پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

رأی‌گیری مجدد هدفمندی یارانه هامنتفی شد

رأی‌گیری مجدد هدفمندی یارانه هامنتفی شد
رأی گیری مجدد برای رقم هدفمندی یارانه‌ها در تلفیق منتفی شد

موسی‌الرضا ثروتی در مورد پیشنهاد تجدید رای برای هدفمندی یارانه‌ها در کمیسیون تلفیق گفت: نمایندگان تلفیق با تجدید رای درباره هدفمندی موافقت نکردند و فعلا همان مصوبه تلفیق که 49 هزار میلیارد تومان درآمد هدفمندی در سال جاری است، تصویب شده است.
 
عضو کمیسیون تلفیق مجلس تأکید کرد: پیشنهاد دولت در لایحه بودجه 120 هزار میلیارد تومان برای هدفمندی یارانه‌ها بود که نمایندگان با توجه به آثار تورمی و گرانی رقمی در حدود 50 هزار میلیارد تومان تصویب کردند.
 
ثروتی در مورد اینکه با توجه به کاهش درآمد هدفمندی یارانه‌ها آیا تراز بودجه به هم نمی‌خورد، گفت: بله تراز به هم می‌خورد و 15 هزار میلیارد تومان شامل 10 هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی و 5 هزار میلیارد تومان بودجه جاری از محل درآمد هدفمندی یارانه‌‌ها عدم تعادل بودجه ایجاد می‌شود و تراز بودجه به هم می‌ریزد.
 
نماینده بجنورد،جاجرم،گرمه،مانه و سملقان در مورد پیشنهاد برگشت ارز حاصل از صادرات گفت: پیشنهاد الزام صادرکنندگان به برگشت ارز حاصل از صادرات غیرنفتی در کمیسیون تلفیق رای نیاورد، بنابراین الزامی نیست که صادرکنندگان ارز حاصل از صادرات را برگردانند، البته این پیشنهاد به کارگروه تخصصی کمیسیون تلفیق حواله شد که هنوز نتیجه مذاکرات آنها مشخص نیست.
 
عضو کمیسیون تلفیق مجلس در مورد بهره مالکانه در لایحه بودجه 92 گفت: برای اولین بار به پیشنهاد دولت 600 میلیارد تومان بهره مالکانه معادن تصویب شد که سال گذشته چنین درآمدی وجود نداشت و این اولین بار است.
 
وی در مورد اینکه آیا بهره مالکانه تأثیری در فعالیت بخش خصوصی و معادن دارد، گفت: به نظر نمی‌رسد این رقم تأثیری در فعالیت بخش خصوصی داشته باشد.
 
ثروتی در مورد اینکه لایحه بودجه چه موقع از تلفیق به صحن مجلس می‌رود، گفت: اگر تا اگر این هفته بررسی بندهای هزینه‌ای لایحه که از امروز شروع شده، تمام شود، از هفته آینده به صحن مجلس ارائه می‌شود.
 
عضو کمیسیون تلفیق مجلس در مورد اینکه آیا درآمد هدفمندی در صحن مجلس براساس پیشنهاد دولت و یا مصوبه تلفیق تصویب می‌‌شود، گفت: فضای مجلس به نفع پیشنهاد دولت نیست و گمان نمی‌کنم، نمایندگان مجلس به پیشنهاد 120 هزار میلیارد تومانی دولت برای درآمد هدفمندی رای دهند، چون معتقدند این رقم باعث گرانی و تورم می‌شود و دولت نشان داده، نتوانسته است تورم هدفمندی را کنترل کند و همچنین نرخ ارز و قیمت بازار را تحت کنترل خود در آورد.
 
وی افزود: به نظر من نمایندگان مجلس با همان پیشنهاد 50 هزار میلیارد تومان مصوب تلفیق در صحن مجلس رای می‌دهند.
 
ثروتی با بیان اینکه بندهای درآمدی لایحه بودجه 92 تمام شده و از امروز وارد بندهای هزینه‌‌ای شده است، گفت: یکی از مصوبات تلفیق در مورد معافیت مالیاتی حقوق بود که مجموع دریافتی 72 میلیون ریال در سال یا ماهانه 600هزار تومان معاف از مالیات خواهد بود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos