پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا
مدير کل دفتر بهبود کيفيت، فرآوری و توسعه بازار آبزيان شيلات ايران در رابطه با نوسان قیمت ماهی تصریح کرد: کیفیت محصول، نوع غذای مورد استفاده، منطقه صید ، نوع گونه و عادات خاص فرهنگی در تعیین قیمت ماهی موثر هستند.
 
عیسی گلشاهی با اشاره به کاهش هزار تومانی قیمت قزل آلا در عمده فروشی ها در یک هفته اخیر، به افزایش ۹ درصدی تولید و عرضه ماهی در سالجاری اشاره کرد و گفت: پیش بینی می شود مصرف ماهی نیز به واسطه افزایش قیمت گوشت قرمز و مرغ با افزایش ۷ درصدی مواجه باشد.

به گفته وی، میزان صید ماهیان دریایی و آبزی پروری در سالجاری نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته با افزایش ۶۵ هزار تنی مجموعا به ۸۰۰ هزار تن است.

مدير کل دفتر بهبود کيفيت، فرآوری و توسعه بازار آبزيان شيلات ايران در رابطه با نوسان قیمت ماهی تصریح کرد: کیفیت محصول، نوع غذای مورد استفاده، منطقه صید ، نوع گونه و عادات خاص فرهنگی در تعیین قیمت ماهی موثر هستند. به عنوان مثال، از گذشته های دور نرخ ماهی های شمال و جنوب کشور متناسب با مکان صید و مرغوبیت متفاوت بوده و اقبال نسبت به ماهی سفید بندر ترکمن و ماهی سفید بندرانزلی یا شوریده چابهار و هندیجان یکسان نبوده است.

وی ادامه داد: در رابطه با قزل آلای پرروشی نیز این مصادیق صدق می کنند. قیمت غذای قزل آلای گوشت نارنجی و گوشت قرمز۳۵۰۰ تومان است در حالی که قیمت غذای قزل آلای سفید ۲ هزار تا ۲۵۰۰ تومان است و به تناسب این تفاوتها، نرخ آبزیان نیز متفاوت خواهد بود. در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم قزل آلای پرورشی در کشور ۸۵۰۰ تومان تا ۱۴ هزار تومان قزل آلای با کیفیت، درشت با گوشت نارنجی است.

گلشاهی، اختصاص چندین غرفه محصولات آبزی در نمایشگاههای بهاره و برگزاری نمایشگاههای تخصصی را از دلایل کنترل و کاهش قیمت آبزیان عنوان کرد و گفت: در بخشنامه صادره به کل استانهای ساحلی اعلام شده است که تولیدکنندگان به هیچ عنوان نباید افزایش قیمت داشته باشند تا از این طریق نوسانات قیمتی که واسطه ها در بازار ایجاد می کنند، کنترل شود و امکان برخورد با متخلفان نیز فراهم شود.

آغاز ثبت نام برای صدور کدور رهگیری محصولات آبزی

مدير کل دفتر بهبود کيفيت، فرآوری و توسعه بازار آبزيان شيلات ايران با اشاره به ورود محصولات شیلاتی شناسنامه دار به بازار از سال ۹۲ اظهار داشت: از هفته گذشته به استانها اعلام شده که ثبت نام از تولیدکنندگان و واسطه های فروش را آغاز کنند. فعالان این بخش می توانند با مراجعه به اتحادیه های سراسری تولیدکنندگان و صادرکنندگان آبزیان در سامانه ایجاد شده ثبت نام کنند.

وی با تأکید بر اینکه تولیدکنندگان و واسطه ها ۲ ماه (تا پایان اردیبهشت) مهلت ثبت نام دارند، ادامه داد: کلیه کسانی که به عنوان عرضه کنندگان محصولات شیلاتی در نقش واسطه فعالیت می کنند، باید مجوز تحویل گیری آبزیان را داشته باشند، در غیراین صورت حق تردد و خرید و فروش را ندارند. علاوه بر اینکه کلیه تولیدکنندگان و پرورش دهندگان نیز باید کد شناسنامه بهره برداری دریافت کنند تا محصولاتشان در بازار قابل فروش باشد.

گلشاهی تأکید کرد: مصرف کنندگان از سال آینده شاهد ارائه محصولات شناسنامه دار که کلیه مشخصات مربوط به نام و منطقه تولید تا عرضه کننده محصول بر روی آنها درج شده است، همراه با کد رهگیری شاهد خواهند بود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی