پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مبلی با شکل ستون فقرات ◄ مبلی با شکل ستون فقرات
    مبلمان قابل تنظیم الهام گرفته از ستون فقرات انسان که از چوب های چوبی به هم پیوسته ساخته شده اند را می توان به راحتی به اشکال و طرح های مختلف تبدیل کرد. مبلمان نوآورانه SPYNDI به افراد این امکان را می دهد که صندلی های منحصر به فرد خود را با اتصال تک تک چوب ها به یکدیگر، چرخش 180 درجه برای تغییر انحنا و قفل کردن در جای خود ایجاد کنند.
 • میز قهوه همراه گربه ها ◄ میز قهوه همراه گربه ها
    میز قهوه مدرن دارای خانه گربه کروی شکل با الهام از ایگلو است که برای گرم و راحت نگه داشتن حیوان خانگی مورد علاقه شما ساخته شده است. میز قهوه خانه گربه ای "Igloo" طراحی شده توسط Joao Teixeira را می توان درست در کنار تخت شما یا در اتاق نشیمن قرار داد. تخت ساخته شده از پلاستیک برای تمیز کردن آسان.
 • لیوانی شبیه هشت پا ◄ لیوانی شبیه هشت پا
    لیوان تیکی سرامیکی که برای نوشیدن کوکتل طراحی شده و به شکل اختاپوس سبز رنگی است که روی جمجمه انسان قرار گرفته است. لیوان هشت پا تیکی Cthulhu دست ساز از چینی توسط KachaktanoMugs
 • نان هایی شبیه حیوانات ◄ نان هایی شبیه حیوانات
    نان خوشمزه ای که به شکلی شبیه گربه ها، سگ ها و سایر حیوانات شایان ستایش است. حیوانات نان خوراکی تازه پخته شده طراحی شده توسط Lou Lou P’s Delights.
 • ترکیبی میوه ها و حیوانات ◄ ترکیبی میوه ها و حیوانات
    دستکاری های خلاقانه عکس توسط عکاس آمریکایی سارا دی ریمر. حیوانات مختلف با میوه ها و سبزیجات مختلف ترکیب شدند.
 • لیوانی شبیه نژاد شیبا اونو ◄ لیوانی شبیه نژاد شیبا اونو
    وان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل Shiba Inu Ramen دست ساز از سرامیک توسط Tetsuya Iseda.
 • خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان ◄ خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان
    خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان که شبیه AT-AT واکر چهار پا است. "CAT-CAT": خانه گربه AT-AT واکر ساخته شده از تخته سه لا توسط ویتنی فابر برای گربه خانگی اش کاپیتان جک هارکنس. پاهای AT-AT به عنوان پست های خراش استفاده می شود
 • انسان ها با سر حیوانات ◄ انسان ها با سر حیوانات
    مجموعه ای از مجسمه های رسا از حیوانات با بدن واقعی انسان در موقعیت های دنیای واقعی قرار داده شده است. مجسمه های ترکیبی حیوانات انسانی خلاقانه ساخته شده از خاک رس توسط الساندرو گالو.
 • کیف پول خلاقانه به شکل سگ ◄ کیف پول خلاقانه به شکل سگ
    کیف پول خلاقانه و غیرمعمولی که به گونه ای طراحی شده است که شبیه سر واقعی یک سگ کوچک باشد، قطعاً چشم نواز است. کیف پول سکه سگ ساخته شده از نمد پشمی و چشم های پلاستیکی که واقعی به نظر می رسد. برای افرادی با حیوانات خانگی بولداگ فرانسوی مینیاتوری ایجاد شده است.
 • سفر با دوچرخه با سگ ها ◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
    محصولی زیبا برای صاحبان دوچرخه که دوست دارند با سگ خود سفر کنند طراحی شده است. قفسه حیوانات خانگی Fairdale بهتر از یک سبد یا یک تریلر است. سیستم نصب نوآورانه سگ (یا گربه) شما را ایمن و ایمن نگه می دارد. راه حل عالی برای اتصال سگ به دوچرخه!
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29179    |     صفحه 1 از 2918
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه چهارشنبه 24 مهر 1392

فال روزانه چهارشنبه 24 مهر 1392

فروردین

آیا امروز حوصله هیچ کس در اطراف خود را ندارید؟ دوست دارید از خانه بیرون بزنید و دیگر هیچ وقت بازنگردید؟ خب! بیرون بزنید و برای خودتان تنها باشید. اما فقط برای امروز. روح شما خسته است و نیاز دارید مدتی کوتاه از انسان های اطراف خود دور باشید. اگر یک مدت کوتاه از همه دور شوید دوباره روحیه تازه پیدا می کنید و پس از بازگشت دیگران نیز قدرتان را بیشتر خواهد دانست. از نظر احساسی در تضاد درونی هستید اما جالب است که همین تضاد باعث هیجان بیشتر رابطه شما می شود.

اردیبهشت

تنها کاری که امروز باید انجام دهید استراحت و آرامش است. شاید احساس کنید امروز کمی کسل و بیمار هستید و سفری که در پیش خواهید داشت چندان شما را شاد و مشعوف نمی کند. امروز باید گوش به زنگ باشید زیرا احتمال دریافت خبری از یک دوست که در فاصله دوری زندگی می کند، وجود دارد. یا شاید فردی امروز به ملاقات شما بیاید که خارج از شهر زندگی می کند. مردم امروز به روشی عجیب رفتار می کنند. بنابراین از روبه رو شدن با سوپرایزهای عجیب چندان تعجب نکنید. امروز متوجه می شوید فردی به سمت شما کشش عاطفی دارد اما شما از بسیار لحاظ با هم تفاوت دارید. اما برای شما این تفاوت ها دوست داشتنی هستند و بسیار از آنها استقبال می کنید.

خرداد

كوپيد (نماد عشق‌ كه‌ پسر ونوس‌ بود و به‌ صورت‌ پسربچه‌ى بالدارى با تير و پيكان‌ تجسم‌ مى‌شود) امروز در ناخودآگاه شما نشسته است و باعث فوران عشق و عاطفه در شما می شود. امروز بسیار عالی به نظر می رسید و خود نیز تصور خوبی از خود دارید. برای رسیدن به فردی که او را دوست دارید تلاش کنید. اگر حتی امروز را هم نتوانستید با هم باشید حتما برای یک روز شاد و زیبا در کنار هم در همین روزهای آینده برنامه ریزی کنید. اگر قرار است امروز بیرون بروید حتما با برنامه ریزی این کار را انجام دهید و خیلی به میل خود رفتار نکنید و باید بدانید نظرات و حرف های طرف مقابل نیز ارزش و احترام دارند.

تیر

امروز با ضربه ای سخت از اوج به پایین پرت می شوید. اگر امروز احساس می کنید بسیار عصبی و بی حوصله هستید باید بدانید که تنها نیستید و تقریبا بیشتر اطرافیان شما نیز همین حس را دارند. این حال شما هنگام غروب و به دنبال ملاقات با دوستی بداخلاق و عصبی، بدتر هم می شود. اگر از خانه و اعضای خانواده خسته شده اید، چند ساعتی بیرون بروید و برای خود تنها باشید. خدا بزرگ است و فردا روز دیگری است. با اینکه امروز شما بسیار به توجه و محبت نامزد خود احتیاج دارید اما او برعکس شما دوست دارد کمی از هم دور باشید و می خواهد تنها باشد. این عدم درک دوطرفه کمی موجب رنجش شما می شود اما این را بدانید انسان ها با هم فرق دارند و در موقعیت های مختلف، واکنش های متفاوتی از خود نشان می دهند.

مرداد

امروز نقش میانجی خواهید داشت. با شما تماس گرفته می شود تا برای حل اختلاف همکاران، دوستان، همسایه یا اعضای فامیل بروید و میانجی‌گری کنید. با توجه به ذات مشاجره و دعوا تنها کاری که شما می توانید در حل این اختلاف انجام دهید، یک آتش‌بس موقت است. اما شما تلاش خود را می کنید بنابراین به خود سخت نگیرید و سعی کنید استراحت و آرامش خود را در اولویت قرار دهید. اگر در آستانه شروع یک رابطه جدید قرار دارید، انرژی های امروز مانع از پیشرفت شما خواهند شد. احتمالا امروز به جای اینکه با فرد موردعلاقه تان صحبت کنید، به سراغ فردی می روید که تا به حال او را ندیده اید. اما خیلی زود متوجه خواهید شد زندگی بدون عشق واقعی واقعا خسته کننده و بی مفهوم است.

شهریور

امروز بیشتر زمان خود را به پاساژ گردی و خرید سپری خواهید کرد و نگران این هستید که به جای تلاش برای رسیدن به اهداف و مقاصد خود، در حال تلف کردن وقت خود هستید. اما نگران نباشید و حرص هم نخورید. دوباره درآمد خوبی خواهید داشت و دیگر از مسایل مالی رنج نخواهید برد. بهتر است همه حواس خود را روی خلاقیت متمرکز کنید و به مسایل ناراحت کننده فکر نکنید. قبل از اینکه که قدم پیش بگذارید و خود را به فردی که دوستش دارید معرفی کنید، خوب فکر کنید. شاید امروز چیزی از او دیدید که با تصورات شما خیلی فرق دارد. اجازه دهید چند روزی بگذرد سپس هر اقدامی می خواهید انجام دهید.

مهر

امروز حس و حال خوبی ندارید و بسیار دچار تشویش و ملال خواهید بود. دوست دارید از خانه بیرون بزنید و تنها باشید. این فکر خوبی است، بیرون بروید و قدم بزنید. سرگرمی های جدید امتحان کنید. به طور مثال، به فروشگاه عتیقه فروشی بروید. امروز باید همه روتین های زندگ یخود را در هم بشکنید تا احساس خوبی پیدا کنید و دوباره به زندگی امیدوار شوید. در مورد احساسا ت خود با نامزدتان نیز صادق باشید. مطمئن باشید مردم به خوبی احترام یا علاقه دروغین شما را تشخیص میدهند. بهتر است کسی را گول نزنید و خودِ واقعیتان باشید.

آبان

مهمانی تمام شد. دیگر از جشن و خوشگذرانی دیشب خبری نیست و امروز باید همه خانه و به هم ریختگی ها را جمع و جور کنید. امروز بهترین زمان برای خانه تکانی است. حتی برای خالی کردن ذهن از مسایل بی ارزش و ناراحت کننده هم زمان خوبی است. خانه دل و مغزتان را نیز بشویید و تمیز کنید تا انگیزه و خلاقیت بیشتری به زندگی شما وارد شود. در مورد احساسات خود هم صادق باشید و اگر واقعا فردی را دوست ندارید او را بازی ندهید.

آذر

امروز احساس می کنید مغز شما پر است از فکرها ناب و ایده های نو. از این همه تصورات فعال و ایده پردازی خود بسیار شادمان خواهید بود. به خود و نیروهای درونی خود ایمان کامل داشته باشید اگر تصور می کنید می توانید کار را انجام بدهید، حتما آن را شروع کنید. مثلی هست که می گوید خواستن توانستن است و این در مورد شما مصداق کامل دارد. امروز با فرد موردعلاقه خود لحظه های شاد و دوست داشتنی را تجربه خواهید کرد و این بودن در کنار یکدیگر به هر دو شما انرژی مضاعف می دهد. قدر ساعات خود را بدانید. امروز متوجه می شوید او را بسیار دوست دارید و از اینکه در گذشته این را درک نکرده بودید از خود دلگیر می شوید.

دی

اگر امرزو احساس انرژی زیادی دارید آن را خفه نکنید. کارهای فیزیکی انجام دهید. بیرون بروید و فوتبال بازی کنید. یا هر کاری که بتواند انرژی مضاعف شما را از بین ببرد. امروز باید به نشانه های بدن خود توجه بسیاری داشته باشید. اگر سعی کنید شب به موقع و درست بخوابید فردا روز پرانرژی خواهید داشت و می توانید به خوبی کارهای خود را انجام دهید. امروز انرژی های محیط به شما کمک می کنند تا متوجه شوید چرا همیشه با انسان هایی که مناسب شما نیستند قرار می گذارید و هربار هم از آشنایی خود با آنها ناراحت هستید. امروز هنگام صحبت با فردی که از نظر روحی و احساسی به شما نزدیک است متوجه خواهید شد باید روش های ارتباطی خود را تغییر دهید تا بتوانید جفت خود را بیابید.

بهمن

امروز حتی یک دقیقه هم آرام و قرار ندارید و با این همه انرژی اعصاب بقیه را خرد می کنید. امروز در ذهن خود برای یک سفر دور و طولانی برنامه ریزی می کنید. اگر این تفکرات در حد خیال پردازی باشند اشکالی ندارد اما ترجیحا امروز هیچ کاری انجام ندهید و فقط از موقعیت های کنونی و موجود خود لذت ببرید. امروز از احساسات خود و دیگران می ترسید و شاید دلیل آن هم این است که نمی دانید چطور باید با این مسایل برخورد کنید. مشکل شما نداشتن تجربه در برقرار کردن تعادل میان مشکلات و موقعیت های مختلف زندگی است.

اسفند

امروز برای دنبال کردن علاقه مندی های جدید بسیار مناسب است. به تازگی کتابی پیدا کرده اید که بسیار شما را جذب خود می کند و فاز فکریتان را تغییر می دهد. اگر خواب زیاد می بینید و باعث می شود تا استراحت کاملی نداشته باشید باید بدانید در نتیجه خستگی های روحی است که این اواخر زیاد داشته اید. امروز احتمالا بسیار سوپرایز خواهید شد که فرد موردعلاقه شما استعدادهایی از خود نشان می دهد تاکنون رو نکرده بود. امروز متوجه می شوید مردم بسیار مرموزتر از آنچه که تصور می کنید هستند. 
محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ مبلی با شکل ستون فقرات
◄ میز قهوه همراه گربه ها
◄ لیوانی شبیه هشت پا
◄ نان هایی شبیه حیوانات
◄ ترکیبی میوه ها و حیوانات
◄ لیوانی شبیه نژاد شیبا اونو
◄ خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان
◄ انسان ها با سر حیوانات
◄ کیف پول خلاقانه به شکل سگ
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ راه پله ای برای سگ ها
◄ پله هایی برای گربه ها
◄ تخت خواب برای گربه ها
◄ کیف حمل سگ خلاقانه
◄ پنجره گنبدی شفاف
◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
◄ بند سگ قابل جمع شدن برای دوندگان
◄ یه مقدار حای خواب خوشگل بینید برای سگ ها
◄ ای مک برای گربه ها
◄ تخت خواب کلاسیک برای سگ
◄ حای خواب سک ها برای انسان ها
◄ خانه ای بازیافتی برای پرنده ها
◄ خانه ای برای گربه ها
◄ لامپ اختاپوس
◄ قاشق با طرحی قو شگل
◄ کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای
◄ کلاه ایمنی برای گربه ها
بعدی 1 قبلی

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مبلی با شکل ستون فقرات
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle