پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

لیست دایی برای پرسپولیس

لیست دایی برای پرسپولیس
فقط می ماند تكلیف محمد قاضی كه حرف زدن درباره او كمی ابهام برانگیز و دشوار است.قاضی تصمیم داشت پرسپولیس را ترك كند اما معلوم نیست كه دایی جلوی او را بگیرد یا نه.

حالا كه حضور علی دایی در پرسپولیس قطعی شده همه درباره لیست بازیكنان مد نظر او و البته بازیكنانی كه او نمی خواهد حرف می زنند.ظاهرا دایی درباره لیستش از طریق وكیل خود به رویانیان مسائلی را ذكر كرده اما هنوز نمی توان در خصوص لیست قطعی او صحبت كرد.

با این حال به نظر می رسد اگر خط به خط بازیكنان فصل گذشته پرسپولیس را بررسی كنیم خواهیم دید به احتمال فراوان دایی بیشتر نفرات فصل قبل را می خواهد و بعید است دست به خانه تكانی اساسی بزند.

از خط دروازه كه شروع كنیم به نیلسون كوریا می رسیم كه باشگاه مدتی است مذاكره با او را آغاز كرده اما هنوز به توافق نرسیده است.بعید است دایی  هم نظر منفی روی نیلسون داشته باشد اما اگرباشگاه  با نیلسون به توافق نرسد دایی هم  اصراری به استفاده از این برزیلی سن بالا ندارد  و شاید به یك دروازه بان ایرانی و مورد اعتمادش رو بیاورد.نفر دوم این پست هم رضا محمدی است كه قرارداد دارد و بعید است از تیم جدا شود.

در خط دفاع تمام بازیكنان محبوب دایی دور هم جمع شده اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد  همه این مدافعان در تیم می مانند.سیدجلال حسینی،محسن بنگر و علیرضا نورمحمدی كه با دایی رابطه بسیار خوبی دارند احتمالا اگر قصد قطعی برای جدایی داشته باشند حتما از این تیم خواهند رفت وگرنه همه می دانند هم دایی آنها را می خواهد هم خودشان دوست دارند با او دوباره كار كنند.

محمدرضا خانزاده هم با دایی در راه آهن كار كرده و مورد اعتماد اوست  پس می ماند شجاع خلیل زاده كه یكی از بهترین های لیگ در فصل گذشته بوده و اگر خود شجاع نخو اهد   و راهش را به سوی اصفهان كج نكند دایی حتما او را می خواهد.

در مورد حسین ماهینی و مهرداد پولادی اما حرف زیادی نمی توان زد  و معلوم نیست این دو نفر بمانند.با توجه به اینكه هر دو نفر ملی پوش هستند احتمالا دایی به هر دو نفر وثوق دارد اما باید دید این دو نفر هم راضی به ادامه همكاری با پرسپولیس هستند یا نه.

امیرحسین فشنگچی هم كه در این یكی دو ساله خیلی خوب خودش را در تیم حفظ كرده به خواسته دایی به پرسپولیس آمده و بعید است به خاطر علاقه ای كه به دایی دارد از پرسپولیس جدا شود.دایی هم احتمالا او را حفظ خواهد كرد تا تعداد چپ پاهای تیمش كم نشود.

در خط میانی تكلیف ستاره ها تقریبا روشن است.محمد نوری كه سودای رفتن در سر داشت با سرمربیگری دایی حتما در تصمیمش تجدید نظر خواهد كرد و با توجه به علاقه ای كه دایی به او دارد یكی از اولین بازیكنانی است كه باید قراردادش را تمدید كند.

با این حال بازگشت دایی به پرسپولیس احتمالا مساوی است با تاكید علی كریمی بر تصمیم خداحافظی اش  و به نظر نمی رسد جایی برای جادوگر در تیم دایی باشد.

با این حال شاید ادامه همكاری با پرسپولیس  برای مهره هایی مثل كلاه كج،نقی زاده،پروویچ  و ولاتكو هم  سخت شده باشد چرا كه شاید دایی آنها را نخواهد.البته بازیكنی مثل نقی ازاده قرارداد دارد و احتمالا می ماند.رضا حقیقی دیگر بازیكن خط میانی پرسپولیس هم از جمله بازیكنانی است كه قرارداد دارد و آنقدر خوب هست كه در تیم بماند.ظاهرا هم حقیقی از حضور در پرسپولیس راضی است هم اینكه مشكلی با دایی ندارد و در تركیب  تیم می ماند.

در خط حمله هم رضایی و نوروزی زوج  مورد علاقه  دایی هستند و رضایی جزو اولین بازیكنانی است كه باید برای تمدید قراردادش اقدام كند.انصاری فرد هم كه دیگر دست پرورده خود دایی است و ابتدا قرار بود در زمان او پرسپولیسی شود.

فقط می ماند تكلیف محمد قاضی كه حرف زدن درباره او كمی ابهام برانگیز و دشوار است.قاضی تصمیم داشت پرسپولیس را ترك كند اما معلوم نیست كه دایی جلوی او را بگیرد یا نه.

همچنین از آنجایی كه هنوز دایی لیست خریدی به رویانیان نداده درباره نفرات جدید نمی توان حرفی زد مگر پرسپولیسی های راه آهن .بعید نیست دایی بازیكنانی مثل بهادر عبدی،حمیدرضا علی عسگری و حتی سامان آقازمانی را به پرسپولیس برگرداند و حتی مجتبی شیری را هم بخو اهد كه باید دید در روزهای آینده از این حیث چه اتفاقاتی خواهد افتاد.نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی