پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

حیوانات رنگی

به گزارش باشگاه خبرنگاران، حیوانات هر کدام دارای رنگ‌های مشخصی هستند ولی برخی از آنها ممکن است دچار مشکلاتی مانند انواع بیماری‌ها شوند که این موضوع نیز در نوع رنگ آنها تأثیر خواهد گذاشت.

 

*سوسمار نارنجی
این سوسمار نارنجی دریکی از مناطق ونیز زندگی می‌کرده است که توسط یک خانم 70 ساله پیدا شد؛ این خانم عکس‌هایی را به ایستگاه‌های خبری شهر فرستاد و باعث شد تا توجه افراد زیادی را به خود جلب کند؛ بسیاری از محققان به این نتیجه رسیده‌اند که باکتری‌های آب زندگی این سوسمار باعث شده است تا تغییر رنگ دهد.
حیوانات رنگی
*خرس قطبی بنفش
چند سال پیش یک خرس قطبی در باغ وحش ملی آرژانتین ناگهان به رنگ بنفش درآمد؛ این خرس که ابتدا سفید رنگ بود اما به خاطر شرایط خاصی پوستی که داشت به این رنگ در آمد؛ این خرس البته تحت درمان‌های مختلف قرار گرفت و بار دیگر رنگ خودش بازگشت.
 
حیوانات رنگی
*مارمولک عنکبوتی
این مارمولک به طور بومی درکنیا دیده شده است و البته بدنش شباهت خاصی به لباس اسپایدرمن دارد؛ بدن این مارمولک به رنگ‌های آبی و قرمز است و این ترکیب رنگ باعث شگفت‌انگیز بودن آن شده است؛ این مارمولک به تازگی کشف شده است و این رنگ نیز بر اثر بیماری روی آن ایجاد نشده و کاملاً طبیعی است.
حیوانات رنگی
*ملخ‌های صورتی
گاهی اوقات رنگ‌های خاصی که بر روی بدن حیوانات نقش می‌بندد، باعث می‌شود تا خیلی زود نیز منقرض شوند؛ یک از این موجودات بسیار نادر ملخ صورتی است که کمتر کسی زادگاه اصلی آن را می‌داند؛ این ملخ‌ها در آمریکا بیشتر دیده شده‌اند و البته تعداد آنها به نظر می‌رسد بسیار کم باشد؛ بسیاری اعتقاد دارند این رنگ صورتی به خاطر بیماری‌های ژنتیکی گونه خاصی از این حشره‌هاست.
حیوانات رنگی
*ملکه اردک‌ها
ملکه اردک‌ها که به اختصار از آن با نام ملکه نیز یاد می‌شود یک نوع خاصی از اردک است که تقریباً به ورت بومی در شمال آمریکا دیده می‌شود؛ این اردک بسیار زیباست و بدنش از ترکیب زیباترین رنگ‌ها درست شده است؛ بر روی بدن این اردک رنگ‌های نارنجی، بنفش و قرمز دیده می‌شود.
حیوانات رنگی
*قورباغه دلقک
یکی از گونه‌های بسیار نادر قورباغه که بیشتر در پاناما و کاستاریکا دیده می‌شود قورباغه دلقک است؛ این قورباغه بدنی بسیار شگفت انگیز دارد به گونه‌ای که حتماً از دیدن آن شگفت زده خواهید شد؛ این قورباغه همچنین به تازگی به عنوان یکی از جانوران در معرض انقراض اعلام شده است.
حیوانات رنگی
 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos