پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

پلیس بین الملل بدنبال کلاهبردار ۳هزار میلیاردی/ عکس

 

پلیس بین الملل بدنبال کلاهبردار ۳هزار میلیاردی/ عکس
در حالیکه غیبت نام خاوری در فهرست افراد تحت تعقیب اینترپل سوال براگیز شده بود، درحال حاضر نام وی در زمره مجرمان تحت تعقیب این سازمان قرار گرفته است.


 نزدیک به ۲ سال است که از فساد مالی بزرگ می گذرد و هنوز یکی از متهمان ردیف اصلی آن در خارج از ایران به سر می‌برد؛ خروجی که در هاله ابهام باقی ماند. پرونده فساد مالی بزرگ، یکی از پرونده های جنجالی بود که مردم همواره دادگاه های آن را دنبال می کردند.

به گزارش افکار ، درکنار دادگاه ها، فرار خاوری درکانون توجه مردم قرار داشت و برای همه بسیار مهم بود تا بدانند او چرا و چگونه به کانادا گریخت؟ بعد از فرار مدیرعامل سابق بانک ملی به کانادا و با وجود اقدامات قوه قضاییه ، اینترپول از تحت تعقیب قرار دادن وی سر باز  زد ؛ با این حال تا مدت ها نامی از خاوری در وبسایت پلیس بین الملل به چشم نمی خورد.

به گزارش افکار ، اما به تازگی نام  محمود خاوری در لیست افراد تحت تعقیب پلیس بین الملل قرار گرفته است.  در سایت پلیس بین‌الملل (اینترپل) در صفحه مربوط به افراد تحت تعقیب به درخواست دولت جمهوری اسلامی ایران، اسامی، تصاویر و مشخصات۲ نفر به چشم می خورد.
یکی از آنها محمود رضا خاوری، مدیر عامل فراری بانک ملی ایران است. كشورهای عضو اینترپل موظفند این افراد را به محض رویت در کشور خود، بازداشت كنند.

پلیس بین الملل بدنبال کلاهبردار ۳هزار میلیاردی/ عکس

گفتنی است در شهریور ماه امسال  حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در نشست خبری در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید چرا هنوز اسم خاوری در فهرست مجرمان اینترپل نیست گفته بود: ما درخواست های خود را ارائه و موضوع را پی گیری کردیم اما آنها اقدامی نکردند و تاکنون خاوری را به ایران تحویل نداده اند.


جای اسم یک متهم دیگر کنار خاوری خالی است

در کنار محمود رضا خاوری، برادر مه آفرید امیرخسروی متهم ردیف اصلی اختلاس سه هزار میلیاردی نیز با فاش شدن قضیه اختلاس به کانادا گریخت. این درحالیست که  بعد از گذشت دو سال نام وی در فهرست افراد تحت تعقیب این سازمان به چشم نمی خورد.

مهرگان امیرخسروی، برادر سوم و به لحاظ تصمیم‌گیریهای اقتصادی نفر دوم در خانواده امیر خسروی است. وی متولد ۱۳۴۲ و ساکن شهر رشت بود. در پی دستگیری «مه‌آفرید» در مردادماه ۱۳۹۰، مهرگان که در ترکیه به سر می‌برد به کانادا گریخت. همچنین از دو سال پیش همسر و فرزندانش در کانادا زندگی می‌کنند. همسر وی «طوبی» و فرزندانش «هیوا» و «هیراد» نام دارند.
گفته می شود تنها خانه دختر ۱۹ساله وی ۱میلیون دلار قیمت دارد. هم‌زمان با جهش چهارصددرصدی سهام این شرکت، همسر و دو فرزند مهرگان در مونترال مستقر شدند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos