پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 19 اردیبهشت

فال روز 19 اردیبهشت
فال روزانه متولدین فروردین

امروز در مورد عشق در زندگی شما، گویی همه چیز به بن بست می رسد. شاید شما حس کرده بودید که همه چیز به خوبی و خوشی پیش می رود و چیزی برای نگرانی وجود ندارد. در واقع تعریف شما از "خوب و خوش" انکار بعضی مسائل و واقعیت ها است و شما فکر می کردید که بدون آنکه فکر کنید کارهای شما چه تأثیری بر زندگی دیگران دارد می توانید به مسیرتان ادامه دهید. آماده باشید که با واقعیت ها روبرو شوید زیرا اصلاً انتظارش را نداشتید. انرژی امروز کائنات باعث می شود که پایداری و دوام رابطه شما بیشتر شود. شاید بین شما عشق و شور زیادی نباشد و شاهد صحنه های عاشقانه بین شما دو نفر نباشیم، ولی بدانید که رابطه و پیوند شما واقعی و بادوام و محکم است. اگر مسائل عملی هست که باید آنها را بین خودتان حل کنید، الان زمان آن است که کاری بکنید، زیرا طرف شما امروز بیش از همیشه نظم و برنامه ریزی دارد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز عشق برایتان واقعی تر و حقیقی تر می شود. شما می خواهید مسائل را جدی بگیرید و شاید هم زیادی جدی بگیرید. این یکی از آن عواطف و احساساتی است که در نهایت مغز شما را پر می کند و جایی در مغزتان برای افکار عقلانی در این مورد نمی گذارد. خبر خوب ما برای شما این است که مسائلی که در مورد عشق و رمانس هستند باید در حال حاضر استوار و پایدار شوند و این به شما فرصت رویایی با این بخش از زندگی تان را از دیدگاهی معقول تر می دهد. شما دوست دارید که در کنار عشقتان احساس امنیت کنید و انرژی امروز این امکان را به شما می دهد. شما از هر رابطه ای که در آن بی خبر نگه داشته شوید و اینکه ندانید در قدم بعدی چه باید بکنید، متنفرید. فقط بدانید که آن کاری که امروز در حال انجامش هستید، بعدها بهتر و بهتر می شود.

فال روزانه متولدین خرداد

مسائل دلی و عشقی امروز کمی بغرنج و پیچیده می شوند. شاید حس کنید که انگار فردی خودش را از شما دور نگه می دارد و در این مورد لجاجت می ورزد. شاید این فرد به شما بی محلی می کند و نمی خواهد با شما آشتی کند تا وقتی که با معذرت خواهی به سراغش بروید. مشکل اینجاست که شما هم مغرور و لجوج هستید و این باعث می شود که مشکل شما به این راحتی حل نشود. انرژی امروز پایه و اساس هارمونی و هماهنگی واقعی و ماندگار بین شما دو نفر را فراهم می کند. ولی حواستان باشد که کلید حل مشکل اینجاست که نه با صحبت کردن در مورد حل مشکل بلکه عمل کردن برای حل آن جلو بروید. هرگونه تلاش و کوشش و زمانی که برای این کار بگذارید ارزشش را دارد زیرا رابطه شما بالاخره ثمربخش خواهد بود.

فال روزانه متولدین تیر

ذات صمیمی و رمانتیک شما امروز خودش را نشان می دهید، چه شما متوجه بشوید چه نشوید. شاید گاهی حس کنید که هیجان در زندگی شما و به خصوص در رابطه شما کافی نیست. فکر نکنید این بدان معناست که باید تغییر کنید تا دیگران را راضی نگه دارید. ذات آرام و پایدار شما است که به افراد و اطرافیانی که درکتان می کنند آرامش می دهد. امروز آخرین چیزی که می خواهید این است که تظاهر به چیزی کنید که نیستید. امروز اگر شما با عزیزان و اطرافیان خود مشکل داشته اید و سوءتفاهم برای آنها پیش آمده، شاید بتوانید بالاخره منظور طرف مقابل را درک کنید و از دیدگاه او مطلع شوید. همچنین اگر فکر می کنید منظور شما را اشتباه فهمیده اند، امروز روز خوبی برای بیان احساسات خود است. اگر در رابطه ای هستید، شاید بهتر باشد بیشتر به عشقتان توجه داشته باشید.

فال روزانه متولدین مرداد

وقتی صحبت از رمانس در زندگی شما می شود، صحبت های زیادی هست که شما انجام می دهید ولی عملی در مورد آنها انجام نمی دهید. شاید شما انسان خوش صحبتی باشید و از لحاظ گفتاری رشته صحبت را به خوبی ادامه می دهید، ولی واقعاً این حرف ها هیچ سودی ندارند زیرا هیچ وقت آنها را عملی نمی کنید و در واقع در قالب رابطه عاشقانه خود فقط در حد حرف و حدیث هستید. امروز روزی است که تعارض منافع و علایق بیش از همیشه خودش را نشان می دهد. انرژی امروز برای شما فرصتی فراهم می کند تا برای کسی که عمیقاً دوستش دارید کاری انجام دهید. در این فرصت حرف ها یا احساسات نیستند که پیوند شما را تحکیم می کنند، بلکه هدیه ای عالی از ته دلتان است که باعث می شود او ببیند که شما واقعاً برایش ارزش قائلید. حتماً چیز باکیفیت و مرغوبی برای او تهیه کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز در حوزه عشق و رمانس همه چیز پیشرفت زیادی می کند. شاید شما در حال پرورش این رابطه بوده اید و عشق و علاقه زیادی برای ساختن این پیوند خرج کرده اید. حالا زمان آن رسیده که قدمی به عقب بگذارید و ببینید از این کارها چه سودی عایدتان شده است. آیا کسی را بدست آورده اید که تا آخر عمر همراه شماست یا کسی که شما را آنطور که هستید قبول ندارد؟ با آنکه در مسیر عشق چیزهایی زیادی هست که باید تجربه کنید، انرژی امروز نشان می دهد که اگر برای اولین بار با کسی آشنا می شوید، اقدام به شناخت عمیق او می کنید. این رابطه بیشتر دوستانه است تا عاشقانه. ولی گاهی بهترین دوستی ها از سطوح بسیار پائین آغاز می شوند و با صمیمیت و صداقت به جاهای بهتری می رسند.

فال روزانه متولدین مهر

برای شما عشق مانند ماجراجویی یا ورزشی دیوانه وار یا نوعی بازی ویدئویی است. شما اخیراً در جنبه فانتزی عشق بیشتر گیر کرده اید و ماهیت عملی آن را جدی نگرفته اید. شما باید دیدگاه واقع گرایانه تری اتخاذ کنید. بیشتر به احساسات و عواطف خود توجه داشته باشید و برای آنها ارزش قائل باشید. انرژی امروز شاخص طبیعی هارمونی بین شماست و تأثیر آرامش بخشی روی تنش هایی دارد که در رابطه شما تلنبار شده بودند. از این فرصت استفاده کنید و عشق خود را به روش های عملی به طرف مقابل نشان دهید مثلاً برایش پیام عاشقانه بفرستید یا او را برای شام بیرون ببرید یا برایش هدیه بخرید. او قطعاً از تلاش شما سپاسگزار خواهد بود.

فال روزانه متولدین آبان

عشق و رمانس امروز برای شما خیلی خوب پیش می رود. با این حال امروز شما متوجه می شوید که بعضی چیزها بین شما و او واقعی نیست یا نسبت به وضعیت فعلی شک دارید. وقتی پرده های فریب و ریا کنار می روند، یک نفر در موقعیت بدی قرار می گیرد و واقعیت برملا می شود. شاید توضیح این مسئله خیلی سخت باشد. همانطور که آب درون کانال یا مسیری جریان پیدا می کند، شما هم به مبنای مطمئن و درستی نیاز دارید تا احساسات شدید و عمیق خود را در این رابطه عاشقانه فاش کنید. انرژی امروز به شما حس امنیت لازم را که امیدوار بودید بدست آورید می دهد. شما متوجه می شوید که فردی که با او هستید کسی نیست که با کوچکترین مشکلی تسلیم شود.

فال روزانه متولدین آذر

مسئله حقیقت امروز بخاطر کسی که شما را بهتر از همه می شناسد، کتمان می شود. مدت زیادی طول نمی کشد که با گفتگوهای عمیق یا توضیحات اضافی واقعیت برملا می شود و در واقع ناامید باعث شده بود که واقعیت پنهان شود. سعی نکنید از عزیزان خود که می کوشند بهترین کار ممکن را برایتان انجام دهند پنهان شوید. با کسانی که برایتان ارزش قائلند روراست و صادق باشید. انرژی امروز شاید هیجان انگیزترین چیز در دنیا نباشد، ولی در مورد حیات عاشقانه شما تأثیر مثبت و مفیدی دارد. گاهی لازم است که انسان قبل از شروع رابطه جدید با واقعیت مادی و عملی روبرو شود. به شما الهام می شود کاری را انجام دهید که برای رسیدن به این هدف لازم است.

فال روزانه متولدین دی

هر آنچه از دستتان برمی آید انجام دهید تا عواطف شما پایدار گردد. رمانس امروز کند و آهسته می شود اما در صورتی که با خودتان و دیگران در مورد احساساتتان روراست باشید. شاید شما آنقدر در دنیای فانتزی گم شده اید که نمی توانید چیزهایی که به نفعتان جریان دارند ببینید. تضاد و تعارضی که امروز پیش می آید شما را ناراحت می کند، ولی نهایتاً حقیقت ماجرا مشخص می شود. شما آنقدرها ساده لوح نیستید که مسئله مالی کسی که عاشقش شده اید را نادیده بگیرید. می دانید که او به پول احتیاج دارد و بهتری رابطه ها هم می توانند در اثر بی پولی از هم بپاشند. انرژی امروز نشان می دهد که اگر می خواهید بیشتر و بیشتر همدیگر را بشناسید، باید از میزان درآمد او هم خوشحال باشید و او را همانطور که هست بپذیرید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز باید در مورد مسئله عشق و رمانس آهسته تر پیش بروید. شاید شما روی این فرضیه اقدام کنید که همه چیز خوب پیش می رود و می توانید با سرعت برق و باد جلو بروید، در حالیکه مدتها پیش شما نقشه راه را گم کرده اید. در دنیای شما درجه ای از فانتزی وجود دارد. چیزهایی هستید که شما باید در مورد آنها با طرف مقابل روراست باشید و بعضی چیزها را آرام تر و کندتر جلو ببرید. انرژی امروز به شما انگیزه و محرک لازم برای تحقق بخشیدن به یک رویا را می دهد. اگر به برگزار کردن یک مهمانی و دعوت کردن افراد خاص فکر می کنید، باید مطمئن شوید که فضایی گرم و صمیمی و راحت برای همه وجود دارد. کسی که دوستش دارید به این مسائل اهمیت می دهد.

فال روزانه متولدین اسفند

مسائل مربوط به عشق و رمانس امروز برایتان خوب پیش می روند و متوجه می شوید که هر جای این رابطه که باشید، حق دارید که بپرسید جایگاه شما کجاست. عنصر فانتزی و تخیل امروز باعث می شود که شما به رویاها و افکار رمانتیک آسیب پذیر شوید. خبر خوب ما برای شما این است که شما قدرت تحقق بخشیدن به این رویاها را دارید. تأثیر انرژی امروز برای شما هماهنگ و صمیمی و لذتبخش است. این روی شما و اطرافیان شما اثر آرامش بخش دارد و رابطه شما را عمیق تر می کند. همچنین به شما فرصت بررسی احساسات تان را می دهد به نحوی که می توانید از آن مطمئن باشید. شما می توانید خودتان باشید و بدانید که دوستتان دارند و شما را می پذیرند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی