پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

اولتیماتوم به سایپا و ایران خودرو

علی‌محمد شاعری معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست در گفتگو با خبرنگار زیست بوم ضمن بیان اینکه در ۸ ماه گذشته ما حتی یک روز ناسالم در تهران نداشته ایم گفت: سایپا و ایران خودرو تنها ۴ ماه برای استاندارد سازی خودروهای خود مهلت دارند

 

اولتیماتوم به سایپا و ایران خودروزیست بوم: .

 

 

 

شاعری افزود: ما هر ساله از آذر تا پایان دیماه احتمال می دهیم پدیده وارونگی دما را با شدت بیشتری داشته باشیم و امکان دارد در بعضی از روزها طی ما آذر و دی در شرایط هشدار و اضظرار قرار بگیرند بهمین دلیل دستورالعملی تنظیم شده است که به زودی به استان ها ابلاغ خواهد شد.

 

معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست  افزود این دستورالعمل شامل مدیریت کنترل ترافیک، مدیریت صنایع آلاینده است که حتی الامکان از فعالیت های صنعتی جلوگیری شود و از فعالیت های عمرانی در این ایام می‌بایست جلوگیری شود.همچنین در این روزها،‌ محدوده زوج و فرد خودروهای گسترش خواهد یافت و برای مقالبه با خودروهای دودزا نیروی انتظامی با جدیت بیشتری عمل خواهد کرد، تردد گروه های سنی آسیب پذیر (افراد مسن، بیماران ریوی و قلبی و کودکان) جلوگیری بعمل خواهد آمد،

 

 

وی گفت: پیش بینی می‌شود بارندگی ها امسال در حد نرمال باشد و پدیده وارونگی مثل سال ۸۹ نخواهیم داشت ولی احتمال بروز پدیده وارونگی مثل سال قبل وجود دارد. در ۸ ماه گذشته گازهای آلاینده مهار شده اند و ما ۱ روز ناسالم هم در این مدت نداشته ایم و آلودگی شهر تهران به دلیل وجود ذرات معلق بوده است.

 

معاون سازمان محیط زیست افزود: با تمهیدات پیش بینی شده تمام شرکت های خودرو ساز به غیراز ایران خودرو و سایپا تولیداتشان با استاندارد یورو۴  همخوانی دارد و سایپا و ایران خودرو به تعهدات خود در این زمینه عمل نکرده اند بیشتر از ۴ ماه  برای استاندارد سازی خطوط تولید خود فرصت نخواهند داشت و با پایان این مهلت اگر تولیداتشان مطابق با استاندارهای یورو ۴ نباشد اجازه شماره گذاری از سوی نیروی انتظامی به این دو شرکت داده نخواهد شد.

 

شاعری از تولید گازوئیل و بنزین با استاندارد یورو ۴ در دو پالایشگاه شازند و آبادان در آینده ای نزدیک خبر داد و در حال حاضر ۸۲ میلیون لیتر بنزین و گازوئیل با استاندارد یورو ۴ تولید شده است.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos