پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

فال روز 10 اردیبهشت

فال روز 10 اردیبهشت
فروردین

امروز نمی توانید خیلی دقیق برای کارهای خود برنامه ریزی کنید و آنها را به انجام برسانید. حواستان کمی پرت است و تمرکز لازم را ندارید. این مساله روی کار شما هم تاثیر می گذارد. اما خیلی نگران نباشید این شرایط موقتی است و خیلی سریع برطرف می شود. برای اینکه کمی هوشیارتر باشید برای خود قهوه درست کنید و اگر فرصت دارید، کمی ورزش کنید. شریک عاطفی شما امروز بیش از هر زمان دیگر منطقی شده است . روحیات خوب و قدیمی او رو آمده است و این برای هر دو شما خوب است. از این تغییر استقبال خواهید کرد و تغییرات مثبتی در نحوه رابطه شما ایجاد می شود.

اردیبهشت

امروز در مورد مسایل عاطفی و کاری دچار شک های بسیاری هستید. در انجام هرکاری دایم تردید دارید. با خود فکر می کنید آیا رابطه ای که اکنون در جریان آن هستید، نتیجه خوبی دارد؟ آیا این فرد همان کسی است که شما با همه وجود دوستش دارید؟ این تفکرات موقتی هستند و اگر خودتان را با مسایل دیگر مشغول کنید بسیار برایتان بهتر خواهد بود. البته برخی از تردیدها نیز می توانند شما را به مسیر بهتری سوق دهند. اگر کاری را دوست ندارید انجام دهید، انجام ندهید و آن را به روز دیگری موکول کنید که حس خوبی به آن داشته باشید. به این ترتیب نتیجه بهتری نیز حاصل خواهد شد.

خرداد

یکی از اعضای خانواده شما دچار بحران روحی شده و نمی تواند درست تصمیم گیری کند. همه شرایط او به حمایت و خرف های سازنده شما بستگی دارد. برای خوشحالی او هر کاری از دستتان بر می آید انجام دهید. البته شاید انرژی خودتان کاهش پیدا کند اما ارزشش را دارد. این را بدانید که همیشه حقیقت و بیان واقعیت ها بسیار موثرتر از چاپلوسی یا هر نوع دروغ مصلحت آمیز است. شاید امروز به فردی که بزرگ تر از شما است علاقه مند شوید و با او رابطه احساسی برقرار کنید.

تیر

امروز اخبار دروغین و شایعاتی به گوش شما می رسند که چندان خوشایند نیست. خود را برای شنیدن این گونه حرف ها آزار ندهید و لحظه های ناب زندگی را بیهوده هدر ندهید. فردی که این شایعه را پراکنده است شاید منفعتی از آن ببرد. اگر برایتان خیلی مهم است، سعی کنید ابتدا حقیقت را جست‌وجو کنید و سپس به دنبال راهکاری برای آن باشید. از خیال پردازی های بیهوده دست بردارید. در مورد زندگی عاطفی خود نیز شهامت این را داشته باشید تا صادق و روراست باشید. اگر موضوعی موجب ناراحتی شما شده است، آن را مطرح و با همفکری یکدیگر برطرف کنید.

مرداد

امروز باید بیشتر تمرکز خود را روی مسایل مالی بگذارید. برای هزینه ها و درآمدها برنامه ریزی و آنها را مدیریت کنید. این کار باعث می شود تا با خیال آسوده روزهای این ماه را سپری کنید. از بیهوده تلفن کردن زمان خود بپرهیزید و سعی کنید از انرژی های محیط به نفع خود بهره بگیرید. امروز در مورد مسایل عاطفی بسیار جدی هستید. به قدری که شاید حتی به سختی لبخند بزنید. باید از این حالت بیرون بیایید تا در رابطه خود دچار مشکل نشوید.

شهریور

امروز انرژی و قدرت تمرکز بسیار بالایی دارید. می توانید برای ایده های خود راهکارهای مناسب بیابید و برای تحقق آنها برنامه ریزی های دقیق و درست داشته باشید. اجازه ندهید هرگز ناامیدی در شما اثر بگذارد. خاطره های بد را دور بریزید و با تمرکز بر آینده به سمت جلو حرکت کنید. در مورد مسایل عاشقانه نیز ممکن است امروز با فردی آشنا شوید. اما اگر به جدی و خشک بودن رفتار خود ادامه دهید، نمی توانید رابطه جالبی را آغاز کنید. همیشه لبخند بزنید تا حس خوبی نیز به طرف مقابل بدهید.

مهر

فردی غریبه به خود اجازه می دهد در مورد رفتار و احساسات شما نظر دهد. این مساله ذهن شما را مشغول خود می کند . البته خیلی خود را درگیر حرف های او نکنید. خوشبختانه نیمی از صحبت هایش حقیقت ندارند. شما باید به خود و احساسات خود ایمان داشته باشید تا بتوانید همیشه اعتمادبه نفس خود را حفظ کنید. به راه خود بروید و او را فراموش کنید. اگر تنها و مجرد هستید، امکان اینکه با فرد جدیدی آشنا شوید بسیار است. می توانید با هم رستوران بروید یا در طول قدم زدن در هوای خوب بهاری در مورد علاقه مندی های خود با هم حرف بزنید.

آبان

مسایل مالی شما در وضعیت نامعلومی قرار دارند. ممکن است با کمبود بودجه مواجه شده باشید و نمی توانید درست تصمیم گیری کنید که چه راهکاری برای حل این مساله مناسب است. سعی کنید از خریدهای غیرضروری اجتناب کنید و فقط سراغ مواردی که واقعا لازم هستند، بروید. شاید این کار کمک کند تا اندازه ای از اضطراب مالی خارج شوید. در مورد مسایل احساسی نیز سوپرایز خواهید شد. در جمع دوستان با فردی ملاقات می کنید که حس خوبی به شما می دهد و می توانید یک آشنایی زیبا را با او آغاز کنید.

آذر

همکاران یا دوستان امروز کمی با شما رفتار نامهربانی دارند. البته در میان آنها یک نفر هست که بیشتر موجب ناراحتی شما می شود. اما بدانید این فرد قابل اعتماد نیست و حرف های او هم ارزشی ندارند. وقت و احساسات خود را برای چنین فردی بیهوده هدر ندهید. بهتر است برای آینده برنامه ریزی کنید و بدون توجه به دیگران در مسیر تحقق آرزوهای خود باشید. در مورد مسایل احساسی نیز متاسفانه چندان حس خوب و راحتی ندارید. اما فرد موردعلاقه تان را برای این امر مواخذه نکنید. همه چیز به شما بستگی دارد و باید بتوانید با لبخند و مهربانی مشکلات را پست سر بگذارید.

دی

امروز همه شک و تردیدها در مورد مساله ای که مدت ها ذهن شما را درگیر خود کرده بود را کنار خواهید گذاشت. اجازه دهید این تغییر درونی در شما روی دهد تا همه مسایل آن طوری که می خواهید پیش برود و شما را در مسیر خواسته هایتان قرار دهد. برای موفقیت بیشتر می توانید کتاب و مقاله های مرتبط مطالعه کنید تا شک ها به طور کامل برطرف شوند. در مورد مسایل احساسی دید خوبی دارید و می دانید کجا باید چه واکنشی نشان دهید تا به آنچه می خواهید برسید. لبخند را فراموش نکنید و با یاد داشته باشید، رابطه عاشقانه کاملا دوطرفه است.

بهمن

برخی عقاید و تفکرات ناخواسته به ذهن شما هجوم می آورند و قدرت تمرکز را از شما می گیرند. شاید در مورد دوستان یا اطرافیان خود کمی دچار تردید بشوید. بهتر است در مورد نشانه ها و نمادهای این رویاها کمی بیشتر تحقیق کنید شاید شما را در مسیر جالبی در زندگی قرار دهند. شاید خیلی روحیه شادابی نداشته باشید، اما به این معنا نیست که نمی توانید در کنار فرد موردعلاقه تان لحظه های خوبی را تجربه کنید. لبخند بزنید و از آرامش رابطه خود لذت ببرید.

اسفند
امروز در محل کار درگیر مسایل حاشیه ای می شوید. سعی کنید خیلی در این جریانات دخیل نباشید و تا حد امکان از این مسایل دوری کنید. اگر حرف و شایعه ای هست که برایتان اهمیت دارد، در مورد آن تحقیق کنید. اگر صحت داشته باشد سپس به دنبال راهکار برای حل یا برطرف کردن آن باشید. امروز شاید با فردی آشنا شوید که از شما خیلی بزرگ تر است. اما این رابطه نتایج خوبی دارد و زندگی شما را در مسیر خوبی قرار می دهد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos