پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 19 فروردین

فال روز 19 فروردین
فال روزانه متولدین فروردین 

امروز بالاخره این شانس را دارید تا پاسخ سوال های خود در مورد سفری که قرار بود بروید را بیابید. احساسات شما شفاف تر از همیشه هستند و این موجب می شود تا با راحتی بیشتر مقصد خود را تعیین کنید. خوب است از این فرصت استفاده کنید و در مورد همه جوانب این سوالات خوب فکر کنید. گاهی آغاز یک رابطه جدید بسیار عجیب و دور از فکر انسان روی می دهد. این وضعیتی است که شما امروز به آن دچار خواهید بود. با رویدادهایی مواجه خواهید شد که عیرمنتظره هستند. به طوری که ناگهان احساس می کنید عاشق فردی شده اید و این حس بسیار خوبی به شما می دهد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

در هفته های اخیر خیلی روزهای خوبی نداشته اید. بهتر است از امروز رویه زندگی خود را تغییر دهید. باید همه سعی شما این باشد که مهارت های خود را به نمایش بگذارید و همه مشکلاتی که تاکنون وجود داشته اند را از میان بردارید. امروز فقط شما این شانس را دارید تا همه اوضاع زندگی خود را سروسامان دهید، از این فرصت غفلت نکنید. ممکن است به طور ناگهانی درگیر عشقی بشوید که اصلا انتظار نداشته اید. باید دید خود را با اطراف و انسان ها تغییر دهید. همیشه سعی کنید خودتان باشید تا از همه لحظه های با هم بودن لذت کافی را ببرید.

فال روزانه متولدین خرداد
 
اینکه سوالات بسیاری در ذهن داشته باشید خوب است. اما بدانید این سوالات شما را به سمت ماجراجویی های خوبی پیش می برد. ذهن باز و دید مثبتی که امروز دارید را قدر بدانید. با کمک آنها می توانید به خوبی عمق مسایل را درک کنید و ریشه موانعی که تاکنون شما را عقب نگه داشته اند را پیدا کنید. البته این کار چندان آسانی نیست، اما شما از عهده آن برخواهید آمد. فقط باید با خودتان صادق باشید. عشق همیشه هم آرام و بی مشکل نیست. گاهی همچون جریان برق می ماند و شما را شوکه می کند. این مساله امروز برایتان رخ می دهد و بسیار هیجان زده اما خوشحال خواهید بود. می توانید سرگرمی های جدیدی با فرد دلخواهتان تجربه کنید. اگر تضادی هم میان شما وجود دارد، با لبخند و آرامش آن را برطرف کنید.

فال روزانه متولدین تیر

بهترین زمان برای مدیتیشن، امروز است. از انرژی های خوب امروز استفاده کنید و از خودتان در مورد مسایلی که باعث شده کمی عصبی باشید سوال بپرسید. با پاسخ به آنها می توانید باز شدن درهای دنیای بیرون را به وضوح ببینید و دوباره به زندگی نرمال و همیشگی خود بازگردید. امروز باید منتظر بازخوردهای بسیار خوب و مثبت تلاش های خود باشید. شاید از نظر احساسی دوست داشته باشید در پیله تنهایی خود بمانید و ارتباطی با فردی که دوستش دارید، نداشته باشید. اما به طور ناگهانی وارد هیجان دوست داشتن می شوید و ترجیحا آن را پس نزنید.

فال روزانه متولدین مرداد

اگر در مورد زندگی خود شکایت دارید، امروز بهترین زمان برای مطرح کردن و به زبان آوردن آنها است. باید به جای دعوا و مشاجره کردن، کاملا آرام و منطقی در مورد نیازهای خود صحبت کنید. اگر شریک زندگی یا همکارتان موجب ناراحتی شما شده اند، با حرف زدن او را متوجه کارهایش بکنید. اما در انتخاب واژه ها دقت کنید تا به مشاجره یا دعوا منتهی نشود. عشق همیشه نترس و نگرانی هایی در خود دارد که از همان دیدار نخست در دل انسان ریشه می کند. اما با مهربانی کردن و صادق بودن می توانید علاوه بر اینکه خودتان حس آرامش پیدا می کنید، موجب خرسندی طرف مقابل خود نیز بشوید.

فال روزانه متولدین شهریور 

آیا به فکر تغییر شغل خود یا مهاجرت به کشور دیگری هستید؟ یا شاید هم دوست دارید امروز به طور کلی در خانه بمانید و با هیچ کس هیچ تماس یا معاشرتی نداشته باشید. هر چه هست، دوست دارید امروز را به گونه ای دیگر با تفکراتی متفاوت سپری کنید. اینها همه از تغییر روحیه شما نشان دارند و نباید انکارشان کنید. نگران چیزی هم نباشید. با این روحیه شانس بیشتری برای جلب توجه آدم ها به خود دارید. شاید به طور ناخواسته موجب ایجاد نوعی علاقه میان خود و فردی خاص بشوید و به روشی جدید و متفاوت با او وارد ارتباط شوید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز با فردی غیرمنطقی و عصبی روبه رو می شوید که لحظه های خوبی برای شما ایجاد نمی کند. این مساله می تواند هرفردی را ناراحت کند. شما نمی توانید تشخیص دهید این فرد چه می خواهد یا اصلا چه در سر دارد. این موضوع تضادی میان شما ایجاد می کند که به واسطه آن احساس ناراحتی دارید. سعی کنید مراقب رفتار و گفتار خود باشید تا ناخواسته با هم درگیر نشوید. در روابط عاطفی نیز وضعیت بهتری نخواهید داشت. شاید با کسی ملاقات کنید که چندان جالب نیست اما با متانت اجازه می دهید همه چیز خود را بیان کند شاید در میان حرف هایش متوجه موضوع جالبی بشوید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز از لحظه ای که از خواب بیدار می شوید حس غم دارید. احساس می کنید هوا سنگین است و نمی توانید سردرگمی های دیروز خود را فراموش کنید. اما این فرصت خوبی است تا در مورد مسایل آزاردهنده زندگی خود حرف بزنید . از اینکه دردهایتان را بگویید خجالت نکشید. شاید با حرف زدن بتوانید بخش بزرگی از آنها را برطرف کنید. البته این امکان هم وجود دارد که مورد نقد قرار بگیرید. شاید از عشق و رابطه خود نیز راضی نباشید. اما طرف مقابل شما همه تلاش خود را می کند تا موجب خوشحالیتان شود. بنابراین، بهتر است با او مهربان باشید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز در برابر برخوردها واکنش های بسیاری از خود نشان می دهید. شاید حتی در برابر کسی که در مورد آزادی های شما اظهارنظر می کند، ابتدا بسیار محتاطانه و سپس حتی خصمانه رفتار کنید. اما پس از مدتی متوجه می شوید این فرد بسیار خاص است و نیت منفی هم ندارد و می تواند روند عادی زندگی شما را تغییر دهد. این فرد همه آنچه شما مدت ها دنبال آن بوده اید را دارد و می تواند کیفیت زندگی شما را تغییر دهد. اگر در حال حاضر در رابطه با فردی هستید، احتمالا امروز حرف های یکدیگر را درک نکنید و حتی دچار سوبرداشت نیز بشوید. بهتر است برای حفظ آرامش خیلی با هم نباشید و کاری به هم نداشته باشید.

فال روزانه متولدین دی

امروز زمان مناسبی برای فکر کردن و برنامه ریزی برای آغاز کار خودتان است. ذهن شما امروز باز است و می توانید طرح های بسیار خوبی ارایه دهید که حتی خودتان نیز از آنها شگفت زده شوید. شاید بتوانید امروز را آغاز یک زندگی دوباره برای خود نامگذاری کنید و در مسیر موفقیت های روزافزون قدم  بگذارید. احتمالا امروز با فردی آشنا شوید که از نظر روحی و اخلاقی بسیار به شما شبیه است و در کنار او حس امنیت دارید. البته این فرد کسی است که در مواقع دیگر حتی به او فکر هم نمی کردید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز بهترین زمان برای رسیدگی و پاسخ دادن به همه سوال های ذهنی است. شاید بهتر باشد بیشتر روی سوالاتی که به مسایل احساسی و رابطه عاشقانه شما مربوط می شوند، تمرکز کنید. از اینکه اعتراضات خود را اعلام کنید هیچ هراسی نداشته باشید. لازم نیست همیشه در ناراحتی ها باقی بمانید. گاهی با حرف زدن می توان شرایط را درست کرد. اگر مجرد هستید نیز امکان دارد امروز با فردی مواجه شوید که همه جانبه نظر شما را به خود جلب می کند. بد نیست شما نیز عادت های بد خود را کنار بگذارید و روند تازه ای را در زندگی خود آغاز کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شاید اعتماد به نفس کافی نداشته باشید. نمی توانید به درستی روی عقاید خود پافشاری داشته باشید و دلیل آن نیز این است که از نظر روحی آمادگی کاملی ندارید. البته اینها فقط بهانه های شما است. دست از بهانه تراشی بردارید. باید پیشرفت کنید و با این پشت گوش انداختن ها نمی توانید به اهداف خود برسید. امروز باید شجاعت این را داشته باشید که بیرون بروید و در جهت مخالف جریان آب حرکت کنید. شما لیاقت آن را دارید تا فردی شایسته آشنا شوید و لحظه های خوبی در کنار او داشته باشید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی