پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 9 تیر ماه

فال روز 9 تیر ماه
فروردین

اجازه ندهید تا رویدادهای امروز باعث شوند تصور کنید رابطه شما با فردی که دوستش دارید تمام شده است. شاید کمی اوضاع خوب نباشد اما همه اینها بحران های زودگذر هستند و به زودی برطرف خواهند شد. خیلی زود در مورد همه چیز تصمیم نگیرید و اجازه دهید این انرژی های منفی برطرف شوند. برای تغییر بهتر است با یکدیگر حرف بزنید و این کار بسیار به شما کمک خواهد کرد. آگاهی شما از نحوه زندگی و محل زندگی دیگران این مزیت را دارد که باعث می شود بیشتر در مورد آنها تحقیق و مطالعه کنید. دوست دارید از انرژی های خود برای پیشرفت بیشتر در کار و زندگی استفاده کنید. از مشورت دیگران هم کمک بگیرید. تا حد امکان نیز ذهن خود را از مسایل بیهوده خالی کنید تا تصمیم گیری های درستی داشته باشید.   

اردیبشهت

فرصت این که درآمد خود را افزایش بدهید بسیار زیاد است. امروز می توانید در کار خود بسیار خودنمایی کنید و به همین واسطه نیز پیشرفت کنید. با انگیزه و اعتماد به نفس به جلو پیش بروید و از همه ابزار لازم برای محقق کردن اندیشه های خود بهره بگیرید. می توانید امروز به بهترین شکل برنامه ریزی داشته باشید و برای روزهای عالی خود را آماده کنید. در مورد مسایل عاطفی هم اگر مشکلی میان شما و فرد موردعلاقه تان وجود دارد، با حرف زدن برطرف خواهد شد. از انرژی های موجود برای بهبود اوضاع کمک بگیرید. حتی می توانید برای زندگی بهتر و پیشرفت در کار نیز با عشقتان مشورت کنید. همفکری با او برای آینده شما بهتر است. 


خرداد

اگر بحث ها و ناراحتی های کوچک در زندگی عاشقانه شما وجود دارند، نباید خیلی به آنها بها دهید. این مسایل موقتی و زدگذر هستند و اجازه ندهید تا در رابطه شما تاثیر منفی بگذارند. عقب نشینی نکنید و ناامید نباشید، با صداقت به جلو پیش بروید و بدانید این ناراحتی ها برطرف خواهند شد. خیلی دوست دارید مسافرت بروید و دوستان جدید بیابید. شاید بعدازظهر با افراد جدیدی آشنا بشوید و ملاقات های جالبی داشته باشید. با روحیه حساسی که دارید امروز بسیار مستعد این هستید که بیهوده از هر چیزی ناراحت شوید. اما در این دام گرفتار نشوید. یک روز عالی در انتظار شما است و باید ذهنتان را از افکار پوچ خالی کنید.

تیر

امروز اخباری در مورد افزایش حقوق دریافت خواهید کرد. شاید حتی پیشنهاد شغل جدید داشته باشید. از این فرصت های عالی استفاده کنید دیگران دوست دارند در این مسیر به شما کمک کنند و شما نیز می توانید به آنها اعتماد کنید. امروز کاملا به اطراف و اتفاقات خوش بین هستید. انرژی بسیاری نیز دارید که فرصت های بسیار عالی برای شما به وجود می آورد. در مورد رابطه احساسی، شاید امروز هر دو طرف مشغول کارهای خود باشید و نتوانید زمان زیادی را با یکدیگر سپری کنید. اگر می توانید برای هم وقتی بگذارید و مشکلاتی که میانتان وجود را با مشورت یکدیگر برطرف کنید.  

مرداد

امروز با درک بالایی که دارید می توانید بسیاری از کارهای خود را پیش ببرید. حس همدردی با دیگران در شما بسیار زیاد است و این کمک می کند تا ارتباط بهتری با دوستان داشته باشید. در ضمن، می توانید از نظر احساسی به اطرافیان خود تسکین خاطر بدهید. به طور کلی، این انرژی های خود باعث می شوند تا به فرد مورد علاقه خود نیز از نظر عاطفی نزدیکی بیشتری داشته باشید. فرصت های عاشقانه متعددی در انتظار شما است. به طوری که هرگز تصور هم نمی کردید این رویاها به واقعیت بدل شوند. هر دو می توانید به یکدیگر از نظر فکری و روحی کمک بسیاری کنید.

شهریور

امروز با همه وجود دوست دارید به دوستان یا اعضای خانواده خود کمک کنید. به نظر می رسد اطرافیان به همفکری و درک خوب شما از مسایل نیاز دارند. نظرات و حتی احساسات شما برای آنها بسیار ارزشمند است. در پروسه همفکری رساندن به دیگران خودتان نیز حس بسیار خوبی خواهید داشت و شاید از این همه انرژی مثبت که در قلبتان به وجود می آید خودتان نیز تعجب کنید. با این رویدادهای مثبت به هیچ وجه نباید تعجب کنید که رابطه عاشقانه شما با سرعت زیادی به جلو پیش برود. اگر قرار است برای نخستین بار فردی را ملاقات کنید، سعی کنید خودتان باشید. نگرانی شما این است که شدت هیجانات باعث نشود رفتاری داشته باشید که در خور نیست اما نگران نباشید.  

مهر

امروز احساس می کنید بسیار منطقی و باهوش هستید و می توانید همه جوانب زندگی و کار را به درستی بررسی کنید. به واسطه ارتباطات جدیدی که خواهید داشت، با افرادی آشنا می شوید که تفکرات بسیار ارزشمند و جالب دارند و می توانند در تعیین اهداف کاری درست به شما کمک برسانند. شاید یکی از دوستان شما به همدردی و شنیده شدن حرف هایش نیاز داشته باشد، شما این توان را دارید و به او کمک کنید. از این روز عالی لذت ببرید. این به شما بستگی دارد که از این همه کارت امتیاز که در اختیار دارید چگونه استفاده کنید. فردی که دوستش دارید را با شوخی یا جدی به اشتباه نیندازید و سعی کنید تا حد ممکن صادق و وفادار باشید.

آبان

یکی از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده دچار مشکل مالی شده است. همین موجب می شود تا در کار و حرفه خود بیشتر کنکاش کنید تا ببینید آیا راهی برای کمک کردن به او وجود دارد. علاوه بر اینکه از نظر روحی می توانید به این فرد کمک کنید، شاید بتوانید نظرات منطقی و کاربردی نیز به او ارائه دهید تا بتواند از این مشکل رهایی پیدا کند. شما دیدگاه خوبی به آینده دارید. پس آن را دریغ نکنید. از نظر عاطفی نیز شانس با شما یار است. همه چیز آن طور که می خواهید پیش می رود. امروز این فرصت را دارید تا با فردی آشنا شوید که برای طولانی مدت می توانید روی دوستی و مهربانی او حساب کنید.

آذر

امروز با افراد جدیدی آشنا می شوید و در مورد مسایل کاری، مالی و حرفه ای با آنها وارد صحبت می شوید. این افراد دیدگاه های ارزشمند و مفیدی دارند و می توانند به شما کمک بسیاری کنند. شاید لازم باشد برخی از نظرات آنها را یادداشت کنید و برای برنامه ریزی های آینده خود از آنها بهره بگیرید. مطالعه نیز در این زمان بسیار به کمک شما می آید. در کنار فرد مورد علاقه خود می توانید آرامش را احساس کنید و لحظه های زیادی را در سکوت و زیبایی سپری کنید. انرژی های موجود در هوا هر دو شما را بیشتر به هم نزدیک می کند و این فرصت خوبی برای شکرگزاری است.


دی

خلاقیت و درک بالایی که امروز دارید موجب می شود تا استعدادهای بیشتری از خود بروز دهید. شما توان داستان گویی دارید. حتی شاید در موسیقی نیز استعدادهای شگرفی داشته باشید. از این همه خلاقیت که در ذهن شما جاری شده است استفاده کنید. آنها را یادداشت کنید. هر ایده ای که دارید را با کارشناس آن حوزه در میان بگذارید تا بتوانید نتایج ارزشمندی از آنها دریافت کنید. امروز این فرصت را نیز دارید تا رابطه خود با معشوق را به سمت بهبود و صمیمیت بیشتر پیش برانید. برای این کار باید ابتدا مشکلات موجود را با مهربانی و همفکری یکدیگر برطرف کنید.

بهمن

حرکت رو به جلو، کلید امروز است. شما امروز بسیار هیجان زده و البته خوش بین هستید و می توانید در مورد اهداف خود با فکری باز تصمیم گیری و برای آنها برنامه ریزی کنید. امرژی های مثبت . آشنایی با افرادی که در حوزه کاری شما شناخته شده و کارشناس هستند نیز شما را به سوی موفقیت بیشار سوق می دهند. از دوستان و اطرافاین نیز می توانید مشورت بگیرید. امروز با شریک عاطفی خود در یک فاز فکری مشترک هستید و می توانید با هم در مورد آینده تصمیمات درستی اتخاذ کنید. انرژی های امروز این شهامت را به شما می دهند تا ایده های ناب ارایه دهید و بتوانید هیجان این رابطه را بیش از قبل کنید.

اسفند

الهام و خلاقیت کلیدواژه های امروز شما هستند. شما امروز می توانید رویاهایی را محقق کنید که دیگران حتی تصور آن را هم نمی توانند بکنند. امروز انرژی بسیاری دارید و نباید آن را هدر دهید. از دیگران کمک و مشاوره بگیرید تا با کمترین میزان خطا به سمت موفقیت پیش بروید. برای محقق کردن ایده های خود خوب است از تجربه گذشتگان نیز بهره بگیرید. در مورد مسایل عاطفی نیز شاید بد نباشد تغییراتی در رابطه خود ایجاد کنید. به طور مثال، برای هیجان بیشتر این رابطه برنامه های جالب بگذارید و مثلا با هم به مکان هایی  بروید که قبلا نرفته اید، یا کارهایی را انجام دهید که تجربه آن را ندارید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی