پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 6 دی ماه

فال روز 6 دی ماه
فال روزانه متولدین فروردین

امروز به شدت سرسخت و لجباز می شوید و خیلی هم دوست دارید این را به دیگران نشان دهید. قبل از اینکه به این حس برسید شاید بتوانید آن را کنترل کنید، اما پس از آغاز این روش، متوقف کردن آن بسیار دشوار است. از همه بدتر اینکه نمی توانید مشکلاتی که به واسطه آن به وجود می آید را برطرف کنید. باید کمی به خود زمان دهید. امروز این فرصت را دارید با همکاری فرد مورد علاقه خود کار جدیدی آغاز کنید. هر دو از نظر احساسی بسیار با هم هماهنگ خواهید بود و همه جانبه با هم موافقیت خواهید داشت.


فال روزانه متولدین اردیبهشت

احساس می کنید نمی توانید احساسات درونی خود را درک یا حتی کشف کنید. امروز این توان را دارید تا همه مشکلات را به طور ریشه ای برطرف کنید. سیاست داشتن در زندگی و کارهای خود به شما کمک می کند تا به بهترین شکل کارها را پیش ببرید و خودتان نیز حس خوبی داشته باشید. امروز بهترین زمان برای مطرح کردن احساسات خود به فرد موردعلاقه تان است. هر دو شما در یک فاز فکری قرر دارد و می توانید از هم‌نشینی با یکدیگر نهایت لذت را ببرید. امروز به او نشان دهید تا چه اندازه به او علاقه مند و نگران او هستید.


فال روزانه متولدین خرداد

امروز بسیار علاقه و تمایل دارید تا مسیر حرفه ای زندگی خود را تغییر دهید. البته این کار در یک روز انجام نمی شود. اگر مساله ناراحت کننده ای وجود دارد، باید بدانید که به مرور زمان باید حل و برطرف شود. خیلی عجله به خرج ندهید. فقط مطمئن باشید که از خواسته های خود خیلی دور نیستید. امروز این شهامت را دارید تا نگران فردی باشید که برایتان بسیار ارزشمند و مهم است. این باعث میشود تا نزدیکی و صمیمیت بیشتری به هم احساس کنید. شما بیشتر مواقع از بیان حس های واقعی خود هراس داشته اید، اما امروز این فرصت را می یابید.


فال روزانه متولدین تیر

امروز باید میزان بردباری خود را نشان دهید. باید کارهایی که می توانید را انجام دهید و به دیگران نشان دهید آنچه انتظار دارند، قابل اجرا است. در رویدادهایی که امروز به وجود می آیند، شما نقش کلیدی ایفا می کنید و همه آنها اطراف سر شما می چرخند. باید مراقب باشیدشاید لازم باشد به سفر کوتاهی بروید. گاهی افکار، رویا و ایده ها خود را از دست می دهید و خود را در دنیای غیرواقعی تصور می کنید. اما امروز دوباره به زمین باز خواهید گشت و به عشق خود اجازه می دهید تا در کنارتان شادی و آرامش را تجربه کند. اینگونه فرصت ها را قدر بدانید و از دست ندهید. 


فال روزانه متولدین مرداد

در زمینه شغل و حرفه خود ایده های جالبی به ذهنتان خواهد رسید. اما آیا شما به طور کامل مهارت و توان انجام آنها را دارید؟ اگر این طور نیست، شاید لازم باشد در کلاس آموزشی مرتبط ثبت نام کنید و به مهارت لازم برسید. به این روش می توانید آینده بهتری برای خود رقم بزنید. از اعتراض و شک هایی که دیگران در دل شما به وجود می آورند، دوری کنید. امروز دوباره طعم عشق صادقانه را خواهید چشید. فردی که برای مدت های طولانی در ذهن خود به او علاقه دارد را به زندگی خود وارد خواهید کرد . برای ملاقات با او بهترین لباس های خود را بپوشید و به زیباترین شکل در کنارش حاضر شوید.


فال روزانه متولدین شهریور

شاید نگرانی های زیادی که در سر دارید باعث شود زیاد غر بزنید. یا مشکلات مالی باعث شوند تا جلوی آینه مدام به خود اعتراض کنید. اجازه ندهید این حالت، روحیه شما را خراب کند و همه انرژی شما را بگیرد. شما توانایی های درونی بسیاری برای برطرف کردن مشکلات دارید. خوش‌بینی شما به زندگی دوباره باز خواهد گشت. در این مدت بهتر است برای ارزش های زندگی همچون عشق، دوستی و ایمان ارزش قایل باشید. در خانه خود را مخفی نکنید تا از عشق و محبتی که در دنیا جاری است محروم شوید. امروز این شهامت را دارید بیرون بروید و فرد مناسبی را پیدا کنید. فردی که بتوانید در مورد احساسات خود با او حرف بزنید و در کنارش دوست داشتن را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین مهر

شاید امروز کمی بداخلاق و بی حوصله باشید و انرژی انجام هیچ کار را نداشته باشید. اما این احساسات منفی فقط برای امروز است و خیلی سریع برطرف خواهد شد. امروز این فرصت را دارید تا در مورد رویدادهای زندگی خود بیشتر فکر کنید و بتوانید کارها و سیاست های درست و غلط را از هم تشخیص دهید. این شهامت را به خرج دهید و به جای اینکه منتظر پیشنهاد فردی که دوستش دارید، باشید خودتان با او حرف بزنید و توجهش را به خود جلب کنید. این بار شما کنترل کننده این بازی باشید. هرگز تا این حد مصمم و باجسارت نبوده اید، از این فرصت استفاده کنید.


فال روزانه متولدین آبان

امروز خیلی حس و حال خوبی را تجربه نمی کنید. اگر می توانید هرکسی که در زندگی شما مانع تراشی می کنند را دور بریزید و کنار بگذارید. بهترین کار این است تا به روش خود زندگی کنید. بهتر است وقع گرا باشید و احساسات و واقعیت های زندگی را از هم جدا کنید. باید راه های مختلف برای موفقیت را امتحان کنید. از نظر احساسی خیلی به خود سخت نگیرید و سعی کنید از هر چه پیش می آید لذت ببرید. دوست دارید همه احساسات خود را به زبان بیاورید این کار را انجام دهید. همیشه عادت داشته اید آنها را مخفی کنید اما این بار می توانید آنها را به زبان بیاورید و عشقتان نیز از این مساله خوشحال خواهد شد.

فال روزانه متولدین آذر

امروز برای خود سوت توقف می زنید. اما همه شواهد نشان از آن دارند که هر چه انجام می دهید کاملا درست است و از تلاشی فروگذار نکرده اید. برای انجام بهتر کارها می توانید از نظم ذاتی خود نیز بهره بگیرید. شاید لازم باشد روش های کاری خود را تغییر دهید و فعالیت های جدیدی آغاز کنید. هر امکانی برای شما و پیشبرد اهدافتان وجود دارد. امروز می توانید کاری انجام دهید که بسیار خوشایند فرد موردعلاقه تان باشد. برنامه ریزی برای سفر سرگرمی های هیجان انگیز نیز می تواند ایده خوبی باشد. امروز از بودن در کنار یکدیگر بسیار خوشحال خواهید بود.


فال روزانه متولدین دی

شغل یا خانواده؟ روابط اجتماعی یا شناخت های فردی؟ امروز همه ذهن شما درگیر یافتن گزینه مناسب بین فکرهای مختلفی است که در سرتان می گذرند. همیشه به دنبال یافتن بهترین پاسخ به سوال های ذهنی خود هستید. اما باید هوشیار باشید تا بهترین، منطقی ترین و مناسب ترین پاسخ را بیابید. تغییرات واقع گرایانه شما را به آینده بهتری سوق خواهند داد. امروز دیگر نمی توانید پشتیبانی از رابطه ای که رمانتیک نامیده اید را ادامه دهید. بهتر است با یکدیگر صحبت کنید و بر سر مساله ای با هم به توافق برسید که به نفع هردوی شما است.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز با تضادهای درونی و بیرونی بسیاری دست و پنجه نرم می کنید. گاهی این استعداد را دارید تا در میان رویاهای خود غرق شوید و نتوانید مفهوم واقعی کلمات یا رویدادها را تشخیص دهید. اما امروز این فرصت را دارید تا واقع‌گرایانه به زندگی نگاه کنید و موقعیت های خوب و بد را از هم تمیز دهید. از نظر احساسی اما امروز خیلی همه چیز خوب پیش نمی رود. با اینکه عشق و محبت بسیاری در فضا جاری است اما نمی توانید از انرژی های مثبت به نفع خود استفاده کنید.


فال روزانه متولدین اسفند

بی صبری ذاتی شما امروز برایتان دردسر ساز می شود همیشه بیش از اندازه عجله دارید و می خواهید همه چیز در لحظه بر وفق مراد شما انجام شود. اما بهتر است این رفتار را تغییر دهید. شاید با عجله کاری انجام شود اما تغییر فکر وروحیه چیزی نیست که با سرعت انجام شود و به انتها برسد. اگر با همین ترتیب ادامه دهید، شاید مجبور باشید پس از چندماه دوباره به نقطه اول بازگردید. نیروهای ماورایی تاثیر بزرگی بر زندگی عاطفی شما دارند. امروز می توانید با عشق خود در مورد برنامه های آینده خود حرف بزنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی