پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • حیوانات خوش پوش ◄ حیوانات خوش پوش
    اگر حیوانات لباس میپوشیدن کدوم خوشگل تر میشدند
 • کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها ◄ کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها
    کفش‌های ابتکاری حیوانات خانگی که توسط مخترع آمریکایی تاد لاوسون طراحی شده‌اند، کف را جارو می‌کنند و خانه را تمیز می‌کنند. "Pet Sweep" - سیستم حذف زباله از حیوانات برای خانه شما. دمپایی گرد و غبار برای گربه و سگ. یک سایز برای اکثر پنجه ها مناسب است.
 • بالکن برای گربه ها ◄ بالکن برای گربه ها
    گسترش دهنده پنجره شفاف به گربه ها اجازه می دهد تا دنیای بیرون را تجربه کنند و خورشید را ببینند در حالی که از باران و هوای سرد محافظت می شوند. بالکن پنجره ای "Catio" برای گربه ها فقط 30 ثانیه طول می کشد تا نصب و ایمن شود. جعبه های پنجره سفارشی می توانند گیاهان کوچک داخلی را که به آفتاب بیشتری نیاز دارند، در خود جای دهند. هر پنجره بالکن برای تحمل وزن بیش از 50 پوند (23 کیلوگرم) آزمایش شده است
 • ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم ◄ ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم
    ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم کاربردی با سیستم روشنایی و فیلتراسیون در فروشگاه Miele در آخن آلمان به نمایش گذاشته شده است. آکواریوم در ماشین لباسشویی طراحی شده توسط New Wave Aquarium Concepts. فیلتر داخلی و روشنایی آکواریوم، فیلتراسیون بهینه را تضمین می کند و از رشد انواع گیاهان آبزی حمایت می کند. آکواریوم ماشین لباسشویی شامل مخفیگاه های طبیعی و مرزهایی است که با استفاده از سنگ های محوطه سازی مینیاتوری ایجاد شده اند.
 • خرس های تدی فضانورد ◄ خرس های تدی فضانورد
    خرس‌های عروسکی آبی با لباس‌های فضایی، کلاه ایمنی، و سایر لوازم جانبی سفر بین کهکشانی آماده هستند تا ماجراجویی‌های کیهانی خود را آغاز کنند. خرس های تدی فضانورد – مجموعه ای از تصاویر تولید شده توسط کامپیوتر که برای افرادی که به فضا و علم علاقه مند هستند ایجاد شده است. رنگ آبی نمایانگر زمین است که از فضا دیده می شود و نمادی از وسعت جهان است. از فضانوردان خرس عروسکی می توان برای الهام بخشیدن به بچه ها برای یادگیری تاریخچه و فناوری اکتشاف فضا استفاده کرد.
 • بوقلمون های فضایی ◄ بوقلمون های فضایی
    بوقلمون های روز شکرگزاری تصمیم گرفتند به فضای بیرونی فرار کنند، کهکشان ما را کشف کنند و به اولین موجودات بین سیاره ای تبدیل شوند. "فضانوردان ترکیه" - مجموعه ای از تصاویر دیجیتالی که با کمک هوش مصنوعی و فتوشاپ خلاقانه تولید می شوند. پرتره های قدرتمند و زیبا از پرندگان شکرگزاری در فضا. بوقلمون‌های وحشی با لباس فضانوردی سفارشی و کلاه ایمنی که برای زنده نگه داشتن پرنده و کنترل دما در محیط‌های خشن طراحی شده است.
 • موس خلاقانه شبیه به پوکومون ◄ موس خلاقانه شبیه به پوکومون
    ماوس کامپیوتری خلاقانه به شکل سه بعدی که شبیه شخصیت محبوب پوکمون زرد پیکاچو طراحی شده است. ماوس کامپیوتر بی‌سیم شکل Pikachu توسط Brando دارای وضوح 800 dpi، برد عملیاتی 8 متر است و توسط یک باتری AA تغذیه می‌شود. ماوس راحت را می توان هم برای کاربران راست دست و هم برای چپ دست ها استفاده کرد، که آن را به گزینه ای در دسترس و سرگرم کننده برای طرفداران این فرنچایز نمادین تبدیل می کند. ماوس کامپیوتر Pokemon Pikachu با طراحی زیبا و بازیگوش خود مطمئناً حسی از هوس را به میز شما می آورد.
 • ابزاری شبیه به حشرات ◄ ابزاری شبیه به حشرات
    بسته بندی بسیار خلاقانه این ابزار و شکل ان ها یاد اور حشرات میباشد که در زیر عکس هایی از اون هارو مشاهده میکنید
 • بالش بوقلمونی ◄ بالش بوقلمونی
    یه بالش داشته باشی که راحت بخوابی راحت حملش کنی اخرم شبه بوفلمون بشی خیلی حال میده
 • بالشی برای شما به شکل سگ ◄ بالشی برای شما به شکل سگ
    شالگردن وبالشی که بسیار راحت و نارنجی رنگ رنگ پرشین پت هست و به شکل سگ میباشد
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29216    |     صفحه 1 از 2922
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 22 خرداد

فال روز 22 خرداد
فال روزانه متولدین فروردین

نیروی شما در منابع درونی شماست. امروز شما در می یابید که این منابع در درون شما باز شده اند. متوجه می شوید که احساسات و عواطف شما آرام هستند و در برابر هرج و مرج تحت کنترل هستند. زمان شروع های جدید، بسیار مهم است. باید عمق احساسات خود را بررسی کنید و اشکالات درونی که شما را در آینده دچار مشکل می کنند تصحیح کنید. حس می کنید که در این رابطه باید احساسات خود را تحت کنترل درآورید. اگر به فرد مقابل رازهای زیادی فاش کرده اید یا بده بستان زیادی داشته اید، باید کمی دست نیافتنی تر شوید. حس می کنید که زیادی در دسترس او بوده اید و حالا از این کار پشیمانید. در مورد کارتان بهتر است که ذهنیات خود را دوباره بررسی کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز درمی یابید که احساسات تان درهم آمیخته شده اند و به درونتان پناه می برید. احتمال دارد که با تصمیمی که می گیرید خودتان و اطرافیانتان را متعجب کنید. به اتاقتان می خزید و دوست ندارید وارد جمع شوید. حتی اگر دوست ندارید به مهمانی بروید اشکالی ندارد. امروز کاری را انجام دهید که برایتان بهتر است. امروز اگر سر قرار می روید حس می کنید از احساسات و عواطف خود نسبت به او دور شده اید و نمی توانید خونگرمی و شادی خود را به او نشان دهید. در محل کار اگر ناگهان کارها آنطور که می خواستید پیش نرفت سعی کنید عصبانی نشوید. این نشانه ای است مبنی بر آنکه باید پیشرفت اخیر را دوباره بررسی کنید و روی آن فکر کنید. عقب برگردید و چیزهایی که جا انداخته بودید را تصحیح کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز به دلیلی دچار گیجی و سردرگمی می شوید. خبر خوب این است که در ادامه روز همه چیز شفاف می شود و تا شب دوباره همه چیز برایتان روشن می شود و کارتان راه می افتد. دوباره خودتان می شوید و آماده رویارویی با دنیا با شجاعت و روحیه ماجراجویی می شوید. بجای آنکه در مورد آینده کاری خود گمانه زنی کنید، باید خوب فکر کنید و در زمان حال فعال باشید. باید از آنچه در اطرافتان اتفاق می افتد باخبر باشید. در مورد رابطه خود حس می کنید که دوست دارید تنها باشید. بعد از مدتی با هم بودن و وقت گذرانی با هم، این حس طبیعی است. اینطور نیست که دیگر عاشق نباشید، فقط هر دوی شما به کمی زمان نیاز دارید. با این کار حتی به هم نزدیکتر می شوید.

فال روزانه متولدین تیر

سخاوت شما در انتشار دانش تان امروز پاداش می گیرد. شاید همه چیز در آغاز گیج کننده باشد، ولی وقتی شروع به حرف زدن می کنید، تعجب می کنید که چه چیزهایی می دانید و نگرش و رفتار اجتماعی و هوش شما چه کارها که نمی کند. سعی کنید با همه ارتباط داشته باشید. در مورد تغییر اخیر دچار تردید شده اید. همه چیز آنطور که می خواستید با سرعت و راحت پیشرفت نمی کند. نگران نباشید و تسلیم نشوید. امروز برای مدت کوتاهی از عشقتان فاصله می گیرید. نه اینکه به او اعتماد نداشته باشید، یا دوستش نداشته باشید، بلکه زندگی تان دچار روزمره گی شده و شما بسیاری از نیازهایتان را نادیده گرفته اید. بهتر است زمانی را به خودتان اختصاص دهید و تنها باشید.

فال روزانه متولدین مرداد

اکنون زمان آن است که زمام زندگی تان را به دست بگیرید. فکر نکنید دیگران می توانند مشکلات شما را حل کنند. امروز کمی اضطراب دارید و این اضطراب باعث می شود که شما نسبت به موقعیت و مسئله ای عادی، واکنش شدیدی نشان دهید. باید در مورد مسئله فعلی خوب فکر کنید و خودتان آن را حل کنید. نگذارید دیگران برای شما تصمیم بگیرند. حس می کنید امروز عبوس و ترشرو هستید و زیاد احساس خوشحالی نمی کنید. گاهی نزدیک ترین افراد به ما از مرزهای خود می گذرند، زیرا فکر می کنند ما این کارشان را نادیده می گیریم. ولی اگر چیزی ناراحتتان می کنید، بهتر است صداقت داشته باشید و راستش را بگویید. آن چیزی که فکر می کنید احتمال ندارد اتفاق بیفتد امروز رخ می دهد.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز روحیه همکاری ندارید. بیشتر دوست دارید تنهایی روی پروژه ها کار کنید. ولی بهتر است از لاکتان دربیایید و با دیگران همکاری کنید. شاید به مشاوره و راهنمایی نیاز داشته باشید. زیاد با همسر و فرزندانتان ترشرویی نکنید. شاید آنها دلیل واقعی حواس پرتی یا ناراحتی شما را ندانند. اگر مجرد هستید ممکن است امروز احساسات گذشته برایتان زنده شوند. البته همه آنها مثبت نیستند و کسی هم شما را سرزنش نمی کند. از احساسات خود جدا شوید و بگذارید پراکنده شوند. هر وقت این احساسات به سراغتان می آیند سعی کنید آنها را فراموش کنید تا دیگر مزاحمتان نشوند.

فال روزانه متولدین مهر

پیشنهادی برایتان داریم. اگر امروز حس عجیبی در مورد موقعیتی داشتید، راهتان را بکشید و بروید. حس ششم تان به شما می گوید که آیا این موقعیت خطرناک است یا خیر. اگر حس امنیت نمی کنید، بجای دیگری بروید. شما در محیطی که احساس راحتی نکنید موفق نمی شوید. دستگاه های الکترونیکی و مکانیکی که برای محل کار خریده بودید بجای آنکه کارها را برایتان آسانتر کنند موجب گیجی بیشتر و سردرگمی می شوند. صبور باشید. راهنمای آنها را دوباره بخوانید. در رابطه خود از چیزی ناراحت هستید و دوست دارید انتقام بگیرید، ولی بهتر است بجای آن واضح بگویید که ناراحت شده اید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز حسی رمانتیک و رویایی برایتان وجود دارد. اگر فرد خاصی در زندگی شما وجود دارد، امروز روزی عالی برای در میان گذاشتن احساسات تان با اوست. سعی کنید شام خوبی بپزید و برای تزئین میز از شمع و گل استفاده کنید. لازم نیست زیاد بریز و بپاش کنید. مثلاً غذای چینی بخرید و آن را در ظروف چینی سرو کنید. اگر در مورد قراری که امروز دارید زیاد شور و شوق ندارید نگران نشوید. در واقع امروز ترجیح می دهید که تنها باشید. بهتر است که برای او توضیح دهید که چه احساسی دارید و قرار امروز را به زمان بهتر و شادتری بیندازید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز باید به همه نشان دهید که شما شجاعت و اراده لازم را دارید. تا امروز کسی متوجه نشده بود، زیرا شما نسبت به تغییر بسیار منعطف و سازگار هستید. شما با سختی ها کنار می آیید در نتیجه دیگران فکر می کنند که می توانند شما را کنترل کنند. به آنها ثابت کنید که اینطور نیست. باید برنامه ریزی کنید و به آن وفادار بمانید. موانع و مرزها برای نگه داشتن بعضی چیزها در حدود خودشان ساخته شده اند. شما امروز احساسات خود را از کسی پنهان می کنید تا او متوجه نشود که شما چقدر به او اهمیت می دهید. در شرایط عادی اهمیتی به این موضوع نمی دهید، ولی در این مورد خیلی خجالت می کشید. کاری را انجام دهید که فکر می کنید درست است.

فال روزانه متولدین دی

امروز از گرفتن پروژه های جدید احساس نگرانی و اضطراب می کنید. اول باید بدانید که صبر کلید موفقیت شماست. آرام و خونسرد باشید تا از همان ابتدا دچار دردسر نشوید. اگر در محل کار نیستید، زمانی را اختصاص دهید به اینکه بنشینید و به برنامه های بلندمدت فکر کنید. امروز دیدگاه منحصر بفردی دارید و باعث می شود که فکر و ایده جدیدی به ذهنتان برسد. امروز در مقایسه به همیشه احساس خونسردی بیشتری می کنید. انرژی خاصی وجود دارد که شما تشویق می کند که شوخ طبعی خشک و یخی داشته باشید و دیدگاهتان با همیشه متفاوت باشد. اگر تازه با کسی آشنا شده اید، شاید او شما را درک نکند. سعی کنید لبخند گرم و خونگرمی خود را حفظ کنید.  

فال روزانه متولدین بهمن

اگر حس می کنید امروز به شما توهین شده است، ارتباطتان را با همه چیز قطع نکنید. به نظر می رسد که همه با هم تیم شده اند و بر علیه شما سنگر گرفته اند. در غیر این صورت آنها بهترین دوستان شما می شوند. همیشه قضیه برای شما یا هیچ یا همه است و گویی خط میانه ای وجود ندارد. کوچکترین کار فردی باعث می شود که توفانی در ذهنتان ایجاد شود، مگر آنکه یاد بگیرید احساسات خود را کنترل کنید. هدفی انتخاب کنید. گاهی خوب است که در رابطه مرز تعیین کنید و روی آن تأکید کنید و اگر این کار را نکنید رابطه شما ضعیف می شود. امروز شما منظورتان را می گویید و لزوماً هر کاری که شریک زندگی تان انجام می دهد تأیید نمی کنید. با خودتان رک و راست باشید و چیزهایی که شما را منحصر بفرد می کند نشان دهید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروزتان را با روحیه ای مثبت و ذهنی سالم آغاز کنید. اگر پاهایتان را پشت سرتان بکشید و از رویدادهای آتی بدتان بیاید، پیشروی را برای خودتان سخت تر می کنید. نگرش بسیار مهم است. امروز یکی از آن روزهایی است که نگرش در آن بسیار اهمیت می یابد. اگر امروز رابطه شما به نقطه دشواری رسید، همه چیز را شخصی نکنید. شاید دلیل آن تأثیر انرژی امروز باشد. شاید احساس دوری و سردی می کنید و مثل همیشه خونگرم و حساس نیستید. شاید بهتر باشد که کم زمان به خودتان اختصاص دهید و کمی بیندیشید یا کاری انجام دهید که برایتان هیجان انگیز است. مغز شما امروز کمی استراحت می کند، پس از این استراحت ذهنی کاری انجام می دهید که نیروی فکری و وضوح روانی زیادی می طلبد. فعالیت هایی انجام دهید که کمی ذهنتان را از کار منحرف می کنند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ حیوانات خوش پوش
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle