به خود استراحت بدهید. اما نگرانی های مالی مانع از این کار می شوند. ناامید نباشید. این مشکلات موقت هستند و با کمی سخت گوشی بیشتر می توانید رویاهای خود را واقعیت ببخشید. شما مهارت های بسیاری دارید. ایده های خلاقانه خود را یادداشت کنید  تا در یک فرصت مناسب آنها را اجرایی کنید. در مسایل احساسی هم انرژی بسیار خوبی دارید. می توانید در کنار هم تجربه های به یاد ماندنی داشته باشید. از انرژی های این روز نهایت استفاده را ببرید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی