پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 18 خرداد

فال روز 18 خرداد
فروردین

امروز دیدگاه های جدیدی که به کار و زندگی پیدا می کنید، شما را به سمت اهدافی سوق می دهد که مدت ها در حال تلاش برای تحقق آنها هستید. همیشه سعی می کنید با منطق پیش بروید و شاید امروز این امر کم یبرایتان دشوار باشد. نیروهای فیزیکی بیرونی نیز در مسیر تحقق اهداف و آرزوها به شمابیار کمک خواهند کرد و از اینکه کمی منطق را کنار بگذارید، هراسی به دل راه ندهید. به حرف دلتان گوش کنید. در مورد مسایل عاطفی، امروز احتمال آشنا شدن با فردی جدید که دنیای نیز دارد، بسیار است. شاید این فرد در میان دوستان شما باشد که مدت ها است او را می شناسید.

اردیبهشت

امروز به طور دایم در محافل دوستانه، کاری یا رویدادهای اجتماعی حضور خواهید داشت. شاید حتی از جمعی به جمع دیگر بروید. همه این جمع ها به بهبود مسایل کاری شما کمک می کنند. در میان این ارتباطات، می توانید با افراد جدیدی هم آشنا بشوید که در حوزه کاریبسیار به شما کمک کننده است. در انتهای روز به این نتیجه خواهید رسید که چقدر ارتباط با آدم های دیگر انرژی بخش است. امروز با فرد مورد علاقه تان نیز قرار ملاقات خواهید داشت. در طول این دیدار می توانید بیشتر یکدیگر را بشناسید و بیشتر به یکدیگر نزدیک شوید.  

خرداد

امروز از نظر روحی و جسمی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارید. می توانید بدون خستیگی بسیاری از کارهای خود را انجام دهید و پروژه های کاری یا شخصی خود را تا حد زیادی به جلو پیش ببرید. ارتباط با دیگران انرژی بسیار خوبی به شما می دهد و به همین واسطه، در محافل دوستانه یا جمع های کاری بسیار خوشحال و شاد خواهید بود. امروز را می توانید به ورزش هم اختصاص دهید. امروز زمان بسیار خوبی برای آشنایی و آغاز دوستی با فردی است که دیدگاه های متفاوت دارد و می تواند شما را در مسیر بهتری از زندگی و عاطفه قرار دهد. شاید در میان دوستان خود فردی را بیابید که می توانید احساسات خود را با او به اشتراک بگذارید.

تیر

کارهای مشترک باعث می شود تا به یکی از دوستان یا فرد مورد علاقه خود نزدیک شوید. امرو زرا می توانید به انجام کارهای اجرایی همچون ورزش، رفتن به کنسرت، حضور در  جشنواره های اجتماعی یا تماشای بازی های ورزشی اختصاص دهید. در جمع بودن حس بسیار خوبی به شما می دهد و به طور کلی موجب شادابی بیشتر شما می شود. امروز نیز ارتباطات جدید و گسترده ای را تجربه خواهید کرد و روزی عالی در پیش خواهید داشت. اگر مجرد و به دنبال عشق و رابطه جدید هستید، بدانید که امروز این فرصت برای شما پیش خواهد آمد. می توانید امروز با فردی کاملا متفاوت آشنا شوید.

مرداد

امروز اتماد به نفس بسیار بالایی دارید. خبرهای خوبی نیز در مورد مسایل مالی به گوش شما می رسد که باعث می شود در خانه با اعضای خانواده جشن بگیرید. خبرها و حس های خوب امروز انرژی بسیاری به قلب شما جاری می کند و می توانید بهتر از همیشه کارهای خود را به انجام برسانید. امکان دارد با افراد جدید نیز ملاقات هایی داشته باشید. امروز این فرصت را دارید تا فردی که مدت ها است از دور دوست دارید را بیشتر بشناسید. می توانید او را به رستوران دعوت کنید و در مورد علاقه مندی های خود حرف بزنید. 

شهریور

امروز در اطراف محل کار یا محل زندگی شما رویدادی اجتماعی برگزار خواهد شد که به واسطه آن، همسایه های خود را بیشتر خواهید شناخت. حتی با افراد جدید هم آشنا خواهید شد. آشنایی های جدید موجب خوشحالی و شادابی بیشتر شما می شود. در این محفل یا جشنواره فعالیت های جالب و جدیدی را تجربه خواهید کرد. در مورد مسایل عاطفی نیز، احتمال آشنا شدن با فرد جدیدی وجود دارد. البته این ارتباط بسیار ساده و بدون احساسات شدید آغاز می وشد و بیشتر در مورد برنامه های خود با هم حرف خواهید زد.

مهر

امروز فعالیت های فیزیکی بسیاری انجام می دهید که می تواند شامل فعالیت های ورزشی باشد. البته از نظر فکری شاید کمی دچار فشار باشید که می توانید به خوبی آنها را مدیریت کنید. ارتباط با دوستان یا انسان های جدید باعث بهتر شدن روحیه شما می شود. می توانید در جمع دوستان، خانواده یا همکاران لحظه های بسیار خوبی را تجربه کنید. امروز این اجبار را در دل خود احساس می کنید که باید در مورد احساسات عمیق خود با فرد دلخواهتان حرف بزنید. همین کار را نیز خواهید کرد و با او وارد مکالمه می شوید. این مساله انرژی مثبت فراوانی به قلبشما جاری می کند و موجب شادی بسیار شما می شود.  

آبان

امروز شاید در محل یا جلوی خانه خود شاهد بازی و سروصدای زیاد کودکان باشید. اما به جای حساسیت نشان دادن به صدای آنها، بیرون بروید و همچون آنها، شادی های کودکانه را دوباره تجربه کنید. اگر دیگران به شما با تعجب نگاه می کردند، خیلی به آنها بها ندهید و کار خودتان را بکنید. امروز به طور کلی در مرکز توجهات هستید و بهتر است از آن نهایت لذت را ببرید. امروز با فردی از جنس مخالف وارد مکالمه می شوید که برایتان جذابیت بسیاری دارد و در خلال این حرف زدن ها متوجه می شوید به او علاقه دارید. این احساس میان هر دو شما به وجود می آید و به  آشنایی بیشتر شما خواهد انجامید.

آذر

امروز باید منتظر آمدن مهمان به خانه خود باشید. امروز احتمالا موضوع صحبت جمع حاضر در خانه شما، فردی از گذشته ها است. البه این مکالمه خیلی طول نمی کشد زیرا باید به کارهای خود رسیدگی کنید . اما می توانید از میان این صحبت ها مسایل بسیاری بیاموزید که در کار یا زندگی شما تاثیر بسیاری دارد. انرژی های موجود در محیط باعث می شوند تا پس از کارهای زیاد، بتوانید کمی هم تفریح کنید و در کنار دوستان خود ساعات خوبی را سپری کنید. اگر در انتظار دیدن فرد موردعلاقه تان هستید که بسیار از شما دور است، امروز احتمالا این امر میسر می شود.

دی

در مورد مسایل مالی امروز می توانید منتظر شنیدن خبرهای خوب از دوستان، همسایه ها یا همکاران باشید. این خبر را از چند منبع دریافت خواهید کرد و به همین دلیل، مطمئن می شوید که صحت دارد. همچنین احتمال دارد بیشتر زمان امروز خود را در یافتن فرد خاصی رانندگی کنید و دایم از آدرسی به آدرس دیگر بروید تا بتوانید فرد موردنظر را بیابید. به جست و جوی خود ادامه دهید و بدانید که موفق خواهید شد.   امروز بیش از هر زمان دیگری احساس شادابی دارید و این مساله در رابطه عاطفی شما تاثیر مثبت دارد. اگر مجرد هستید نیز احتمال آشنایی با فرد دلخواهتان زیاد است. 

بهمن

امروز با انرژی های بسیاری که دارید می توانید پروژه ای که مدت ها است در دست دارید را به انجام برسانید. این باعث می شود تا مدتی را استراحت کنید. البته این استراحت چندان طولانی نیست و دوباره پروژه دیگری به شما پیشنهاد می شود که باید ان رابه انجام برسانید. در خلال این مسایل، در محافل جدیدی نیز شرکت خواهید کرد که به آشنایی با افراد جدید، منجر می وشد. اگر به مهمانی یا جمع های دوستانه دعوت شوید، احتمال آشنا شدن با فرد دلخواهتان زیاد خواهد بود.

اسفند

امروز احتمال دارد سفر راه دور بروید. بهتر است پیش از راهی شدن به درستی برای آن برنامه ریزی کنید تا در طول راه مشکلی برایتان پیش نیاید. امروز از نظر مالی احساس امنیت کامل دارید و همین موجب شده است تا به راحتی برای این سفر و استراحت خود برنامه ریزی کنید. در این سفر کارهای جدید انجام دهید و به واکنش های اطرافیان چندان بها ندهید. فقط از لحظه های ناب خود لذت ببرید. امروز احتمال ملاقات با فردی جدید را دارید که از نظر روحی برایتان جذابیت دارد و می توانید با او رابطه جدیدی را آغاز کنید. از این همه انرژی خوب نهایت استفاده را ببرید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی