پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه ◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
    مجسمه های واقعی از حیوانات ساخته شده از لایه های روزنامه های بازیافتی. حیوانات روزنامه - مجسمه های کاغذی ساخته شده توسط Hitotsuyama Studio.
 • آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
    آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ساخته شده از هزاران نوار کاغذی رول شده، شکل گرفته و با دقت چیده شده است. Paper Strips Art ایجاد شده توسط هنرمند quilling کاغذ Rebekah Jenkins دارای پرتره های سه بعدی از گربه ها، سگ ها، خفاش ها، شیرها و دیگر حیوانات زیبا است.
 • ظرف نودل شبیه سگ ◄ ظرف نودل شبیه سگ
    لیوان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل شیبا اینو رامن دست ساز از سرامیک توسط تتسویا ایشیدا.
 • گیتار گودزیلا ◄ گیتار گودزیلا
    گیتار الکتریک جالبی که شبیه هیولای دریایی گودزیلا بنفش نمادین از فیلم‌های محبوب طراحی شده است. نسخه محدود گیتار الکتریک گودزیلا شکل ساخت شرکت ژاپنی. گیتار گودزیلا با چراغ های LED بنفش یکپارچه با قیمت 5550000 ین.
 • کوله پشتی مگسی ◄ کوله پشتی مگسی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29206    |     صفحه 1 از 2921
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 05 / 04 / 1393

فال روزانه 05 / 04 / 1393
فروردین

پیشرفت های اخیر در زندگی موجب شادی و خرسندی بسیار شما می شوند. اما در این میان، احساسات و منطق شما در تضاد هستند: احساسات شما می گوید این مسیری مشخص برای پیشرفت های بیشتر است. اما منطق و عقلتان به پایدار بودن این شادی شک دارد. اما سخت نگیرید و از این خوشحالی استفاده کنید. شما ذهن خلاقی دارید و این شما را به آینده بهتر سوق می دهد. هنگامی که کلافه و گرفته هستید دوست دارید خوراکی یا غذا میل کنید. اما این کار برای سلامتی شما مضر است. در این مواقع بهتر است بیرون بروید . اگر به دنبال عشق هستید، شاید امروز بتوانید فرد مناسب خود را بیابید. البته اگر در خانه بنشینید و تلویزیون تماشا کنید، هیچ اتفاق خوبی روی نخواهد داد.

اردیبشهت

اهداف شخصی شما در مرحله اجرایی شدن قرار دارند و می توانید به نتیجه دلخواه خود امیدوار باشید. این موجب خوشحالی شما خواهد شد. در ضمن، می توانید در این مسیر از اطرافیان نیز کمک بگیرید تا در بخش هایی که اطلاعات یا تجربه کافی ندارید، دست شما را بگیرند. البته بهترین کار این است که به طور کامل به همه آدم ها اعتماد نکنید. برای درخشش عشق یکی از بهترین روزها برای شما است. به جای اینکه در خانه تنها بنشینید و تلویزیون تماشا کنید، می توانید بیرون بروید تا با افراد جدید آشنا شوید. در میان آنها فردی مناسب حضور دارد که می توانید رابطه دوستانه خوبی را با او آغاز کنید.
خرداد

در کار و شغل خود پیشرفت های بسیاری را شاهد خواهید بود. این ارتقا و تاییدهای حرفه ای، شادی بسیاری به شما می بخشند و موجب می شوند با انگیزه بیشتری به سوی پیشرفت حرکت کنید. البته شاید بیشتر شدن مسوولیت ها شما را از زندگی اجتماعی دور کند و از دوستان خود غافل شوید. بهترین کار این است که برای کارهای خود زمان بندی دقیقی تعیین کنید تا در خلال آنها، از زندگی عادی و اجتماعی باز نمانید. در مورد ارتباط برقرار کردن با فرد مورد علاقه خود امروز دچار شک و دودلی هستید. اما می توانید از انرژی های مثبت امروز برای این کار استفاده کنید. در این مورد خوب است بیشتر به قلبتان تکیه کنید تا عقل. احساسات عمیق خود را برای او شرح دهید تا کاملا به روحیه شما واقف شود.

تیر

امروز در همه جوانب زندگی خود موفق خواهید بود. از نظر احساسی نیز بسیار شاد و پر انرژی هستید و می توانید یک روز کاملا عالی را تجربه کنید. در شغل خود بیشتر از آنچه باید، کار نکنید. استرس بیش از اندازه کاری می تواند روز خوب شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. برای زندگی شخصی و اجتماعی خود نیز وقتی خالی کنید تا در کنار خانواده یا دوستان باشید. اگر شریک عاطفی دارید، امروز با یکدیگر ملاقاتی خواهید داشت و شاید به طور دسته جمعی با دوستان بیرون بروید. اگر مجرد هستید نیز این فرصت را دارید تا فرد دلخواه خود را بیابید و دوستی خوبی را آغاز کنید.

مرداد

امروز نتیجه همه سخت کوشی های چند وقت اخیر خود را دریافت خواهید کرد. روزی مملو از انرژی های خود در انتظار شما است که می توانید در کار حرفه خود پیشرفت بسیاری را شاهد باشید. این موجب خوشحالی است. اما این عیب را نیز دارد که کار زیاد می تواند خلاقیت شما را از بین ببرد. باید سعی کنید برای زندگی فردی خود نیز وقتی بگذارید تا ذهنتان به طور کامل استراحت کند و بتواند در کار خلاق تر ظاهر شوید. در مورد ماسیلی که آگاهی ندارید از کمک دیگران نیز بهره بگیرید. امروز در طول مکالمه با فردی که دوستش دارید، متوجه می شوید تا چه اندازه به او علاقه دارید. همین مساله موجب می شود تا به آشنایی طولانی مدت با او فکر کنید.

شهریور

افراد نزدیک شما بسیار نگران شما خواهند بود. کارهای زیاد و تعاملات اجتماعی بی وقفه باعث شده اند تا وقتی برای خود و زندگی فردی خود نداشته باشید و این موجب نگرانی اطرافیان شده است. شاید این روش موجب پیشرفت کاری شما بشود اما این را بدانید که خلاقیت را از شما می گیرد. نیاز دارید در طول هفته با خانواده یا دوستان نیز وقتی را سپری کنید. استراحت نیز بخشی از زندگی است و نباید آن را فراموش کرد. برای اینکه برای نخستین بار با فرد مورد علاقه خود ملاقات کنید، بهترین روز است. انرژی های خوبی در هوا جاری است و هیچ نوع استرس و نگرانی در وجود شما نیست. با صحبت با یکدیگر متوجه خواهید شد او می تواند فرد مناسبی برای دوستی باشد.
مهر

همه چیز امروز به بهترین شکل ممکن خوب پیش می رود و از همه طرف شاهد موفقیت و پیشرفت خواهید بود. البته در نتیجه کارهای زیادی که انجام می دهید و سخت‌کوشی، ممکن است دقت یا خلاقیت خود را از دست دهید. برای دوری از این امر، بهتر است زمانی را استراحت کنید. با دوستان یا خانواده بیرون بروید. بیش از حد لازم کار نکنید و همه کارها را در حالت نرمال نگه دارید. برای مکالمه و حرف زدن با شریک عاطفی، یکی از بهترین روزها است. شما می توانید در مورد آینده برنامه ریزی های خوبی داشته باشید و از فرصت های مهرورزی زیادی که امروز وجود دارد، بهره بگیرید.

آبان

موفقیت های اخیر شما این ایده رابه سرتان انداخته است تا وسایل لوکس و گران قیمت برای خود خریداری کنید. اما باید به آینده هم فکر کنید و فقط از روی احساسات خریدهای سنگین انجام ندهید. اینکه با دوستان و نزدیکان خود به رستوران های لوکس بروید اشکالی ندارد و می توانید از این فرصت هابرای استراحت فکری استفاده کنید. امروز فرصتی طلایی برای آشنا شدن با فردی دارید که از همه نظر با شما تناسب بسیار دارد. می توانید با او در مورد موضوعات مورد علاقه تان صحبت کنید و از این مصاحبت نهایت لذت راببرید.

آذر

موفقیت های شما و حتی اعضای خانواده، خوشحالی بسیاری به شما به ارمغان خواهد آورد. شما با سخت کوشی و تلاش بسیار در مسیر موفقیت و پیشرفت قرار گرفته اید و این شادی بسیاری دارد. اما این را نیز بدانید که این مسوولیت ها شما را از زندگی عادی و فردی دور نکند. از دوستان و تفریح غافل نشوید. خود را در کار غرق نکنید زیرا کار زیاد خلاقیت را از شما می گیرد. در رابطه احساسی خود، به جای اینکه رابطه معمولی خود را ادامه دهید کمی تنوع و هیجان در رابطه خود ایجاد کنید. سعی کنید با مکالمه های متفاوت بیشتر به روحیه فرد دلخواه خود واقف شوید. با یکدیگر به تفریحات جدید و متفاوت بروید.

دی

روز بسیار پرمشغله و پرکاری در پیش دارید. مسوولیت های بسیاری که روی دوش شما قرار دارند به بهترین نحو انجام می شوند و نتیجه آن نیز پیشرفت و ارتقا شغلی است. اما این را بدانید کار زیاد می تواند شما را از زندگی عادی دور کند و در طولانی مدت، خلاقیت شما را بگیرد. بنابراین، برای کارهای خود برنامه ریزی درستی داشته باشید و در خلال آنها برای تفریحات و بودن در کنار خانواده نیز وقت بگذارید. امروز می توانید یک مهمانی دوستانه ترتیب بدهید تا در کنار آنها شادی را تجربه کنید. حتی شاید در میان دوستان جدید، با فردی آشنا شوید که شخصیت موردعلاقه شما را دارد و صحبت با او برای شما به مفهوم دوستی خواهد بود.

بهمن

موفقیت های شغلی و مالی موجب خوشحالی بسیار شما خواهد شد. با نهایت شادی به آینده بهتر خود فکر می کنید و برای تثبیت این خوشحالی، با فشار بیشتر کارهایتان را انجام می دهید. اما این را بدانید در خلال کارها به استراحت و تعامل با دوستان و خانواده نیز نیاز دارید. اگر می خواهید تلاش های شما ادامه دار باشد، برنامه ریزی درست داشته باشید. از همفکری دیگرا ن نیز برای بهبود شرایط کمک بگیرید. اگر با خودتان صادق نباشید، شاید نتوانید نتیجه مناسبی از این همه تلاش دریافت کنید. در مورد مسایل عاطفی شاید دوست داشته باشید کمی مرموز ظاهر شوید. این کار موجب می شود تا فرد دلخواهتان بیشتر به سمت شما کشش پیدا کند و با هم وارد مکالمه بشوید. این مکالمه نیز می تواند به دوستی خوبی منتهی شود.
اسفند

در شغل خود مسوولیت های جدیدی به شما محول خواهد شد که اگرچه موجب پیشرفت و ارتقا شما می شوند، اما ممکن است شما را از اهداف شخصی تا اندازه ای دور کند. در خلال کارهای خود متوجه انواع سیاست های دفتری می شوید. اما این مساله نباید روی حس زیبایی شناسی و خوش بینی شما تاثیر منفی بگذارد. این را بدانید که همه کارها بالا و پایین دارد. باید با صبر و فکر باز به مسیر موفقیت خود ادامه دهید. در مورد مسایل احساسی نیز، می توانید با آرامش و صبر بسیار با عشق خود حرف بزنید و اگر مشکلی در رابطه تان وجود دارد آن را برطرف کنید. اگر هم مجرد هستید، شاید در یک جمع دوستانه فرد موردعلاقه تان را پیدا و با او دوستی خوبی را آغاز کنید
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle