پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه ◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
    مجسمه های واقعی از حیوانات ساخته شده از لایه های روزنامه های بازیافتی. حیوانات روزنامه - مجسمه های کاغذی ساخته شده توسط Hitotsuyama Studio.
 • آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
    آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ساخته شده از هزاران نوار کاغذی رول شده، شکل گرفته و با دقت چیده شده است. Paper Strips Art ایجاد شده توسط هنرمند quilling کاغذ Rebekah Jenkins دارای پرتره های سه بعدی از گربه ها، سگ ها، خفاش ها، شیرها و دیگر حیوانات زیبا است.
 • ظرف نودل شبیه سگ ◄ ظرف نودل شبیه سگ
    لیوان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل شیبا اینو رامن دست ساز از سرامیک توسط تتسویا ایشیدا.
 • گیتار گودزیلا ◄ گیتار گودزیلا
    گیتار الکتریک جالبی که شبیه هیولای دریایی گودزیلا بنفش نمادین از فیلم‌های محبوب طراحی شده است. نسخه محدود گیتار الکتریک گودزیلا شکل ساخت شرکت ژاپنی. گیتار گودزیلا با چراغ های LED بنفش یکپارچه با قیمت 5550000 ین.
 • کوله پشتی مگسی ◄ کوله پشتی مگسی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29206    |     صفحه 1 از 2921
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 15 / 04 / 1393

فال روزانه 15 / 04 / 1393

فروردین

امروز باید در برابر رویدادها تفکر عمیق تری داشته باشید. هر مساله ای که روی می دهد باید به درستی و با فکر باز در مورد آن تصمیم گیری و آن را برطرف کنید. از یک طرف می خواهید کارهای خود را با انرژی بسیار پیش ببرید و از طرف دیگر عصبی و نگران هستید و بدون هیچ استراتژی درستی کارها را انجام می دهید. بهتر است به جای اینکه تنهایی کارها را پیش ببرید از دیگران و ایده ها و نظرهای آنها نیز کمک بگیرید. در مورد مسایل احساسی نیز بسیار دوست دارید برای آینده خود تصمیم گیری کنید. اما به جای آن بهتر است روی هماهنگی و تفاهم بیشتر با شریک عاطفی خود تمرکز کنید. اگر مجرد هستید، امروز برای آشنایی با فرد جدید فرصت خوبی است. انرژی ها شما را با فرد مناسبی آشنا می کنند.


اردیبشهت

امروز می توانید با انرژی بسیار در هر محفلی بدرخشید. البته تغذیه سالم را نیز در دستور کار خود قرار دهید. برای این منظور شاید به فروشگاه میوه و سبزیجات سالم بروید و سبد خود را از انواع مواد ارگانیک پر کنید. اگر خودتان باغچه دارید نیز احتمالا بیشتر زمان خود را در کشت و باغبانی سپری خواهید کرد. اگر در مسایل عاطفی خود برنامه ریزی خاصی دارید یا تصمیم گیری مهمی انجام داده اید، امروز نمی توانید آن را تغییر دهید. شاید بهتر باشد هر دو با هم در مورد علایق و تصمیماتتان حرف بزنید و رابطه خود را بهبود ببخشید.

خرداد

حس خلاقیت شما امروز بسیار بالا است. می توانید ایده های بسیار خوبی داشته باشید. آنها را یادداشت کنید تا در زمانی مناسب از آنها استفاده کنید. حتی شاید همین امروز برای خرید ابزار لازم برای اجرای کردن تفکرات خود بیرون بروید. البته از نظر روحی کمی حساس و زودرنج خواهید بود. اما خیلی سخت نگیرید و بگذارید انرژی های امروز بگذرند. در مورد مسایل عاشقانه، احساس بسیار خوبی خواهید داشت. اما این را بدانید برای اینکه رابطه خوبی با شریک عاطفی خود داشته باشید، ابتدا باید خودتان و نیازهای خود را با درستی بشناسید. برای اینکه روحیه بهتر و فکر باز داشته باشید باشگاه بروید و ورزش را به برنامه دایمی خود تبدیل کنید.

تیر

امروز احتمال دارد با دوستان یا همکاران خود دورهمی داشته باشید و در مورد موضوع مشخصی با یکدیگر حرف بزنید. از نظر اجتماعی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارید و می توانید به خوبی سخنرانی کنید. شما به خوبی می دانید چه حرفی را در چه موقعی باید بیان کنید و  این به بهبود موقعیت اجتماعی شما کمک بیشتری می کند. شاید بد نباشد در خلال صحبت های جدی، کمی شوخی و تفریح نیز داشته باشید. امروز را دوست دارید در خانه استراحت کنید و در مورد ایده های ذهنی خود در مورد رابطه عاشقانه تان فکر کنید. می توانید در کنار هم و با همفکری یکدیگر برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید. اگر مجرد هستید نیز احتمال آشنایی با فرد مناسب زیاد است.
 
مرداد

بهتر است امروز را در خانه نمانید و بیرون بروید. پیاده روی یا دوچرخه سواری کنید. بیهوده وقت خود را در خانه هدر ندهید. اگر بی حوصله و کسل هستید، باید با انرژی های این فاز مبارزه کنید و خودتان را به هر ترفندی شده است بیرون بکشید تا حالتان بهتر شود. در اجتماع بودن امروز برایتان بسیار خوب است. شاید خوب باشد بیشتر زمان خود را برای بهبود رابطه عاشقانه خود صرف کنیدو اخیرا مشکلات و سوتفاهماتی میان شما برقرار بوده است که می توانید با همفکری و صحبت با یکدیگر بخش بزرگی از آن را برطرف کنید. از لحاظ احساسی در شرایط خوبی هستید و این می تواند در مسیر هدف به شما کمک بسیاری کند.

شهریور

احتمال دارد از ابتدای صبح احساس کرختی و بی حوصلگی داشته باشید. اما بیهوده در رختخواب نمایند. به هر ترفندی شده خود را بلند کنید، دوش آب گرم بگیرید و از خانه بیرون بروید. با خوراکی های مناسب و سالم می توانید سموم بدن خود را دفع کنید و تا حد امکان آب میوه های طبیعی بنوشید. عصرهنگام نیز با دوستان یا همکاران خود برنامه ریزی کنید و بیرون بروید تا در جمع و شلوغی باشید. این کارها باعث می شوند تا روحیه بهتری داشته باشید. در مورد مسایل احساسی نیز، بسیار رمانتیک هستید. به همین دلیل، خوب است زمان خود را با فرد مورد علاقه تان سپری کنید و از انرژی های مثبت جاری در هوا نهایت استفاده را ببرید. اگر مجرد هستید، امروز ممکن است با فردی بسیار جذاب و جالب آشنا شوید.

مهر

صبح بسیار خوب و شادی را آغاز می کنید. می توانید برای بیشتر کردن این همه انرژی خوب، به استخر، باشگاه یا ماساژ بروید و حسابی به خودتان استراحت بدهید. یا شاید بیرون رفتن و خرید کردن نیز بتواند برای بهتر شدن حالتان موثر باشد. بعدازظهر را نیز می توانید کارهای عقب افتاده خود را به انجام برسانید . در مورد مسایل احساسی نباید انتظار یک روز بسیار رمانتیک یا عاشقانه را داشته باشید. البته منظور این نیست که حالتان در کنار معشوق خوب نخواهد بود، اما فقط یک روز معمولی اما آرام را در کنار یکدیگر تجربه خواهید کرد.

آبان

امروز را سعی نکنید با جریانِ رویدادهای زندگی مبارزه یا برخلاف آنها قیام کنید. بهتر است روی انجام کارهایی که تصور می کنید درست است تمرکز کنید با آسایش خیال به سمت جلو پیش بروید. شاید بد نباشد زمانی به گشت زدن در خیابان و میان مغازه ها سپری کنید. البته همه این حس ها و روحیه که یادکردیم مخصوص صبح تا ظهر هستند و در بعدازظهر روحیه دیگری خواهید داشت. در مورد مسایل احساسی شاید تصور کنید که با شریک عاطفی خود تفاهم ندارید، اما این طور نیست و فقط کمی سوتفاهم میان شما به وجود آمده است. امروز پبش از هر نوع تصمیم گیری، درست فکر کنید. یا تا حد امکان هیچ تصمیمی اتخاذ نکنید.

آذر

از ابتدای صبح بسیار تمایل دارید برای یک بعدازظهر متفاوت برنامه ریزی کنید. اگر از قبل با دوستان یا خانواده برای شرکت در یک مراسم یا مهمانی خانوادگی برنامه ریزی کرده و قول داده اید، نمی توانید آن را تغییر دهید. بهتر است بر سر حرف خود بمانید و به قولی که داده اید احترام بگذارید. در زمانی که تنها هستید، می توانید روی پروژه های ذهنی خود تمرکز کنید و برای اجرایی کردن آنها راهکار مناسب بیابید. در مورد مسایل احساسی نیز با شرکتان همدل شوید و با هم برای آینده تصمیم گیری کنید. اما هیچ چیز را قطعی نکنید. 

دی

کاری که مدت های طولانی نمی توانستید به انجام برسانید، امروز به مراحل بسیار خوبی می رسد. می توانید با خیال راحت برای اتمام آن تلاش کنید و بالاخره نتیجه تلاش های این همه مدت را ببینید. بهتر است بعدازظهر تنها در خانه نمایند. با دوستان یا خانواده بیرون بروید و از در جمع بودن و انرژی های خوب اطرافیان استفاده کنید. اگر مجرد هستید، شاید بتواند در میان دوستان یا شرکت در جمع های اجتماعی با فردی آشنا شوید که همه جانبه با روحیات شما جور است و می توانید در کنار او حس های خیلی خوبی داشته باشید.

بهمن

امروز بهتر است برای تفریح و رفتن به اطراف شهر برای خود برنامه ریزی کنید. با دوستان یا اعضای خانواده بعدازظهر را برای یک پیک نیک چند ساعته اختصاص دهید. در ابتدای روز نیز می توانید به کارهای اداری یا مسوولیت های خود رسیدگی کنید و با انرژی های خوبی که در هوا جاری است می توانید امید این را داشته باشید که همه کارهایتان به درستی و کامل و بی نقص انجام می شوند. در مورد مسایل عاشقانه، با شریک عاطفی خود رابطه بسیار خوبی خواهید داشت. می توانید در کنار هم هر نوع سوتفاهمی را برطرف کنید و با همفکری یکدیگر برای آینده ای بهتر برنامه ریزی کنید.

اسفند


احتمال اینکه روز پرهیجان و پر اتفاقی در پیش داشته باشید زیاد است. البته همه آنها جنبه مثبت دارند و جای نگرانی نیست. بهتر است لباس های خوب خود را بپوشید و بیرون بروید. در فضاهای اجتماعی همچون خیریه های می توانید شرکت کنید تا با افراد جدید آشنا و دوست شوید. در این این غریبه ها شاید با فردی آشنا شدید که از نظر احساسی روی شما تاثیر خوبی گذاشت. این شهامت را خواهید داشت تا با او قرار ملاقات بگذارید و شاید بتوان  دوستان بسیار خوبی برای هم باشید. اگر فردی در زندگی شما هست، همه چیز بسیار خوب و عالی پیش می رود و می توانید از آرامش و هیجانات مثبت در کنار یکدیگر شاد و خوشحال باشید.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle