پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 30 آبان

فال روز 30 آبان
فال روزانه متولدین فروردین

امروز یکی از بهترین روزهای عمر خود را تجربه خواهید کرد. علاوه بر اینکه از نظر احساسی بسیار شاد و پرانرژی خواهید بود، این توان را نیز دارید تا با همه نیرو در برابر مخالفت ها و موانع پیش رو پیروز شوید. امروز انرژی خوبی برای پیشبرد اهداف خود و برنامه ریزی بهتر برای آینده را دارید. خیلی دوست دارید فرد دلخواه خود را تحت تاثیر قرار دهید و امروز این شهامت را پیدا خواهید کرد. البته شاید او شما را طرد کند اما برای اینکه به نتیجه برسید باید کمی از او دوری کنید تا فرصت فکر کردن و تصمیم گرفتن داشته باشد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

ذات بلندپرواز خود را به زمین بازگردانید. دیگران برایشان بسیار مهم است که حرف های خود را به طور کامل بیان کنند، بنابراین وسط حرف آنها نپرید. دهان خود را بسته نگه دارید و بیشتر شنونده باشید. اکنون زمان بسیار مناسبی برای قدم زدن در پارک یا جنگل و تجدید انرژی است. امروز با همه وجود و احساس خود به عشق خود فکر می کنید و این باعث می شود تا احساسات خفه شده در شما رو بیایند. البته اجازه ندهید همه روز شما در رویاپردازی سپری شود.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز بهتر است کمی زمان بگذارید و به کارهای خانه خود رسیدگی کنید. برای کارهایتان اولویت تعیین کنید و آنهایی که واجب تر هستند را ابتدا انجام دهید. امروز انرژی خوبی برای اینگونه فعالیت ها دارید، بنابراین از آن نهایت استفاده را ببرید زیرا باعث جلو افتادن کارهایتان می شود. امروز شریک عاطفی شما احتمالا دیوانه می شود و کارهایی از خود نشان می دهد که تاکنون ندیده اید. البته این فرصت خوبی است تا بهتر یکدیگر را بشناسید و بتوانید با چشمان باز در مورد آینده خود برنامه ریزی کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز انرژی فیزیکی زیادی در خود احساس می کنید و می توانید کارهای روزمره زندگی را به درستی انجام دهید. از نظر احساسی نیز حالتان خوب است. سعی کنید بر اساس احساسات واقعی خود رفتار کنید. نیازی نیست پرخاشگر یا عصبی باشید. اگر کسی به شما بی احترامی کرد با صبر و ادب از خود دفاع کنید. احساسات شما از درون در حال غلیان هستند. شاید بهتر باشد حرف های دل خود را به یکی از دوستان نزدیک خود بگویید نه به عشق خود.

فال روزانه متولدین مرداد

ذات تلاشمند و پرانرژی شما امروز مورد تحسین دیگران قرار خواهد گرفت. نیروهای عظیمی به شما کمک می کنند تا همه کارهای خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. از موانع نهراسید که امروز توان برطرف کردن همه آنها را دارید. امروز در رابطه عاشقانه خود دچار ناراحتی خواهید بود. به این مفهوم که از محدودیت هایی که این رابطه برای شما ایجاد کرده است ناراحت هستید و می خواهید از آن رها شوید. این تفکر نیز کاملا در چهره و رفتارهاش شما مشخص است. بنابراین، بهتر است صادق باشد و احساسات واقعی خود را به طرف مقابل بگویید.

فال روزانه متولدین شهریور

رمز موفقیت امروز، فعال بودن است. سعی کنید با تمرکز بالا همه کارهای خود را به درستی انجام دهید. امروز اطرافیان به هیچ عنوان حوصله خیال پردازی و شنیدن رویا را ندارند، بنابراین این حرف ها را در دل خود نگه دارید. خود را با انرژی امروز وفق دهید و با همه وجود هر کاری از دستتان برمی آید برای بهتر شدن روحیه خود انجام دهید. بودن در طبیعت نیز حس خوبی به شما القا خواهد کرد. امروز با عشق خود دچار مشکلی می شوید که هر دو در آن سهیم هستید. در ظاهر تصور می کنید این مشکل بسیار بزرگ است اما وقتی وارد بطن آن می شوید، می بینید این طور نیست.

فال روزانه متولدین مهر

امروز می توانید برای احساسات تنش‌زای خود راهکار مناسبی پیدا کنید. ذات درونی شما تا حدی پرخاشگر و عصبی است و این روزها بیش از هر زمان دیگر خودنمایی می کند. اما باید بدانید، هر چه بیشتر بتوانید روی احساسات خودکنترل داشته باشید، آرامش بیشتری را تجربه خواهید. کرد. دلیلی وجود ندارد برای هر مساله کوچک یا بزرگی دعوا راه بیندازید. مهم نیست تا چه اندازه احساسات عمیقی دارید، شما امروز نمی توانید جلوی زبان خود را بگیرید و حرف های ناراحت کننده ای بیان خواهید کرد. نمی توانید چهره خود را مهربان نشان دهید و هر چه در دل احساس می کنید، در ظاهر نیز نمایش خواهید داد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز احساسات عصبی و پرخاشگر دارید. این مساله باعث می شود تا بیشتر به خود توجه و سعی کنید منطقی و ثابت قدم باشید. اگر کنترل رفتارهای خود را از دست دهید، نمی توانید وظایفتان را به درستی به انجام برسانید. هیچ فردی بدون تلاش موفق نشده است. شما هم باید سر خود را گرم کنید و ترجیحا در طبیعت حضور پیدا کنید و عناصری همچون خاک و برگ را از نزدیک لمس کنید. امروز تغییرات بزرگی در زندگی عاشقانه شما به وجود می آیند. باید در مورد مشکلی با طرف مقابل صحبت کنید و کیفیت این مکالمه بسیار اهمیت دارد. هر دو شما باید با یکدیگر صادق باشید و غرور و احترام یکدیگر را حفظ کنید.

فال روزانه متولدین آذر

از همه انرژی امروز استفاده کنید که دیگر چنین فرصت خوبی به این زودی ها نصیب شما نخواهد شد. نیروی درونی و ذات فعال شما کمک می کند تا بتوانید همه کارهای را به نحو احسن به انجام برسانید. به جای اینکه از حجم زیادکارها بترسید، از آنها لذت ببرید و برای محقق کردن اهداف خود از آنها بهره بگیرید. این انرژی در زندگی عاطفی شما نیز تاثیر مثبت دارد. احساساتتان امروز لطیف هستند و می توانید ثبات را در زندگی خود به خوبی لمس کنید. اگر با فردموردعلاقه تان مشکلی داشته اید، امروز می توانید با حرف زدن آنها را برطرف کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز باید از همه انرژی ها و احساسات خود نهایت استفاده را ببرید. جدایی خواهی همیشگی و ذاتی شما باعث می شوند تا بتوانید به تنهایی همه مشکلات خود را برطرف کنید. اما امروز نیاز دارید از نظر احساسی مورد تایید قرار بگیرید. هر کاری که ثبات بیشتری به زندگی شما می بخشد را انجام دهید و نگذارید موانع پیش رو شما را ناامید کنند. از نظر احساسی نیز شاهد تحولات بزرگی در زندگی خود خواهید بود. برای اینکه بتوانید دوباره شادی و رضایت را به رابطه خود بازگردانید باید با طرف مقابل رودررو صحبت کنید و با صداقت، مشکلات خود را بیان کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز شاید احساس کنید به کمی استراحت نیاز دارید. از اینکه با مشکلات معمول روبه رو شوید پرهیز کنید و بیشتر سعی داشته باشید احساسات درونی خود را تقویت کنید. نباید پرخاشگری و عصبانیت چاشنی رفتارهای شما شوند. از نیروهای طبیعت برای رسیدن به آنچه می خواهید استفاده کنید. در رابطه عاطفی خود نیز با طرف حرف بزنید و هر چه باعث ایجاد مشکل میان شما شده است را مطرح کنید. این کار باعث ایجاد تحول مثبت در رابطه شما می شود. این کار به هیچ عنوان ساده نیست، اما شما توان آن را دارید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز احساسات شما بر عقلتان غالب است. البته برخی رفتارهای دفاعی نیز در وجودتان هست که شما از حساس بودن دور می کنند. از نیروهای امروز برای تمرکز روی افکار و رفتارهای خود استفاده کنید. اگر کسی رفتار ناشایستی با شما داشت، به هیچ عنوان عصبانی نشوید و به راه خود ادامه دهید. امروز می توانید با تمرکز بیشتر روی رابطه خود با فرد موردعلاقه تان فکر کنید. همچنین می توانید احساسات منفی که نسبت به خود را از وجودتان دور کنید. این فرصت را دارید تا با او حرف بزنید و نیازهای خود را برایش مطرح کنید. 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی