پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 3 اردیبهشت

فال روز 3 اردیبهشت
فروردین

آیا به سفر می روید یا نقل مکان می کنید؟ آیا ادامه تحصیلات در چشم انداز شما برای آینده دیده می شود؟ دلایل شما برای رفتن هر چه باشند شما آنچه آرزویش را دارید به دست می آوردید و شاید بیش از آن را بدست آوردید. نویسندگی، تدریس و هر کاری که شامل برقراری ارتباط بشود خیلی خوب برایتان پیش می رود و نتیجه بخش است که این شامل صحبت با عشقتان یا همسرتان هم می شود. ذهنتان خیلی سریع کار می کند و فکرتان درست است. سعی کنید از آن حداکثر استفاده را ببرید. امروز در محل کار شرایط برای کار کردن شما مناسب نیست و نمی توانید وظایفتان را انجام دهید. بپرسید که آیا می توانید این کارها را در خارج از آنجا انجام دهید. یک چاره دیگر بیابید. اگر امروز با عشقتان مشکل دارید، شاید زیاد متوجه نبوده اید که برای او واقعاً چه اتفاقی افتاده است. امروز باید سعی کنید که نیازهای او را شناسایی کنید. کورکورانه جلو رفتن نتیجه بخش نیست.
اردیبهشت

شما ذاتاً درک خوبی دارید، ولی امروز تحت تأثیر روانی بعضی ها قرار می گیرید. حتی شاید خیالاتی شوید و صداهایی بشنوید. نگران نباشید، دیوانه نشده اید. ولی به این نیاز دارید که به این پیام ها توجه کنید. زیرا این پیام ها از اهمیت شخصی و حتی کائناتی زیادی برخوردارند. اگر معنای آنها را متوجه نمی شوید، آنها را یادداشت کنید. بعداً همه چیز برایتان روشن می شود. در محل کار با کسی برخورد مستقیم دارید و راهی برای اجتناب از آن نیست. این فرد با شما طوری صحبت می کند که به نحوی شما را گیج کند. گول او را نخورید و از مسیر اصلی خارج نشوید. به موضوع جاری بپردازید.
خرداد

صحبت و برقراری ارتباط با دوستان و شرکا امروز بسیار واضح و روشن، باز و آزاد، صادقانه و روراست و با اطمینان می شود. دوستی و همکاری آزادانه در جریان است و مهر و محبت بدون هیچ قید و بندی نشان داده می شود. اگر در حال حاضر مشغول هستید ولی تعهدی ندارید، ابراز علاقه و بیان احساسات به فرد مقابل رابطه شما را به مرحله بعدی می برد. حداقلش این است که عشق شما از شما تعریف و تمجید می کند. در محل کار حس می کنید بین شما و دیگران اصطکاک وجود دارد. این اجتناب ناپذیر است. خبر خوب این است که این اصطکاک باعث می شود که در کارتان پیشرفت کنید. زیرا باعث می شود که بیش از آنچه فکر می کردید به انجام برسانید.
تیر

آیا تابحال درباره چشم انداز ذهنی مثبت و مثبت اندیشی چیزی خوانده اید و آیا می دانید که این نوع تفکر زندگی بهتر و شادتری برایتان دارد؟ اگر اینطور است، شاید متوجه شوید که این نگرش عواقبی دارد. شما احساس قدرت و نیرومندی می کنید و حس می کنید تناسب بدنی و ذهنی خوبی دارید. علایق شما نیز قوه ادراک تان را قوی کرده اند و شما هوشیاری بالایی دارید. کاری که مشغولش بودید را ادامه دهید، زیرا این کار نتیجه خوبی دارد. امروز شاید همون روزی باشد که شما کمک لازم برای گسترش گزینه های خود را دریافت می کنید. اگر اخیراً پژمرده و ناراحت بودید، و فکر می کردید نمی توانید شریک زندگی تان را پیدا کنید، امروز روز شماست. بالاخره رویداد یا مناسبتی پیش می آید که خوشحالتان می کند. وقتی در میان دوستان هستید، به شما خوش می گذرد.
مرداد

تحقیقاتی که برای یک پروژه خاص انجام می دادید بالاخره تکمیل می شود. حالا شما آماده اید تا کار خود را تمام کنید. ذهن شما در حال حاضر بسیار آماده و تیز است، بنابراین زمان خوبی برای کار کردن روی هر نوع پروژه ای که مستلزم برقراری ارتباط باشد است. اگر نویسنده هستید، امیدها و شانش شما برای انتشار مطلب تان خوب به نظر می رسد. رمانس نیز در زندگی شما خوب پیش می رود. شاید تازه از پیوند روانی مستحکمی که بین شما و عشقتان وجود دارد مطلع شده اید. از آن حداکثر بهره را ببرید. قبل از هر اقدام بزرگی خوب فکر کنید و مشورت بگیرید. امروز رابطه شما وارد فاز دراماتیکی می شود. با آنکه هدف هر دوی شما یکی است، ولی ایده ها و نظرات متفاوتی درباره نحوه رسیدن به آن دارید و مشکل تان همینجاست. باید با منطق در مورد آن حرف بزنید
شهریور

رویاها و آرزوهای شما در مورد خانواده تان تصویری درخشان برای آینده می سازند. شاید این رویاها آینده نگرانه باشند، ولی نباید به این نتیجه برسید که بدون تجزیه و تحلیل نمادها و نشانه ها می توانید بفهمید که این رویاها به شما چه پیامی می دهند. شاید چیزی وجود داشته باشد که باید قبل از هر اقدامی برای آینده به آن رسیدگی کنید. ولی یادتان باشد که گاهی رویاها تعبیرهای متفاوتی دارند! گفتگویی که بعد از مشاجره ای صورت می گیرد ممکن است تبدیل به رابطه ای عمیق شود. فردی که امروز ملاقات می کنید شاید کمی آزارتان دهد، ولی وقتی با او صحبت عمیقی می کنید، متوجه می شوید که این خصلت او سطحی است. بر خلاف ظاهرش، او کسی است که شما منتظرش بودید.
مهر

امشب شاید تصمیم بگیرید که در یک رویداد اجتماعی که در محل شما برگزار می شود شرکت کنید و در این رویداد افراد زیادی شرکت می کنند که به مسائل معنوی و روانی اهمیت زیادی می دهند. این تجربه خوبی برای شماست، زیرا نه تنها از اطلاعات جالبی آگاه می شوید، بلکه دوستان جدیدی هم پیدا می کنید. شاید کسی به شما کتاب های جالبی معرفی کند. چشم ها و گوش هایتان را باز نگه دارید و دفتر یادداشت تان کنارتان باشد. در محل کار مشخص است که کسی سعی می کند شما را از مسیرتان خارج کند. شاید او از شما بخواهد بیشتر از معمول کار کنید. گول او را نخورید.
آبان

اگر در مورد احتمال افزایش حقوق نامطمئن بودید، امروز بالاخره مطمئن می شوید که قضیه از چه قرار است. این می تواند دلیلی برای جشن گرفتن باشد. شاید بخواهید به دوستی زنگ بزنید و او را به شام بیرون دعوت کنید. خوش شانسی شما ادامه دارد، و اگر سخت تلاش کنید آنچه می خواهید بدست می آورید. حالا زمان لذت بردن از این موفقیت است. در محل کار یکی از مافوق های شما احتمالاً شما را در جمع خجالت زده می کند. بعداً این فرد را کنار بکشید و برایش توضیح دهید که این نمایش او اصلاً درست نبود.
آذر

عشق و رمانس امروز برای شما اولویت اصلی می شوند. شما کمی درباره پایداری و دوام رابطه فعلی خود نگران هستید، ولی شما با این کار انرژی خود را هدر می دهید. در حال حاضر حداقل همه چیز برای شما و عشقتان نویدبخش به نظر می رسد. شما باید ارتباطات خود را قویتر کنید و با هم خود تا کنید و رفتار خوبی داشته باشید. از قوه شهود و ادراک درونی خود کمک بگیرید تا با ذهن او هماهنگ شوید و بدین ترتیب شک و تردیدهای شما به تدریج از بین می رود. از روزتان لذت ببرید. در محل کار بیقراری وجود دارد و نمی توانید کارتان را انجام دهید و پیش ببرید. بجای تمرکز کردن، شما از این شاخه به آن شاخه می پرید و هیچ کاری را تمام نمی کنید. سعی کنید دائماً نفس عمیق بکشید.
دی

اگر خوب از امکاناتی که دارید استفاده کنید، می توانید تلاش خود را به نتیجه برسانید. عواطف و احساسات و تصاویری که در ذهن شما در جریان هستند ممکن است مبهم باشند، ولی به طریقی اهمیت دارند. چه در حال نوشتن باشید، چه در حال نوازندگی، رقص یا نقاشی، غرق در کاری که انجام می دهید می شوید. وسایل موردنیاز شما هرچه باشند، باید آنها را دور بیندازید و از الهام خود کمک بگیرید. فردا از این کار خوشحال خواهید بود. در محل کار شما قدرت و اراده انجام کاری با ایمان کامل را دارید و مهارت های ارتباطی و فصاحت کلام شما برای رساندن منظورتان قوی است. این ترکیب حتماً به دردتان می خورد.
بهمن

انتظار داشته باشید که امروز تماس های تلفنی و ایمیل های زیادی با دوستان خود رد و بدل کنید. ارتباط شما با دیگران امروز اولویت اصلی شما می شود. شما خبرهای زیادی دارید که باید انتقال دهید و در عوض خبرهای زیادی نیز به دستتان می رسد. بیشتر آنچه می شنوید برای کاری که در حال حاضر انجام می دهید مفید است. تنها مشکل این است که بار ذهنی سنگینی دارید. شاید حس کنید که انگار ذهن شما امروز را مانند مارتن گذرانده است، نگران نباشید این گذراست. امروز باید قبل از هر حرفی دوبار فکر کنید. نیروهای تشخیصی شما امروز به دردتان می خورند. کنترل موقعیت ها را بدست بگیرید. شما انرژی آن را دارید فقط باید تمرکز داشته باشید.
اسفند

امروز خوش شانسی مالی و اقتصادی با شماست. فراموش کردن عادات قدیمی مشکل است، و شما در تطبیق دادن خودتان با آن مشکل دارید. اشکالی ندارد. هر کسی در زندگی به راحتی نمی تواند با تغییرها خودش را سازگار کند. بعد از عاشق شدن این دومین سازگاری شیرینی است که تابحال مجبور شده اید انجامش دهید! امروز آنهایی که سعی می کنند شما را کنترل کنند متوجه اشتباهشان می شوند. اعتماد به نفس داشته باشید و نگذارید دیگران دست بالا بگیرند. زیرا می دانید که حق با شماست. عقب نشینی نکنید، حتی اگر فشار روی شما زیاد بود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی