پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه ◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
    مجسمه های واقعی از حیوانات ساخته شده از لایه های روزنامه های بازیافتی. حیوانات روزنامه - مجسمه های کاغذی ساخته شده توسط Hitotsuyama Studio.
 • آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
    آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ساخته شده از هزاران نوار کاغذی رول شده، شکل گرفته و با دقت چیده شده است. Paper Strips Art ایجاد شده توسط هنرمند quilling کاغذ Rebekah Jenkins دارای پرتره های سه بعدی از گربه ها، سگ ها، خفاش ها، شیرها و دیگر حیوانات زیبا است.
 • ظرف نودل شبیه سگ ◄ ظرف نودل شبیه سگ
    لیوان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل شیبا اینو رامن دست ساز از سرامیک توسط تتسویا ایشیدا.
 • گیتار گودزیلا ◄ گیتار گودزیلا
    گیتار الکتریک جالبی که شبیه هیولای دریایی گودزیلا بنفش نمادین از فیلم‌های محبوب طراحی شده است. نسخه محدود گیتار الکتریک گودزیلا شکل ساخت شرکت ژاپنی. گیتار گودزیلا با چراغ های LED بنفش یکپارچه با قیمت 5550000 ین.
 • کوله پشتی مگسی ◄ کوله پشتی مگسی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29206    |     صفحه 1 از 2921
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 11 / 04 / 1393

فال روزانه 11 / 04 / 1393
فروردین

با این سرعتی که شما به جلو پیش می روید تا به آرزوهای بزرگ دست پیدا کنید، ممکن است در میان راه فرصت های ارزشمند و مفیدی را از دست بدهید. بهتر است در مسیر پیش تاختن به سوی خواسته ها، آرزوها، به اطراف هم چشم داشته باشید تا مسایل ارزشمند و اساسی را از دست ندهید. در برنامه ریزی های خود برای آینده بد نیست کمی تجدید نظر کنید. برنامه های شما و عشقتان برای آینده امروز می تواند به نتیجه های خوبی برسد. هر دو شما از قبل برای روزهای شاد و آینده بهتر با هم برنامه ریزی کرده اید و امروز می توانید بخشی از آن را محقق کنید. از این فرصت های خوب لذت ببرید. 

اردیبشهت

با زیبایی بینی و احساسات مثبت به اطراف و زندگی می توانید به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنید. افراد جدیدی وارد زندگی شما می شوند که تاثیرات بسیار خوبی در طرز فکر شما دارند و ایده های ارزشمندی را در ذهن شما شعله‌ور می کنند. شاید امروز موقعیت هایی برای شما پیش بیاید که لازم باشد از تجربیات گذشته خود استفاده کنید و اشتباهات قبلی را دوباره تکرار نکنید. امروز از فردی که دوستش دارید هدیه ای دریافت می کنید که دیدگاه شما را به او تغییر می دهد. این هدیه روح زیبای او را بیشتر برای شما هویدا می کند  و باور می کنید با یک انسان کاملا متفاوت طرف هستید.  


خرداد

امروز برای تمام کردن کارهای خود کمی استرس دارید. اما به خود سخت نگیرید. با برنامه ریزی کارها را انجام دهید و در میان آنها نیز به خود استراحت دهید و کمی تفریح کنید. می توانید با روشی کاملا متفاوت از انرژی های خوب امروز استفاده کنید و هیجان را نیز به کار و زندگی خود وارد کنید. برای آینده هدف بگذارید و با انرژی بسیار به سمت آن حرکت کنید که یک روز عالی در انتظار شما است. اگر قرار است به مهمانی بروید، این را بدنید که در آنجا با فرد جدیدی آشنا خواهید شد . هر دو شما احساس خاصی به هم پیدا خواهید کرد و این می تواند آغاز یک آشنایی خوب و عاشقانه باشد 

تیر
امروز باید مراقب باشید که در مورد دیگران چه حرف هایی به زبان می آورید. اگر قرار است در مورد فردی نظر دهید که در جمع شما حاضر نیست، طوری سخن بگویید که خودش نیز هست و به اصطلاح، در مورد او بدگویی نکنید. اگر خیلی اصرار دارید نظرات خود را در مورد شخص غایب بیان کنید این را در ذهن داشته باشید که ممکن است این حرف ها بعدها به ضرر خود شما تمام شوند. پس زبان به دهان بگیرید و اعتمادی که دیگران به شما دارند را با حرف خراب نکنید. رازهای دل خود را می توانید به فرد مورد علاقه تان بگویید. بیان احساسات درونی باعث می شود تا به هم احساس نزدیکی بیشتری داشته باشید. 

مرداد

امروز کمی نیاز دارید که تنها باشید و با خود در مورد برنامه ها و آرزوهایی که برای آینده دارید، حرف بزنید. این استقلال و تنهایی تصمیم گرفتن برای شما لازم است. بنابراین وقت خود را در بیرون از خانه بیهوده هدر ندهید. با چشم اندازی که به آینده دارید، می توانید برای موفقیت های بیشتر برنامه ریزی کنید. البته با خودتان صادق باشید. رویدادهای امروز این حس را به شما می دهد که در رابطه عاشقانه خود تغییراتی ایجاد کنید. هر دو به این مساله اعتقاد دارید و می توانید با همفکری هم این رابطه را به سمت بهبود بیشتر پیش ببرید.  

شهریور

به این فکر نکنید که مد و زیبایی در چیزهایی است که دیگران آن را رواج می دهند. کمی ابتکار به خرج بدهید و سبک و سیاق خودتان را داشته باشید. با استانداردهایی که در جامعه رواج دارد شاید نتوانید خود واقعیتان را به تصویر بکشید و لازمه این کار نیز کمی خلاقیت است. این را هم بدانید قرار نیست همه اطرافیان انسان را دوست داشته باشند. فقط همان نزدیکانی که دوستشان دارید، کافی است. امروز متوجه می شوید به فرد خاصی علاقه ویژه ای پیدا کرده اید و یک لحظه نمی توانید از او چشم بردارید. او کاریزمای بسیاری دارد. اما شما هم این فرصت را دارید تا از نزدیک با او هم صحبت شوید و یک دوستی زیبا را آغاز کنید. 
مهر

شاید مشکلات بزرگ تر از آنچه تصور می کنید برایتان نمود پیدا کنند. اما این قدرت را دارید تا همه مسایل را به درستی برنامه ریزی و مدیریت کنید. با انجام به موقع کارهای خود از هر نوع پیشامد بد یا ایجاد موقعیت استرس زا جلوگیری کنید. به حرف هایی که می زنید بیشتر حواستان باشد. رابطه صمیمی شما با فردی که دوستش دارید بسیار بهتر و زیباتر خواهد شد. امروز احساس می کنید این فرد را چقدر دوست دارید و جذابیت روحی و اخلاقی او بیش از هر زمان دیگری برایتان پررنگ می شود.  

آبان

اگر نمی توانید رویدادها را تغییر دهید، اصراری هم بر آن نداشته باشید. دری که باز نمی شود را نمی توان به زور باز کرد. بهتر است به سراغ در دیگری بروید و شانس خود را در جایی دیگر یا مسیری دیگر امتحان کنید. فقط سعی کنید خوشحال باشید. در عین حال برای آینده بهتر نیز برنامه ریزی های درستی انجام دهید. انرژی های جاری در هوای امروز شما را به سمت دوست داشتن بیشتر فرد مورد علاقه تان می کشانند. از تغییراتی که در رابطه شما ایجاد خواهد شد، بسیار خرسند می شوید. 

آذر
اجازه ندهید ناامیدی مانع رسیدن شما به اهدافتان بشوند. بهتر است به استقلال خود ایمان و به فکرهای خوبی که در سر دارید، اعتقاد داشته باشید تا در مسیر درست موفقیت قرار بگیرید. در مورد حرف هایی که به زبان می آورید بسیار مراقب باشید تا بعدها موجب پشیمانی نشوند. از قدرت روحی خود برای مبارزه با مشکلات بهره بگیرید. امروز عشق و عاطفه ویژه ای را تجربه می کنید. شاید وارد رابطه جدید بشوید. شاید هم در همین رابطه ای که دارید، تفریحات و کارهای جدید و جالب را تجربه کنید. شانس زیادی امروز با شما یار است.  


دی

امروز سر دوراهی قرار گرفته اید و نمی دانید برای ادامه مسیر خود، کدام راه را باید انتخاب کنید. این تضاد تا اندازه ای موجب نگرانی شما می شود. لازم نیست با سرعت و هیجان در این مورد تصمیم گیری کنید. بهترین کار این است که درست فکر کنید و همه جوانب هر دو مسیر را به خوبی بررسی کنید تا متوجه شوید، کدام یک بر دیگری برتری دارد. از ذات هوشمند خودتان هم بهره بگیرید و در صورت نیاز، با فرد قابل اعتمادی نیز مشورت کنید. امروز متوجه می شوید فردی که دوستش دارید نیز به شما علاقه مند است و این موجب خجالت و در عین حال، خوشحالی شما می شود. شاید برایتان سخت باشد در مورد احساسات خود با هم حرف بزنید اما این را بدانید که رابطه عمیقی میان شما شکل خواهد گرفت.
بهمن

همیشه رویدادهای ناخواسته در موقعی که انتظارش را ندارید، رخ می دهند. بهتر است با دقت و حواس جمع به اطراف و اتفاق ها چشم داشته باشید تا در یک دور باطل گرفتار نشوید. از این مساله هراسی نداشته باشید و با اعتماد به نفس کارهایی که باید را انجام دهید. از تجربه های گذشته برای پیشگیری از هر نوع مشکلی بهره بگیرید. در مورد مسایل عاطفی نیز شاید دچار کمی ناامیدی بشوید. احساس می کنید نمی توانید به رابطه خود پایان دهید اما از طرفی ادامه آن هم چندان برایتان رضایت بخش نیست. بهتر است ناامیدی ها را از خود دور کنید.

اسفند

امروز با خودتان کمی درگیر هستید. نمی توانید به راحتی از رختخواب بیرون بیایید. اما به این فکر کنید که کارهای بسیاری در دست انجام دارید و باید تنبلی را کنار بگذارید. اتفاق های عجیب امروز در کمین شما هستند و می توانند طرز فکر شما به زندگی و حتی کار را تغییر دهند. رابطه احساسی شما که مدتی بی هیجان و مسکوت شده بود، به طور معجزه آسایی خوب می شود و می توانید در کنار فرد مورد علاقه تان دوباره شادی و آرامش را تجربه کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle