پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 05 / 04 / 1393

فال روزانه 05 / 04 / 1393
فروردین

پیشرفت های اخیر در زندگی موجب شادی و خرسندی بسیار شما می شوند. اما در این میان، احساسات و منطق شما در تضاد هستند: احساسات شما می گوید این مسیری مشخص برای پیشرفت های بیشتر است. اما منطق و عقلتان به پایدار بودن این شادی شک دارد. اما سخت نگیرید و از این خوشحالی استفاده کنید. شما ذهن خلاقی دارید و این شما را به آینده بهتر سوق می دهد. هنگامی که کلافه و گرفته هستید دوست دارید خوراکی یا غذا میل کنید. اما این کار برای سلامتی شما مضر است. در این مواقع بهتر است بیرون بروید . اگر به دنبال عشق هستید، شاید امروز بتوانید فرد مناسب خود را بیابید. البته اگر در خانه بنشینید و تلویزیون تماشا کنید، هیچ اتفاق خوبی روی نخواهد داد.

اردیبشهت

اهداف شخصی شما در مرحله اجرایی شدن قرار دارند و می توانید به نتیجه دلخواه خود امیدوار باشید. این موجب خوشحالی شما خواهد شد. در ضمن، می توانید در این مسیر از اطرافیان نیز کمک بگیرید تا در بخش هایی که اطلاعات یا تجربه کافی ندارید، دست شما را بگیرند. البته بهترین کار این است که به طور کامل به همه آدم ها اعتماد نکنید. برای درخشش عشق یکی از بهترین روزها برای شما است. به جای اینکه در خانه تنها بنشینید و تلویزیون تماشا کنید، می توانید بیرون بروید تا با افراد جدید آشنا شوید. در میان آنها فردی مناسب حضور دارد که می توانید رابطه دوستانه خوبی را با او آغاز کنید.
خرداد

در کار و شغل خود پیشرفت های بسیاری را شاهد خواهید بود. این ارتقا و تاییدهای حرفه ای، شادی بسیاری به شما می بخشند و موجب می شوند با انگیزه بیشتری به سوی پیشرفت حرکت کنید. البته شاید بیشتر شدن مسوولیت ها شما را از زندگی اجتماعی دور کند و از دوستان خود غافل شوید. بهترین کار این است که برای کارهای خود زمان بندی دقیقی تعیین کنید تا در خلال آنها، از زندگی عادی و اجتماعی باز نمانید. در مورد ارتباط برقرار کردن با فرد مورد علاقه خود امروز دچار شک و دودلی هستید. اما می توانید از انرژی های مثبت امروز برای این کار استفاده کنید. در این مورد خوب است بیشتر به قلبتان تکیه کنید تا عقل. احساسات عمیق خود را برای او شرح دهید تا کاملا به روحیه شما واقف شود.

تیر

امروز در همه جوانب زندگی خود موفق خواهید بود. از نظر احساسی نیز بسیار شاد و پر انرژی هستید و می توانید یک روز کاملا عالی را تجربه کنید. در شغل خود بیشتر از آنچه باید، کار نکنید. استرس بیش از اندازه کاری می تواند روز خوب شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. برای زندگی شخصی و اجتماعی خود نیز وقتی خالی کنید تا در کنار خانواده یا دوستان باشید. اگر شریک عاطفی دارید، امروز با یکدیگر ملاقاتی خواهید داشت و شاید به طور دسته جمعی با دوستان بیرون بروید. اگر مجرد هستید نیز این فرصت را دارید تا فرد دلخواه خود را بیابید و دوستی خوبی را آغاز کنید.

مرداد

امروز نتیجه همه سخت کوشی های چند وقت اخیر خود را دریافت خواهید کرد. روزی مملو از انرژی های خود در انتظار شما است که می توانید در کار حرفه خود پیشرفت بسیاری را شاهد باشید. این موجب خوشحالی است. اما این عیب را نیز دارد که کار زیاد می تواند خلاقیت شما را از بین ببرد. باید سعی کنید برای زندگی فردی خود نیز وقتی بگذارید تا ذهنتان به طور کامل استراحت کند و بتواند در کار خلاق تر ظاهر شوید. در مورد ماسیلی که آگاهی ندارید از کمک دیگران نیز بهره بگیرید. امروز در طول مکالمه با فردی که دوستش دارید، متوجه می شوید تا چه اندازه به او علاقه دارید. همین مساله موجب می شود تا به آشنایی طولانی مدت با او فکر کنید.

شهریور

افراد نزدیک شما بسیار نگران شما خواهند بود. کارهای زیاد و تعاملات اجتماعی بی وقفه باعث شده اند تا وقتی برای خود و زندگی فردی خود نداشته باشید و این موجب نگرانی اطرافیان شده است. شاید این روش موجب پیشرفت کاری شما بشود اما این را بدانید که خلاقیت را از شما می گیرد. نیاز دارید در طول هفته با خانواده یا دوستان نیز وقتی را سپری کنید. استراحت نیز بخشی از زندگی است و نباید آن را فراموش کرد. برای اینکه برای نخستین بار با فرد مورد علاقه خود ملاقات کنید، بهترین روز است. انرژی های خوبی در هوا جاری است و هیچ نوع استرس و نگرانی در وجود شما نیست. با صحبت با یکدیگر متوجه خواهید شد او می تواند فرد مناسبی برای دوستی باشد.
مهر

همه چیز امروز به بهترین شکل ممکن خوب پیش می رود و از همه طرف شاهد موفقیت و پیشرفت خواهید بود. البته در نتیجه کارهای زیادی که انجام می دهید و سخت‌کوشی، ممکن است دقت یا خلاقیت خود را از دست دهید. برای دوری از این امر، بهتر است زمانی را استراحت کنید. با دوستان یا خانواده بیرون بروید. بیش از حد لازم کار نکنید و همه کارها را در حالت نرمال نگه دارید. برای مکالمه و حرف زدن با شریک عاطفی، یکی از بهترین روزها است. شما می توانید در مورد آینده برنامه ریزی های خوبی داشته باشید و از فرصت های مهرورزی زیادی که امروز وجود دارد، بهره بگیرید.

آبان

موفقیت های اخیر شما این ایده رابه سرتان انداخته است تا وسایل لوکس و گران قیمت برای خود خریداری کنید. اما باید به آینده هم فکر کنید و فقط از روی احساسات خریدهای سنگین انجام ندهید. اینکه با دوستان و نزدیکان خود به رستوران های لوکس بروید اشکالی ندارد و می توانید از این فرصت هابرای استراحت فکری استفاده کنید. امروز فرصتی طلایی برای آشنا شدن با فردی دارید که از همه نظر با شما تناسب بسیار دارد. می توانید با او در مورد موضوعات مورد علاقه تان صحبت کنید و از این مصاحبت نهایت لذت راببرید.

آذر

موفقیت های شما و حتی اعضای خانواده، خوشحالی بسیاری به شما به ارمغان خواهد آورد. شما با سخت کوشی و تلاش بسیار در مسیر موفقیت و پیشرفت قرار گرفته اید و این شادی بسیاری دارد. اما این را نیز بدانید که این مسوولیت ها شما را از زندگی عادی و فردی دور نکند. از دوستان و تفریح غافل نشوید. خود را در کار غرق نکنید زیرا کار زیاد خلاقیت را از شما می گیرد. در رابطه احساسی خود، به جای اینکه رابطه معمولی خود را ادامه دهید کمی تنوع و هیجان در رابطه خود ایجاد کنید. سعی کنید با مکالمه های متفاوت بیشتر به روحیه فرد دلخواه خود واقف شوید. با یکدیگر به تفریحات جدید و متفاوت بروید.

دی

روز بسیار پرمشغله و پرکاری در پیش دارید. مسوولیت های بسیاری که روی دوش شما قرار دارند به بهترین نحو انجام می شوند و نتیجه آن نیز پیشرفت و ارتقا شغلی است. اما این را بدانید کار زیاد می تواند شما را از زندگی عادی دور کند و در طولانی مدت، خلاقیت شما را بگیرد. بنابراین، برای کارهای خود برنامه ریزی درستی داشته باشید و در خلال آنها برای تفریحات و بودن در کنار خانواده نیز وقت بگذارید. امروز می توانید یک مهمانی دوستانه ترتیب بدهید تا در کنار آنها شادی را تجربه کنید. حتی شاید در میان دوستان جدید، با فردی آشنا شوید که شخصیت موردعلاقه شما را دارد و صحبت با او برای شما به مفهوم دوستی خواهد بود.

بهمن

موفقیت های شغلی و مالی موجب خوشحالی بسیار شما خواهد شد. با نهایت شادی به آینده بهتر خود فکر می کنید و برای تثبیت این خوشحالی، با فشار بیشتر کارهایتان را انجام می دهید. اما این را بدانید در خلال کارها به استراحت و تعامل با دوستان و خانواده نیز نیاز دارید. اگر می خواهید تلاش های شما ادامه دار باشد، برنامه ریزی درست داشته باشید. از همفکری دیگرا ن نیز برای بهبود شرایط کمک بگیرید. اگر با خودتان صادق نباشید، شاید نتوانید نتیجه مناسبی از این همه تلاش دریافت کنید. در مورد مسایل عاطفی شاید دوست داشته باشید کمی مرموز ظاهر شوید. این کار موجب می شود تا فرد دلخواهتان بیشتر به سمت شما کشش پیدا کند و با هم وارد مکالمه بشوید. این مکالمه نیز می تواند به دوستی خوبی منتهی شود.
اسفند

در شغل خود مسوولیت های جدیدی به شما محول خواهد شد که اگرچه موجب پیشرفت و ارتقا شما می شوند، اما ممکن است شما را از اهداف شخصی تا اندازه ای دور کند. در خلال کارهای خود متوجه انواع سیاست های دفتری می شوید. اما این مساله نباید روی حس زیبایی شناسی و خوش بینی شما تاثیر منفی بگذارد. این را بدانید که همه کارها بالا و پایین دارد. باید با صبر و فکر باز به مسیر موفقیت خود ادامه دهید. در مورد مسایل احساسی نیز، می توانید با آرامش و صبر بسیار با عشق خود حرف بزنید و اگر مشکلی در رابطه تان وجود دارد آن را برطرف کنید. اگر هم مجرد هستید، شاید در یک جمع دوستانه فرد موردعلاقه تان را پیدا و با او دوستی خوبی را آغاز کنید
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
 • وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها ◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
    اضافه شدن یک دوست جدید پشمالو، یک رویداد هیجان انگیز در زندگیه. ورود حیوان خانگی جدید، با مسئولیتی بزرگ روی دوش شما و مقدار زیادی وسایل همراه می شه. آماده سازی، کلیدی برای موفقیت است – تهیه برخی از وسایل و مواردی که می دانید احتیاج میشه نگهداری از کوچولوتون رو بسیار راحت تر میکنه! نگهداری از این حیوانات دوست داشتنی نیازمند فراهم آوردن وسایلی است که راحتی را هم برای شما و هم برای این حیوانات آسان تر میکنه در ادامه وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها را به شما همراهان همیشگی معرفی می کنیم.
 • چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ ◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
    برای آوردن بچه گربه به خونتون، باید خونتون رو برای حضور اون آماده کنین. گربه هایی که همه وسایل مورد نیازشون رو داشته باشن، شادترن و زندگی براشون زیبا تره، پس قبل از اینکه بچه گربه به خونتون بیاد، چک لیست نیازهای گربه رو بررسی کنید و آماده باشین.این وسایل باعث می شود تا برای نگهداری گربه خود راحت تر باشید.در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ همراه ما باشید.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28898    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos