پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

نمی‌دانم اوتادی چرا مدعی شده‌ که می‌خواهد تهیه‌کننده شود ولی مگر می‌تواند؟

 

نمی‌دانم اوتادی چرا مدعی شده‌ که می‌خواهد تهیه‌کننده شود ولی مگر می‌تواند؟
تهیه‌کننده "شیطان شلوار لی می‌پوشد" درباره اظهارات لیلا اوتادی گفت: نمی‌دانم خانم اوتادی چرا یک شبه تصمیم گرفتند خلاف نامه‌ای که در اختیار ما گذاشته‌اند، صحبت کنند. وی مدعی شده که می‌خواهد تهیه‌کننده شود اما مگر می‌تواند؟


حبیب‌الله کاسه‌ساز تهیه‌کننده فیلم سینمایی "شیطان شلوار لی می‌پوشد" درباره حواشی این فیلم  و ادعای لیلا اوتادی درباره مالکیت فیلمنامه به خبرنگار مهر گفت: وزارت ارشاد بدون داشتن مستندات لازم به هیچ شخصی پروانه ساخت نمی‌دهد. باید نامه واگذاری فیلمنامه، موافقت کارگردان، مدیر تولید، فیلمنامه‌نویس و... را ارائه کنید تا پروانه ساخت صادر شود.

وی افزود: من هم برای این فیلم به همراه همین مستندات و نامه‌ای که در آن خانم اوتادی رسماً فیلمنامه را واگذار کرده‌است برای گرفتن مجوز اقدام کردم. وی به دفتر ما آمد و با خط خودش تمام اختیارات را برای گرفتن پروانه ساخت به ما داد. من همان نامه را به ارشاد ارائه کردم.

این تهیه‌کننده ادامه داد: ما در حال حاضر پروانه ساخت گرفته‌ و براساس آن پیش تولید را هم آغاز کرده‌ایم. در این چند روز با تعدادی از بازیگران و عوامل هم قرارداد بسته‌ایم. خانم اوتادی به هیچ وجه برای این واگذاری تحت فشار نبوده‌ بلکه کاملا با رغبت این نامه را در اختیار ما قرار داده است.

وی عنوان کرد: اتفاقا من با حمید اعتباریان به‌عنوان تهیه‌کننده قبلی پروژه نیز در این باره صحبت کردم. وی هم درباره تهیه کنندگی من موافقت کرد. گویا اعتباریان برای گرفتن پروانه ساخت این فیلم مشکلاتی داشت.

کاسه‌ساز تاکید کرد: من نمی‌دانم اوتادی چرا یک شبه تصمیم گرفتند خلاف نامه‌ای که در اختیار ما گذاشته‌اند، صحبت کنند. وی در حال حاضر مدعی شده‌ که می‌خواهد تهیه‌کننده شود ولی مگر می‌تواند؟ به عقیده من این صحبت‌ها در شأن وی نیست. هنوز هم اوتادی اولویت ما برای بازی در نقش شیطان است، اگر علاقمند باشد می‌توانند با ما همکاری کند.

لیلا اوتادی امروز در گفت‌وگویی اعلام کرد بود امتیاز ساخت فیلمنامه "شیطان شلوار لی می‌پوشد" به اجبار از او گرفته شده و به همین دلیل از علی عطشانی به‌عنوان کارگردان و حبیب‌الله کاسه‌ساز به‌عنوان تهیه‌کننده این فیلم شکایت خواهد کرد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos