پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه ◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
    مجسمه های واقعی از حیوانات ساخته شده از لایه های روزنامه های بازیافتی. حیوانات روزنامه - مجسمه های کاغذی ساخته شده توسط Hitotsuyama Studio.
 • آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
    آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ساخته شده از هزاران نوار کاغذی رول شده، شکل گرفته و با دقت چیده شده است. Paper Strips Art ایجاد شده توسط هنرمند quilling کاغذ Rebekah Jenkins دارای پرتره های سه بعدی از گربه ها، سگ ها، خفاش ها، شیرها و دیگر حیوانات زیبا است.
 • ظرف نودل شبیه سگ ◄ ظرف نودل شبیه سگ
    لیوان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل شیبا اینو رامن دست ساز از سرامیک توسط تتسویا ایشیدا.
 • گیتار گودزیلا ◄ گیتار گودزیلا
    گیتار الکتریک جالبی که شبیه هیولای دریایی گودزیلا بنفش نمادین از فیلم‌های محبوب طراحی شده است. نسخه محدود گیتار الکتریک گودزیلا شکل ساخت شرکت ژاپنی. گیتار گودزیلا با چراغ های LED بنفش یکپارچه با قیمت 5550000 ین.
 • کوله پشتی مگسی ◄ کوله پشتی مگسی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29206    |     صفحه 1 از 2921
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه چهارشنبه 24 مهر 1392

فال روزانه چهارشنبه 24 مهر 1392

فروردین

آیا امروز حوصله هیچ کس در اطراف خود را ندارید؟ دوست دارید از خانه بیرون بزنید و دیگر هیچ وقت بازنگردید؟ خب! بیرون بزنید و برای خودتان تنها باشید. اما فقط برای امروز. روح شما خسته است و نیاز دارید مدتی کوتاه از انسان های اطراف خود دور باشید. اگر یک مدت کوتاه از همه دور شوید دوباره روحیه تازه پیدا می کنید و پس از بازگشت دیگران نیز قدرتان را بیشتر خواهد دانست. از نظر احساسی در تضاد درونی هستید اما جالب است که همین تضاد باعث هیجان بیشتر رابطه شما می شود.

اردیبهشت

تنها کاری که امروز باید انجام دهید استراحت و آرامش است. شاید احساس کنید امروز کمی کسل و بیمار هستید و سفری که در پیش خواهید داشت چندان شما را شاد و مشعوف نمی کند. امروز باید گوش به زنگ باشید زیرا احتمال دریافت خبری از یک دوست که در فاصله دوری زندگی می کند، وجود دارد. یا شاید فردی امروز به ملاقات شما بیاید که خارج از شهر زندگی می کند. مردم امروز به روشی عجیب رفتار می کنند. بنابراین از روبه رو شدن با سوپرایزهای عجیب چندان تعجب نکنید. امروز متوجه می شوید فردی به سمت شما کشش عاطفی دارد اما شما از بسیار لحاظ با هم تفاوت دارید. اما برای شما این تفاوت ها دوست داشتنی هستند و بسیار از آنها استقبال می کنید.

خرداد

كوپيد (نماد عشق‌ كه‌ پسر ونوس‌ بود و به‌ صورت‌ پسربچه‌ى بالدارى با تير و پيكان‌ تجسم‌ مى‌شود) امروز در ناخودآگاه شما نشسته است و باعث فوران عشق و عاطفه در شما می شود. امروز بسیار عالی به نظر می رسید و خود نیز تصور خوبی از خود دارید. برای رسیدن به فردی که او را دوست دارید تلاش کنید. اگر حتی امروز را هم نتوانستید با هم باشید حتما برای یک روز شاد و زیبا در کنار هم در همین روزهای آینده برنامه ریزی کنید. اگر قرار است امروز بیرون بروید حتما با برنامه ریزی این کار را انجام دهید و خیلی به میل خود رفتار نکنید و باید بدانید نظرات و حرف های طرف مقابل نیز ارزش و احترام دارند.

تیر

امروز با ضربه ای سخت از اوج به پایین پرت می شوید. اگر امروز احساس می کنید بسیار عصبی و بی حوصله هستید باید بدانید که تنها نیستید و تقریبا بیشتر اطرافیان شما نیز همین حس را دارند. این حال شما هنگام غروب و به دنبال ملاقات با دوستی بداخلاق و عصبی، بدتر هم می شود. اگر از خانه و اعضای خانواده خسته شده اید، چند ساعتی بیرون بروید و برای خود تنها باشید. خدا بزرگ است و فردا روز دیگری است. با اینکه امروز شما بسیار به توجه و محبت نامزد خود احتیاج دارید اما او برعکس شما دوست دارد کمی از هم دور باشید و می خواهد تنها باشد. این عدم درک دوطرفه کمی موجب رنجش شما می شود اما این را بدانید انسان ها با هم فرق دارند و در موقعیت های مختلف، واکنش های متفاوتی از خود نشان می دهند.

مرداد

امروز نقش میانجی خواهید داشت. با شما تماس گرفته می شود تا برای حل اختلاف همکاران، دوستان، همسایه یا اعضای فامیل بروید و میانجی‌گری کنید. با توجه به ذات مشاجره و دعوا تنها کاری که شما می توانید در حل این اختلاف انجام دهید، یک آتش‌بس موقت است. اما شما تلاش خود را می کنید بنابراین به خود سخت نگیرید و سعی کنید استراحت و آرامش خود را در اولویت قرار دهید. اگر در آستانه شروع یک رابطه جدید قرار دارید، انرژی های امروز مانع از پیشرفت شما خواهند شد. احتمالا امروز به جای اینکه با فرد موردعلاقه تان صحبت کنید، به سراغ فردی می روید که تا به حال او را ندیده اید. اما خیلی زود متوجه خواهید شد زندگی بدون عشق واقعی واقعا خسته کننده و بی مفهوم است.

شهریور

امروز بیشتر زمان خود را به پاساژ گردی و خرید سپری خواهید کرد و نگران این هستید که به جای تلاش برای رسیدن به اهداف و مقاصد خود، در حال تلف کردن وقت خود هستید. اما نگران نباشید و حرص هم نخورید. دوباره درآمد خوبی خواهید داشت و دیگر از مسایل مالی رنج نخواهید برد. بهتر است همه حواس خود را روی خلاقیت متمرکز کنید و به مسایل ناراحت کننده فکر نکنید. قبل از اینکه که قدم پیش بگذارید و خود را به فردی که دوستش دارید معرفی کنید، خوب فکر کنید. شاید امروز چیزی از او دیدید که با تصورات شما خیلی فرق دارد. اجازه دهید چند روزی بگذرد سپس هر اقدامی می خواهید انجام دهید.

مهر

امروز حس و حال خوبی ندارید و بسیار دچار تشویش و ملال خواهید بود. دوست دارید از خانه بیرون بزنید و تنها باشید. این فکر خوبی است، بیرون بروید و قدم بزنید. سرگرمی های جدید امتحان کنید. به طور مثال، به فروشگاه عتیقه فروشی بروید. امروز باید همه روتین های زندگ یخود را در هم بشکنید تا احساس خوبی پیدا کنید و دوباره به زندگی امیدوار شوید. در مورد احساسا ت خود با نامزدتان نیز صادق باشید. مطمئن باشید مردم به خوبی احترام یا علاقه دروغین شما را تشخیص میدهند. بهتر است کسی را گول نزنید و خودِ واقعیتان باشید.

آبان

مهمانی تمام شد. دیگر از جشن و خوشگذرانی دیشب خبری نیست و امروز باید همه خانه و به هم ریختگی ها را جمع و جور کنید. امروز بهترین زمان برای خانه تکانی است. حتی برای خالی کردن ذهن از مسایل بی ارزش و ناراحت کننده هم زمان خوبی است. خانه دل و مغزتان را نیز بشویید و تمیز کنید تا انگیزه و خلاقیت بیشتری به زندگی شما وارد شود. در مورد احساسات خود هم صادق باشید و اگر واقعا فردی را دوست ندارید او را بازی ندهید.

آذر

امروز احساس می کنید مغز شما پر است از فکرها ناب و ایده های نو. از این همه تصورات فعال و ایده پردازی خود بسیار شادمان خواهید بود. به خود و نیروهای درونی خود ایمان کامل داشته باشید اگر تصور می کنید می توانید کار را انجام بدهید، حتما آن را شروع کنید. مثلی هست که می گوید خواستن توانستن است و این در مورد شما مصداق کامل دارد. امروز با فرد موردعلاقه خود لحظه های شاد و دوست داشتنی را تجربه خواهید کرد و این بودن در کنار یکدیگر به هر دو شما انرژی مضاعف می دهد. قدر ساعات خود را بدانید. امروز متوجه می شوید او را بسیار دوست دارید و از اینکه در گذشته این را درک نکرده بودید از خود دلگیر می شوید.

دی

اگر امرزو احساس انرژی زیادی دارید آن را خفه نکنید. کارهای فیزیکی انجام دهید. بیرون بروید و فوتبال بازی کنید. یا هر کاری که بتواند انرژی مضاعف شما را از بین ببرد. امروز باید به نشانه های بدن خود توجه بسیاری داشته باشید. اگر سعی کنید شب به موقع و درست بخوابید فردا روز پرانرژی خواهید داشت و می توانید به خوبی کارهای خود را انجام دهید. امروز انرژی های محیط به شما کمک می کنند تا متوجه شوید چرا همیشه با انسان هایی که مناسب شما نیستند قرار می گذارید و هربار هم از آشنایی خود با آنها ناراحت هستید. امروز هنگام صحبت با فردی که از نظر روحی و احساسی به شما نزدیک است متوجه خواهید شد باید روش های ارتباطی خود را تغییر دهید تا بتوانید جفت خود را بیابید.

بهمن

امروز حتی یک دقیقه هم آرام و قرار ندارید و با این همه انرژی اعصاب بقیه را خرد می کنید. امروز در ذهن خود برای یک سفر دور و طولانی برنامه ریزی می کنید. اگر این تفکرات در حد خیال پردازی باشند اشکالی ندارد اما ترجیحا امروز هیچ کاری انجام ندهید و فقط از موقعیت های کنونی و موجود خود لذت ببرید. امروز از احساسات خود و دیگران می ترسید و شاید دلیل آن هم این است که نمی دانید چطور باید با این مسایل برخورد کنید. مشکل شما نداشتن تجربه در برقرار کردن تعادل میان مشکلات و موقعیت های مختلف زندگی است.

اسفند

امروز برای دنبال کردن علاقه مندی های جدید بسیار مناسب است. به تازگی کتابی پیدا کرده اید که بسیار شما را جذب خود می کند و فاز فکریتان را تغییر می دهد. اگر خواب زیاد می بینید و باعث می شود تا استراحت کاملی نداشته باشید باید بدانید در نتیجه خستگی های روحی است که این اواخر زیاد داشته اید. امروز احتمالا بسیار سوپرایز خواهید شد که فرد موردعلاقه شما استعدادهایی از خود نشان می دهد تاکنون رو نکرده بود. امروز متوجه می شوید مردم بسیار مرموزتر از آنچه که تصور می کنید هستند. 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle