پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

دستگیری متهم به قتل فراری بعد از 12 سال

دستگیری متهم به قتل فراری بعد از 12 سال
مردی که از 12 سال قبل به اتهام ارتکاب قتل تحت تعقیب قرار داشت، سرانجام دستگیر شد و جزییات ماجرا را شرح داد.

  کارآگاهان جنایی کرمان که از سال 81 در تعقیب متهم به قتلی فراری به نام یحیی بودند، چندی قبل اخباری به دست آوردند که نشان می‌داد این فرد در مشهد زندگی مخفیانه‌اش را ادامه می‌دهد. به همین دلیل موضوع را به کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان خراسان‌رضوی اطلاع دادند و به این ترتیب دور تازه‌ای از تحقیقات برای دستگیری یحیی کلید خورد.

ماموران با پیگیری سرنخ‌های موجود به این نتیجه رسیدند که یحیی در کارگاهی مشغول به کار است. آنها این مکان را به صورت نامحسوس تحت‌نظر قرار دادند و بعد از اینکه مطمئن شدند اخبارشان صحت دارد، متهم را بازداشت کردند.

یحیی که از دستگیری خود شوکه شده بود، بعد از انتقال به پلیس آگاهی به درگیری با مقتول اعتراف کرد و گفت: «من حالا 30ساله هستم و زمان وقوع حادثه به دلیل سن کم نمی‌توانستم تصمیم‌گیری‌های درستی داشته باشم. روز حادثه با مقتول به پشت‌بام ساختمانی رفته بودیم که در آنجا او به من فحاشی کرد. از حرفی که زده بود به‌شدت ناراحت و با وی درگیر شدم. در جریان نزاع برای اینکه آن پسر را بترسانم چاقویی را که همیشه همراه خودم داشتم بیرون کشیدم و به طرف وی گرفتم و او ناگهان ترسید و وقتی به عقب رفت از پشت‌بام به پایین پرت شد.»

متهم به قتل در ادامه اعترافاتش گفت: «بعد از این حادثه در حالی‌که به‌شدت ترسیده بودم فرار کردم و از آن موقع پنهانی زندگی می‌کنم. من راهی مشهد شدم و در اینجا سختی‌های زیادی کشیدم تا توانستم کاری پیدا و امکانات اولیه زندگی را برای خودم مهیا کنم. در تمام این مدت همیشه از اینکه روزی دستگیر شوم می‌ترسیدم و حتی خیلی از شب‌ها کابوس می‌دیدم و بالاخره همان اتفاقی که از آن وحشت داشتم، برایم رخ داد.»

یحیی در ادامه اظهاراتش گفت: «من از دعوا کردن با آن جوان به‌شدت پشیمان هستم و در تمام این سال‌ها هم زندگی آرامی داشته‌ام. آن موقع اگر سنم بیشتر بود و تجربه زیادتری داشتم هرگز چاقو با خودم حمل نمی‌کردم و اجازه نمی‌دادم چنین حادثه‌ای پیش بیاید. در تمام 12 سال گذشته آن اتفاق مرتب جلوی چشمانم بوده و همیشه عذاب وجدان داشته‌ام. حالا هم که دستگیر شده‌ام امیدوار هستم اولیای‌دم آن جوان من را ببخشند چون من به عمد او را نکشتم و مرگ پسرشان حادثه‌ای ناخواسته بود که به خاطر لحظه‌ای عصبانیت پیش آمد.»

بنا بر این گزارش متهم بعد از ثبت شدن اظهاراتش راهی بازداشتگاه شد و به‌زودی به کرمان منتقل می‌شود تا تحقیقات از وی ادامه یابد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos