پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه ◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
    مجسمه های واقعی از حیوانات ساخته شده از لایه های روزنامه های بازیافتی. حیوانات روزنامه - مجسمه های کاغذی ساخته شده توسط Hitotsuyama Studio.
 • آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
    آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ساخته شده از هزاران نوار کاغذی رول شده، شکل گرفته و با دقت چیده شده است. Paper Strips Art ایجاد شده توسط هنرمند quilling کاغذ Rebekah Jenkins دارای پرتره های سه بعدی از گربه ها، سگ ها، خفاش ها، شیرها و دیگر حیوانات زیبا است.
 • ظرف نودل شبیه سگ ◄ ظرف نودل شبیه سگ
    لیوان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل شیبا اینو رامن دست ساز از سرامیک توسط تتسویا ایشیدا.
 • گیتار گودزیلا ◄ گیتار گودزیلا
    گیتار الکتریک جالبی که شبیه هیولای دریایی گودزیلا بنفش نمادین از فیلم‌های محبوب طراحی شده است. نسخه محدود گیتار الکتریک گودزیلا شکل ساخت شرکت ژاپنی. گیتار گودزیلا با چراغ های LED بنفش یکپارچه با قیمت 5550000 ین.
 • کوله پشتی مگسی ◄ کوله پشتی مگسی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29206    |     صفحه 1 از 2921
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 14 اردیبهشت

فال روز 14 اردیبهشت
فال روزانه متولدین فروردین

انرژی امروز کائنات بیان دقیق آنچه می خواهید بگویید یا پیشنهادی که می خواهید بدهید را برایتان دشوار می کند. این مشکل بیشتر از ترس یا تصورات بیش فعالانه ریشه می گیرد. به دلیلی شما درباره جوابی که برای درخواست تان می گیرید نگران هستید. در واقع شما خودتان را عقب کشیده و پنهان شده اید. باید قدم اول را شما بردارید و این کار را خودتان انجام دهید. در محل کار شما از زوایای مختلف حمایت های مختلفی دریافت می کنید و بدین طریق تشویق می شوید که قدم بزرگ بعدی را در مسیر کاری خود بردارید. شما در این مارپیچ رو به بالا حرکت می کنید و نباید چشم از هدف خود بردارید. در این مسیر شما همچنان در حال دریافت کمک و حمایت از جهات مختلف هستید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر در مورد رابطه فعلی خود در تنگنا و مخصمه قرار گرفته اید و نمی دانید چطور از این تنگنا خارج شوید، باید از انرژی امروز تمام استفاده و بهره را ببرید. نباید بگذارید که بی تصمیمی و تردید و تصورات واهی و مبهم شما را فلج کنند. بهتر است که با حقیقت روبرو شوید و آنچه باید انجام شود را انجام دهید، هر چه زودتر بهتر. در محل کار حس می کنید که نوعی اصطکاک به صورت زیرپوستی در جریان است. این مسئله اجتناب ناپذیری است و شما کاری نمی توانید در مورد آن صورت دهید. خبر خوب برای شما این است که این اصطکاک به شما نیروی رانش کافی برای رسیدن به هدفی بزرگ را می دهد و به شما الهام می بخشد تا کارهایی را انجام دهید که اصلاً فکر نمی کردید شدنی باشند.

فال روزانه متولدین خرداد

انرژی امروز باعث می شود که شما زبانتان بند بیاید. اگر می خواهید برای اولین بار با کسی ملاقات کنید، شاید برای طرف مقابل هم سخت باشد که بداند باید در مورد چه چیزهایی با شما حرف بزند و این در مورد شما مسئله ای عجیب و غیرعادی است. شما بهترین راه حل و جواب را می دانید. باید هر دوی شما خودتان را فراموش کنید و روی دیگری تمرکز کنید و به خواسته ها و نیازهای طرف مقابل توجه کنید. اگر اول وقت امروز از امکانات و داشته های خود درست استفاده کنید، می توانید به فرد دیگری هم کمک شایانی بنمایید. هوشیار باشید و حواستان به روابط و تعامل هایتان با دیگران باشد. بدین ترتیب شما یک قدم از همکاران تنبل یا بی انرژی خود جلوتر خواهید بود.

فال روزانه متولدین تیر

با انرژی امروز کائنات، شما وسوسه می شوید که در خانه و در رختخواب خود بمانید و پتوی خود را روی سرتان بکشید. اگر یکی از عزیزانتان شما را نادیده می گیرد و شما دلیلش را نمی دانید، واکنشی طبیعی شما این است که سکوتی از روی رنجش و دلخوری اختیار می کنید. لازم نیست که اینطور رفتار کنید، بلکه بهتر و مفیدتر است که سر صحبت را با او باز کنید، حتی اگر برایتان بسیار مشکل باشد. بدین ترتیب می توانید با صداقت و روراستی حرفتان را بهم بزنید. اگر در محل کار سست هستید و این پا و آن پا می کنید، قطعاً بطور اتوماتیک درگیر دعواهای دیگران می شوید. دیگران از شما می خواهند که طرفداری کنید و شما تردید دارید و نمی دانید که باید چکار کنید. قبل از آنکه حرکت بزرگی انجام دهید از واقعیت ها مطلع شوید. هیچ عجله و شتابی نیست.

فال روزانه متولدین مرداد

انرژی امروز کائنات شما را تشویق می کند تا امروز از کاه کوه بسازید. یک مشکل کوچک که بین شما و عشقتان بوجود آمده ناگهان برطرف نشدنی به نظر می رسد. ولی خبر خوب ما برای شما این است که همه این چیزها در ذهن شما می گذرند. اگر بتوانید این چیزها را از ذهنتان دور کنید، دیگر هیچ مشکل و مسئله بزرگی بین شما باقی نمی ماند. در واقع شاید از خودتان بپرسید که این همه جنجال و هیاهو برای چه بوده است. در محل کار امروز فردی که در رأس قدرت قرار دارد برای شما رسته و درجه می گذارد (یعنی شما را پائین تر از خودش قرار می دهد) و شاید شما را در جمع خجالت زده کند. نترسید و این فرد را به کناری بکشید و صحبتی خصوصی با او داشته باشید. برایش توضیح دهید که این نوع نمایش ها اصلاً درست نیستند.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز شما وسوسه می شوید که ذهنتان را به روی یک فکر یا نقشه ای که عشقتان می خواهد دنبال کند ببندید. انرژی امروز کائنات بر سر راه شما مانعی از این دست می گذارد که رد شدن از آن برایتان مشکل است. بجای آنکه با او مخالفت کنید، بهتر است که رک و راست با او در این مورد حرف بزنید. این بهترین راه حل در حال حاضر است. امروز در محل کار سعی کنید درگیر بازی های دیگران نشوید. کاملاً مشخص است که کسی در محل کار هست که در تلاش است تا شما را به نحوی به دردسر بیندازد. شاید این فرد می کوشد تا بیش از حد از شما کار بکشد. فریب او را نخورید و کار خودتان را انجام دهید.

فال روزانه متولدین مهر

انرژی امروز کائنات شاید تأثیری ایده آل برای ملاقات و آشنایی اول نداشته باشد، ولی دنیا هم به آخر نرسیده است. درست است که شاید امروز شما حس کنید زبانتان بند آمده باشد و از خودتان مطمئن نباشید، ولی باید حواستان به طرف مقابل باشد. اگر بتوانید با نشان دادن علاقه خود به او و شرح زندگی اش او را بیرون ببرید، بقیه کارها بسیار آسان می شود. خیلی زود گفتگوی شما به راحتی جریان می یابد و بحث آغاز می شود. شما قدرت و اراده کافی برای جلو رفتن در محل کار با ایمان کامل را دارید و مهارت های ارتباطی شما بسیار قوی است و نحوه حرف زدن تان نیز کامل فصیح و شیواست که به شما کمک می کند منظورتان را به راحتی انتقال دهید. این ترکیب کامل و نیرومندی در محل کار محسوب می شود.

فال روزانه متولدین آبان

اگر امروز عشقتان خیلی ساکت به نظر می رسد و زیاد حال و هوای حرف زدن و اجتماعی شدن را ندارد، شاید دلیلش انرژی امروز باشد که او را گوشه گیر کرده است. اگر پافشاری کنید و به او فشار بیاورید که از او یک جوابی بگیرید، مطمئن باشید که وضعیت را بدتر می کنید. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که او را تنها بگذارید تا او آمادگی حرف زدن در مورد مشکلش را پیدا کند. پس باید صبور باشید و بدانید که بالاخره همه چیز درست می شود. بیقراری شدیدی در فضای محل کار شما وجود دارد که باعث می شود دنبال کردن و پیگیری هر چیزی در محل کار برایتان دشوار شود. بجای آنکه تمرکز و دقت کنید، دائماً به کارهای مختلف می پردازید و به خودتان شک دارید. سعی کنید دائم نفس های عمیق بکشید.

فال روزانه متولدین آذر

انرژی امروز کهکشان ها به شما شانس داشتن صحبتی جدی با عشقتان را می دهد. این فرصت بسیار خوبی برای رو راست بودن با همدیگر و صحبت کردن درباره آینده رابطه شماست. تنها مشکل اینجاست که شما درباره همه چیز دیدگاه بسیار خوش بینانه ای دارید. اگر بجای این کار سعی کنید کمی واقع گرا باشید، می توانید پیشرفت زیادی نمایید و حس بهتری درباره همه چیز خواهید داشت. امروز به لطف کسانی که سعی می کنید از قدرت خود برای کنترل کردن شما استفاده کنند، حس شما درباره خودتان متزلزل می شود. اعتماد به نفس داشته باشید و نگذارید دیگران نسبت به شما دست بالا بگیرند، به خصوص اینکه شما می دانید که حق با شماست. فشاری که روی شماست بسیار بالاست، ولی سعی کنید عقب نشینی نکنید.

فال روزانه متولدین دی

شما امروز می توانید به یکی دو روش با رویدادهای امروز سر و کله بزنید. انرژی امروز کائنات نشان می دهد که شما وسوسه می شوید که اصلاً حرف نزنید و کاملاً از عشقتان دور می شوید و کناره گیری می کنید. بهترین گزینه آن است که با ترس های خود در مورد چیزی که مطمئن هستید اتفاق می افتد روبرو شوید و سپس در مورد این ترس ها صحبت کنید و ببینید که آیا این ترس ها واقعی هستند یا خیر و بدین ترتیب بهترین راه حل را برای این مشکل بیابید. امروز در محل کار نیروهای تجسسی شما به کمک تان می آیند، زیرا فردا مشکلات از همه طرف به سمت شما می آیند. کنترل اوضاع را بدست بگیرید، زیرا ممکن است مسیر خود را گم کنید. شما انرژی لازم را دارید، فقط باید آن را به مسیر درستی متمرکز کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

انرژی های امروز شما را تشویق می کنند تا واقعیت های مربوط به وضعیت بین خودتان و عشقتان را کشف کنید. اگر بتوانید از دیدگاه متفاوت و بی طرفانه ای به معما و مشکل موجود بنگرید، می توانید منبع و ریشه این مشکل را پیدا کنید. اگر هر دوی شما درگیر احساسات و عواطف خود شده اید، شاید نتوانید بخاطر وجود درختان جنگل را تشخیص دهید! در محل کار شما در تضاد مستقیم با یک فرد قرار دارید و هیچ راه ساده ای برای اجتناب و دوری از او ندارید. این فرد مدام با شما حرف می زند و می خواهد به نحوی شما را گیج و آشفته کند. فریب او را نخورید و از مسیر خود گمراه نشوید. سعی کنید به کاری که در دست اقدام دارید، چنگ بیندازید و روی آن تمرکز کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

اگر امروز عشق شما حال و حوصله ندارد و ترشرو و عصبانی به نظر می رسد، شاید دلیلش انرژی امروز کائنات باشد. او بیشتر از قبل به سکوت فرو رفته و دائماً در فکر است، بنابراین حس می کند که دلش می خواهد با افکارش تنها باشد. بهتر است که به او فضا و زمان بدهید تا مدتی با خودش تنها باشد و به هر نتیجه ای که می خواهد برسد. بالاخره او برمی گردد و نیازی به نگرانی در این مورد نیست. محل کار شما امروز به شما کمک می کند تا کارتان را انجام دهید. حتی ممکن است کارهای خودتان را تمام کنید و از دیگران بپرسید که آیا کاری هست که بتوانید برایشان انجام دهید یا خیر و حتی شاید کاری در بیرون از محل کار باشد که بتوانید انجام دهید. البته شما می توانید امروز از منزل کارهایتان را انجام دهید یا به کارهای شخصی برسید. یک راه دیگر برای این کار پیدا کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle