پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

گرانترین و ارزانترین تورهای نوروزی

 

گرانترین و ارزانترین تورهای نوروزی
گرانترین نرخ تورهای پرطرفدار خارجی ویزه نوروز 92 متعلق به برزیل و تورهای داخلی نیز مربوط به کیش است که با توجه به نوسانات نرخ ارز و قیمت بلیت پروازهای خارجی این قیمتها مدام درحال تغییر هستند.


تبلیغات تورهای گردشگری داخلی و خارجی ویژه نوروز در ایام نزدیک به عید از هر طرف به سمت گردشگران ایرانی هجوم می آورند تورهایی که قیمت شان لحظه ای تغییر می کند این وضعیت بیشتر برای تورهای گردشگری خارجی به دلیل نرخ ارز بیشتر صدق می کند.

طبق آنچه در تبلیغات مربوط به تورهای گردشگری خارجی آژانسهای مسافرتی آمده است نرخ اقامت در هتلهای سه ستاره دوبی که جزو بیشترین شهرهای جذب کننده گردشگران ایرانی است اکنون یک هزار و 200 تومان به اضافه یک هزار و 365 درهم قیمت دارد.

اما اقامت در این شهر آن هم در هتل سه ستاره برای ایرانیان یک میلیون و 200 هزار تومان و یک هزار و 600 درهم است که خدمات آن شامل صبحانه، ناهار، بلیت پرواز داخلی، ویزا، ترانسفر و گشت شهری است.

پس از دوبی، آنتالیای ترکیه نیز در ایام نوروز طرفداران ایرانی زیادی دارد که این تورها نیز در ایام عید برای یک هفته دو میلیون و 250 هزار تومان نرخ دارد.

اما در این بین گرانترین نرخ تورهای خارجی متعلق به برزیل است که بابت 11 روز اقامت در ریودوژانیرو و آبشار ایگوا باید گردشگر ایرانی 8 میلیون و 870 هزار تومان داشته باشد و در کنارش دو هزار و 600 یورو نیز بپردازد.

همچنین تور فرانسه نیز با پرواز داخلی دو میلیون و 800 هزار تومان و یک هزار و 800 یورو فروخته می شود اما با پرواز خارجی حدود یک هزار و 580 یورو و چهار میلیون تومان قیمت دارد.

سفر به هندوستان به مدت هشت روز آن هم اقامت در هتل های 5 و 4 ستاره بمبئی و گوا یک هزار و 350 دلار به علاوه یک میلیون و 900 هزار تومان نرخ دارد و تور سفر به چین نیز با همین مدت زمان و اقامت در شانگهای و یپن، یک هزار و 300 دلار و چهار میلیون و 500 هزار تومان فروخته می شود.

تور گردشگری به مقصد مالزی برای 8 شب اقامت در هتل های 4 و 5 ستاره در کوالالامپور و سنگاپور، تقریبا دو هزار دلار به علاوه سه میلیون و 650 هزار تومان هزینه دارد. با این حال بابت هفت شب اقامت در هتلهای 5 ستاره قبرس باید 370 دلار و یک میلیون و 200 هزار تومان پرداخت شود.

در همه این تورها که اغلب اقامت در هتل 5 و 4 ستاره است، صبحانه توسط هتل به مسافر داده می شود اما خدماتی مانند ناهار و شام و ترانسفر نیز بستگی به درخواست گردشگر دارد که در آن صورت می تواند هزینه آنها را به نرخ تور اضافه کند.

با این حال آژانسهای مسافرتی از گردشگر می خواهند برای تعیین نرخ دقیق تور به آژانسها مراجعه کنند چون تبلیغات آنها برای تور با قیمت تمام شده تور درآخرین لحظات سفر تغییر می کند.

2500000 تومان برای سه روز سفر یک خانواده به شیراز/ کیش 4400000 تومان

این وضعیت برای تورهای گردشگری داخلی نیز صدق می کند اما با درجه اهمیت کمتر. با این وجود در ایام نوروز مقاصدی مانند شیراز، مشهد، اصفهان، یزد و قشم به ترتیب استقبال بیشتری می شود اما از آنجا که بلیت پروازهای داخلی نیز در چند ماه گذشته افزایش چشم گیری داشته است  این تورها نیز مانند تورهای خارجی افزایش نرخ داشته اند با این حال دفاتر خدمات مسافرتی که این ایام بهترین فرصت آنها برای فروش تور و درآمدزایی است، نرخ تورها را افزایش داده اند و این امر در بین آنها معمولی و طبیعی است.

به همین دلیل تور هوایی، سه روزه شیراز آن هم اقامت در هتل 3 تا 5 ستاره از 500 تا 800 هزارتومان نرخ دارد که در آن علاوه بر صبحانه یک گشت شهری نیز داده خواهد شد.

تور اصفهان هم که یکی دیگر از مقاصد گردشگری داخلی است اکنون برای سفرهای زمینی بابت سه شب در هتل 3 تا 5 ستاره 400 تا 650 هزار تومان نرخ دارد اما اگر قرار باشد با هواپیما سفر کرد حدود 150 هزار تومان دیگر به این تور افزوده می شود.

تور یزد نیز اکنون از 450 تا 500 هزار تومان بابت اقامت سه شبه نرخ دارد و تور چهار روزه و هوایی آن 680 هزار تومان شده است.

تور جزیره که گرانترین تورهای گردشگری نوروز به حساب می آیند متعلق به کیش است که اکنون برای اقامت در هتل 5 ستاره آن، یک گردشگر باید یک میلیون و 200 هزار تومان بپردازد اما اقامت در هتل سه ستاره آن نیز با همین مدت زمان از 700 هزار تومان قیمت دارد.

نرخ تور هوایی قشم هم بابت سه شب اقامت در هتل سه ستاره، یک وعده شام و یک گشت شهری از 760 هزار تومان به بالاست.

در میان گرانی نرخ تورهای گردشگری، محمد شریف ملک زاده، رئیس سازمان میراث فرهنگی پیشنهاد کرده است که ایرانیان در ایام نوروز به صورت خانوادگی و با استفاده از تور سفر کنند تا هزینه سفرشان سرشکن شود. با این حساب اگر تنها در تورهای گردشگری داخلی یک بررسی اجمالی شود نشان می دهد که یک خانواده 4 نفره برای سفر سه روزه به شیراز آن هم با تور باید دو میلیون وچهار صد هزارتومان بپردازد تا بتواند بهترین خدمات را از آژانسهای گردشگری بگیرد تور کیش نیز اکنون برای یک خانواده چهار نفره حدود چهار میلیون و500 هزار تومان هزینه خواهد داشت. آن هم در زمانی که هزینه زندگی روزمره برای مردم بالا رفته و آنها باید بودجه ای گزاف و بلا استفاده را برای سفرهای خود در نظر گرفته باشند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی