پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه ◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
    مجسمه های واقعی از حیوانات ساخته شده از لایه های روزنامه های بازیافتی. حیوانات روزنامه - مجسمه های کاغذی ساخته شده توسط Hitotsuyama Studio.
 • آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
    آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ساخته شده از هزاران نوار کاغذی رول شده، شکل گرفته و با دقت چیده شده است. Paper Strips Art ایجاد شده توسط هنرمند quilling کاغذ Rebekah Jenkins دارای پرتره های سه بعدی از گربه ها، سگ ها، خفاش ها، شیرها و دیگر حیوانات زیبا است.
 • ظرف نودل شبیه سگ ◄ ظرف نودل شبیه سگ
    لیوان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل شیبا اینو رامن دست ساز از سرامیک توسط تتسویا ایشیدا.
 • گیتار گودزیلا ◄ گیتار گودزیلا
    گیتار الکتریک جالبی که شبیه هیولای دریایی گودزیلا بنفش نمادین از فیلم‌های محبوب طراحی شده است. نسخه محدود گیتار الکتریک گودزیلا شکل ساخت شرکت ژاپنی. گیتار گودزیلا با چراغ های LED بنفش یکپارچه با قیمت 5550000 ین.
 • کوله پشتی مگسی ◄ کوله پشتی مگسی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29206    |     صفحه 1 از 2921
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

هر عدد تخم‌ مرغ 400 تومان شد

 

هر عدد تخم‌ مرغ 400 تومان شد
باوجود اینکه دولت هیچگونه افزایش قیمتی را برای تخم‌مرغ مصوب نکرده است، اما برخی از فروشندگان با تخلف در بازار، از عرضه این کالا به بهانه گران شدن در روزهای آینده خودداری می‌کنند، به همین دلیل قیمت هم اکنون به 400 تومان برای هر عدد تخم‌مرغ خودنمایی می‌کند.به گزارش البرزنیوز، مرغ و تخم‌مرغ در یک گوی رقابتی هر از چند گاهی ترجیح می‌دهند که افزایش قیمت را در بازار پیش روی مردم قرار دهند، یک روز مرغ گران می‌شود و تولیدکنندگان از وضعیت فعلی و شیوه حمایت‌های دولت نالان هستند و روز دیگر تخم‌مرغ. گویا سریال‌‎های قیمتی مرغ و تخم‌مرغ در بازار تمامی ندارد.

این در شرایطی است که چند هفته‌ای قیمت مرغ به اندازه‌‎ای نوسان داشت که قیمت این کالا به تیتر یک هر روز برخی از رسانه‌ها تبدیل شده بود و کار حتی به مجلس و دولت هم کشیده شد که چرا قیمت این کالا این طور نوسان دارد. حال هم نوبت به تخم‌مرغ رسیده است.

قیمت تخم‌مرغ هم در روزهای گذشته افزایش را تجربه کرده است و علیرغم اینکه دولت هیچگونه افزایش قیمتی را برای تخم‌مرغ مصوب نکرده است، اما برخی فروشندگان به صورت خودسرانه اقدام به افزایش قیمت کرده‌اند و قیمت هر عدد تخم‌مرغ به 400 تومان هم رسیده است.

گزارش‌‎های میدانی مهر حکایت از این دارد که هم اکنون برخی از فروشندگان نه تنها از عرضه تخم‌مرغ به بهانه افزایش قیمت در روزهای آینده خودداری می‌کنند، بلکه کار به جایی رسیده است که حتی این محصول در برخی از مغازه‌ها، تنها به مشتریان همیشگی مغازه‌داران که پای ثابت خرید از مغازه آنها هستند، ارایه می‌شود.

یکی از مشتریانی که برای خرید تخم‌مرغ به بازار مراجعه کرده بود، گفت: وقتی از فروشندگان درخواست یک شانه تخم‌مرغ کردم، با این جمله مغازه‌داری که همواره از او خریدهای روزانه‌ام را انجام می‌دهم مواجه شدم که قیمت قرار است افزایش یابد و من چند شانه‌ای تنها به مشتریان خاص خود عرضه می‌کنم. قیمت هر شانه 20 عددی هم حدود 8 هزار تومان تمام می‌شود.

او افزود: این در شرایطی است که برخی از مغازه‌داران حتی تخم‌مرغ را با همین قیمت به مشتریان ارایه نمی‌کنند و از ارایه آن سر باز می‌زنند. البته هنوز میادین میوه و تره‌بار به عرضه تخم‌مرغ می‌پردازند؛ اما معمولا در ساعات ابتدایی تمام می‌شود.

این در شرایطی است که تولیدکنندگان مرغ و تخم‌مرغ همواره با کوچکترین نوساناتی در قیمت، اقدام به دپوی کالا و عدم عرضه آن به بازار می‌کنند، به بهانه اینکه شاید بتوانند سود بیشتری نصیب خود کنند؛ در حالی که یک بار برای همیشه به اصلاح سیستم تولید خود نمی‌پردازند و البته وزارتخانه متولی تولید نیز چنین عزمی را برای حل مشکل مرغ و تخم‌مرغ به نظر می‌رسد که نداشته باشد.

به هرحال بالا رفتن قیمت تخم‌مرغ در کشور به نظر می‌رسد که به صورت خودسرانه از سوی برخی عرضه‌کنندگان و عمده‌فروشان بالا رفته است و البته خبرها حکایت از این دارد که تولیدکنندگان نیز در این موضوع بی‌تقصیر نبوده‎‌اند، چراکه مطابق قانون، سود عمده‌فروشی و خرده‌فروشی کالاها مشخص است و چنانچه عرضه‌کننده‌ای کالا را با نرخی بیش از سودهای تعیین شده عرضه کند، حتما متخلف شناخته خواهد شد، بنابراین زمانی که افزایش قیمت به صورت فراگیر در بازار رخ می‌دهد، به طور قطع تولیدکننده با مشکلاتی مواجه است و قیمت را بالا برده است.

این در شرایطی است که برخی تولیدکنندگان نیز خود اقدام به این افزایش خودسرانه قیمت کرده‌اند و این گونه است که بازار به دلیل همین افزایش قیمت، متشنج شده است. در حالیکه در میادین میوه و تره بار که بر روی آن نظارت مستقیم صورت می‌گیرد، چنین اتفاقاتی رخ نمی‌دهد. البته در این میان شاید بازرسی‌ها را نیز باید قویتر کرد تا متخلفان جرات چنین افزایش‌های خودسرانه قیمتی را نداشته باشند.

بررسی‌های میدانی مهر از میادین میوه و تره‌بار حکایت از آن دارد که هم اکنون بسته 6 عددی تخم‌مرغ 2000 تومان، بسته 9 عدد 2800 تومان، بسته 12 عددی 3300 تومان و بسته 15 عددی 3700 تومان است. در حالیکه هم اکنون هر عدد تخم‌مرغ از سوی برخی از فروشندگان در سطح شهر حتی به قیمت 400 تومان هم عرضه می‌شود که باید برای این بازار فکری کرد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle