پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

افشاگری یاوری در هزینه میلیاردی حقیقی برای پرسپولیس

 افشاگری یاوری در هزینه میلیاردی حقیقی برای پرسپولیس

سرمربی فجرسپاسی گفت: «آن چیزی که پرسپولیس بابت مبلغ انتقال حقیقی داده است، یک میلیارد و سیصد میلیون تومان است.»

جام نیوز: محمود یاوری از جمله مربیان موفق در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال است. او که با فجر شهید سپاسی از آغاز لیگ برتر با مشکلات عدیده مالی مواجه بوده تاکید دارد که نه استاندار و نه هیچ‌یک از مدیران ارشد استان فارس کمکی به این تیم شیرازی نکرده و همه، این تیم را تنها گذاشته‌اند.


 موفقیت فجر در نیم فصل اول لیگ برتر، مشکلات مالی موجود و مهم تر از همه بحث انتقال رضا حقیقی از فجر به پرسپولیس موضوعاتی بود که انگیزه‌مان را برای گفت‌وگو با کهنسال‌ترین مربی لیگ برتر دو چندان کرد.


* از شرایط تیم فجر شروع کنیم. شاید کمتر کسی فکر می‌کرد فجر شهید سپاسی با توجه به شرایط به هم ریخته‌ای که در آغاز فصل داشت بتواند از جمله خوب‌های نیم فصل اول باشد و حتی در چند برهه هم صدرنشین این رقابت‌ها باشد. ارزیابی کلی‌تان از فجر و شاگردانتان چیست؟
- به‌هرحال افراد زیادی هستند که برای این تیم زحمت می‌کشند و در تلاشند فجر را به آنچه که مستحق آن هست برسانند. اگر خاطرتان باشد من در آغاز لیگ امسال تاکید داشتم که هدفمان بقا در این رقابت‌هاست اما با شروع بازی‌ها حوادث فوتبالی یکی پس از دیگری به نفع ما رقم خورد تا این نتایج ایده‌آل نصیبمان شود. البته حضور در جمع بالانشینان جدول مدینه فاضله ما نیست و از این پس برای موفقیت های بیشتر تلاش خواهیم کرد.


* گویا از جانب مسائل مالی همچنان با مشکلات بسیاری مواجهید؟
- بله شدیدا. متأسفانه با وجود وعده‌های بسیاری که پیش از آغاز لیگ به ما داده شد، هیچ‌یک از مسئولین و مدیران استانی کمک مالی به ما نکردند و حتی استاندار فارس هم با وجود وعده‌های مالی بسیار هنوز هیچ مبلغی را به عنوان کمک در اختیار باشگاه فجر سپاسی قرار نداده است. در کمال تاسف باید اقرار کنم شرایط مالی فجر به شکلی است که اگر در آینده نزدیک فکری به حال آن نشود قطعا با یک بحران بزرگ مواجه خواهیم شد.


* باشگاه فجر که خود را یک باشگاه بازیکن‌ساز در فوتبال ایران معرفی کرده، چرا از مسیر فروش بازیکنان بخشی از هزینه‌های خود را تامین نمی‌کند؟
- اتفاقا بعد از تبلیغات که منبع اصلی درآمد باشگاه‌ها در ایران است، باشگاه فجر بیشتر هزینه‌های خود را از محل انتقال بازیکنان تامین می‌کند. خوشبختانه با توجه به اینکه ما یک تیم جوان و دارای پتانسیل بالا هستیم، طبیعی است که برخی تیم‌ها که به‌لحاظ مالی شرایط بهتری دارند چشم خریدارانه‌ای به بازیکنانمان داشته باشند. در همین راستا، اخیرا رضا حقیقی را به تیم فوتبال پرسپولیس منتقل کردیم تا بخشی از مشکلات مالی تیم را حل و فصل کنیم.


* یعنی انتقال رضا حقیقی تا این حد برای شما درآمدزایی داشته که می‌توانید بخشی از بدهی‌های خود را از طریق آن جبران کنید؟
- به هر حال تیمی که بدهی دارد یک ریال هم برایش یک ریال است. هرچند که من اعتقاد دارم رضا حقیقی بسیار بیش از مبلغی که باشگاه پرسپولیس برای انتقالش پرداخته می‌ارزد ولی در این شرایط چاره ای غیر از این نداشتیم. به نظر می‌رسد باشگاه فجر بتواند از محل این انتقال دو بازیکن جدید در نیم فصل بگیرد و بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کند.


* مگر رویانیان حاضر شده چقدر بابت این بازیکن هزینه کند؟
- آن چیزی که عاید باشگاه فجر شد مبلغی نزدیک به 800 میلیون تومان بود اما باشگاه پرسپولیس 500 میلیون تومان هم حاضر شده به خود حقیقی بپردازد. در کل جمع این دو عدد می‌شود مبلغ انتقال حقیقی که یک میلیارد و سیصد میلیون تومان است. خوشبختانه در این شرایط که باشگاه فجر در شرایط بغرنج مالی قرار گرفته و کمکی هم از جایی به آن نمی‌شود، 800 میلیون تومان پول کمی نیست.


* هفته شانزدهم لیگ برتر یک دیدار مهم مقابل پیکان دارید. چه شانسی برای پیروزی در این دیدار برای تیم‌تان قائل‌اید؟
- قطعا روز بسیار سختی در انتظارمان خواهد بود. پیکان در طول هفته‌های اخیر با هدایت عبدا... ویسی روند بسیار خوبی را در پیش گرفته و مطمئنا برای رسیدن به سه امتیاز دیدار مقابل این تیم دشواری‌های بسیاری را متحمل خواهیم شد.


* برسیم به شرایط تیم ملی و شانس حضور شاگردان کی‌روش در جام جهانی. با توجه به شکست مقابل ازبکستان و سه بازی پیش‌رو مقابل کره‌جنوبی، قطر و لبنان فکر می کنید هنوز هم باید به صعود امیدوار باشیم؟
- حتما می‌دانید که من همواره یکی از حامیان کی‌روش در تیم ملی بوده‌ام و هنوز هم آرزوی موفقیت او را دارم ولی فکر می‌کنم مدیران ارشد فوتبال ما خیلی بیش از آن چیزی که به دست بیاوریم را خرج تیم ملی کردند که البته نتیجه مطلوبی هم از آن حادث نشد. جای تأسف است که مسئولان فدراسیون فوتبال با نظر سرمربی تیم ملی، لیگ برتر را 15 روز تعطیل می‌کنند و نتیجه‌ای هم از این تعطیلی عاید هیچ کس نمی‌شود. مطمئنا این قبیل تعطیلات علاوه بر اینکه تأثیر منفی زیادی بر روند موفقیت تیم‌ها دارد، موجب افزایش زمان برگزاری لیگ برتر و ایجاد خسارت‌های مالی بسیاری به باشگاه‌ها هم می‌شود. البته خود من همواره از این قبیل وقفه‌ها استقبال کرده و به‌عنوان یک فرصت طلایی از آنها بهترین استفاده را برای آماده‌سازی تیمم کرده‌ام. در رابطه با شانس صعود تیم ملی هم تاکید دارم که ما باید به جام جهانی برویم چون فوتبال ما فراتر از آسیاست. البته اینکه تیم ملی ما در چنین شرایط آسانی کارش برای صعود به جام جهانی به اما و اگر کشیده دلایل بسیاری دارد که باید مشکلات خود را در همین دلایل جست‌وجو کنیم. به‌طور کلی فکر می‌کنم ما بذری که در تیم ملی با کارلوس کی‌روش کاشتیم را خوب درو نکردیم.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos