پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ طرح هایی بسیار زیبا برای گربه ها
◄ طرح کارتون برای گربه ها
◄ جای خواب گربه ای با طرح کمپین
◄ عکس های پورتره از گربه ها
◄ پورتره از سگ ها
◄ اگر حیوانات یوگا کار میکرند
◄ چشم حیوانات از نزدیک
◄ سگ ها زیر اب
◄ سگ ها بعد از حمام
◄ تشویقی دادن به سگ ها و بامزه بودن انها
◄ سگ های شبیه انسان ها
◄ ایده خلاق برای حمام سگ ها
◄ خانه ای به شکل ستاره مرده
◄ گربه هایی با مزه از نمایی بسیار جالب
◄ مجسمه های کاغذی
◄ نقاشی های با اب رنگ از گربه
◄ نقاشی های گربه ای
◄ اسلیپ دمپایی خواب براری صاحبان سگ ها
◄ حانه ای برای چهارشنه سوری برای سگ ها
◄ عروسک های بسیار زیبا از مجسمه های چوبی سگ و گربه
◄ ترد میلی برای گربه ها
◄ ایده ای برای جای خواب سگ ها
◄ یک حمام ساده برای سگ ها
◄ کینگ ارتور این بار گربه ای
◄ لپ تاپی برای گربه ها
◄ گربه های شیک پوش
◄ حیوانات شنی
◄ یک کوله پشتی خوشگل گربه ای
◄ ایده ای حالب برای سلفی گرفتن از گربه ها
◄ 5 نژاد گربه که مانند سگ ها رفتار می کنند!
بعدی 1 قبلی

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 28974    |     صفحه 1 از 1610
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

فال روز ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۱

فال روز ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۱
امروز بی حوصله هستید و برای انجام کارها باید بیش از همیشه تلاش کنید. با اراده ای که دارید در همه کارها موفق می شوید.

 فروردیناردیبهشت

دیگران بسیار خلاق بخشنده و احساساتی هستند اما در عین حال گیج و فراموشکار هستند.اگر با کسی قرار مهمی دارید بررسی کنید تا او فراموش نکرده باشد و زمانش را دوباره هماهنگ کنید.بعد از انجام این کارها می توانید انتظار لحظات رمانتیکی را داشته باشید.

خرداد
کارهای خلاقیت و مسائل رمانتیک درحال حاضر زیاد وجود دارند، اما تا زمانی که یک مشکل طولانی مدت خانوادگی به طور کامل حل نشود و همه راضی نشوند شما آرامش نمی گیرید. احتمال دارد در مورد یک رابطه جالب تغییراتی صورت بگیرد البته اگر مجرد هستید، افراد جدید وارد زندگی تان می شوند

تیر
امروز باید سریع تر فکر کنید. دوست ندارید به یک دوست دروغ بگویید و حقیقت نیز مهم است. در چنین موقعیتی بودن انصاف نیست، سعی کنید از سیاست خودتان استفاده کنید و گفتن آن حقیقت را به تاخیر اندازید

مرداد
زمانی خطرناک برای پول شماست. چرا که شما برای خرید ناگهانی مایلید بیرون بروید. اگر نمی توانید جلوی خود را بگیرید و هر آن چه که می بینید نخرید،‌ بهتر است از کس دیگری خواهش کنید که خرید شما را انجام دهد و یا پولتان را همراهتان نبرید و در خانه بگذارید، ممکن است به طریقی امروز شگفت زده شوید، زمانی که شریک زندگی تان کاری را انجام می دهد، که شما انتظار آن را ندارید.

شهریور
در روابط با همسرتان مستقل هستید.اگر قراری داشته باشید و کسی آن را به هم بزند،ناراحت می شوید.بعضی افراد رفتار جالبی ندارند اما آنها را جدی نمی گیرید.

مهر
انگار امروز دوباره پاهای شما به زمین می رسد و ناگهان دوباره واقع گراتر از دیروز می شوید.این عالی است برای این که به انجام کارهای مهمی که در راس لیست شماست بپردازید چرا که عالی است این کارها را تمام کرده و از سر راه بردارید.تنها مشکل دیدگاه شخصی است که دارای اختیار و قدرت است.او بسیار دیکتاتوروار و ریاست مابانه عمل می کند و شما این امر را دوست ندارید.

آبان
می توانید انتظار یک فرصت مالی یا کاری را داشته باشید.قبل از این که تصمیم بگیرید به خوبی فکرکنید و اگر عجله کنید خودتان را به خطر می اندازید.به مسائل و موارد کوچک توجه کنید،البته اگر می خواهید از همه چیز با خبر باشید.

آذر
امروز ستاره ها بنفع شما نیستند .فایده ای ندارد که با آنچه که شما را آزارمی دهد بخواهید بجنگید چون امروز آسان تر است که مشکلات دیگران را حل کنید تا این که به مشکل خود رسیدگی کنید. شما به وضوح می دانید که شریکتان قدم بعدیش چیست ولی از همان منطق در مورد خودتان نمی توانید استفاده نمائید. حتماً به دیگران کمک کنید ولی از آن بعنوان بهانه ای برای زیر برف کردن سر خود استفاده نکنید.

دی
شما یکی از فعال ترین افراد هستید و آن قدر درگیر برنامه هایتان می شوید که خوردن را فراموش می کنید. البته، خودتان حتماً می دانید که اگر سلامت نباشید، نمی توانید به خوبی کار کنید. سعی کنید بین خانه و کارهایتان تناسب برقرار کنید و اگرنه کسانی را که به آن ها نیاز دارید از دست می دهید.

بهمن
امروز روزی است که ناراحتی های کوچک می تواند به انفجار و مشاجره های بزرگ تبدیل شوند و شما هستید که باید تصمیم بگیرید شخصی را که دوست دارید آرام کنید یا اوضاع را وخیم تر کنید.شاید به این  نتیجه برسید که زندگی کوتاه است و جالب نیست که خوش اخلاق نباشید. فکر نمی کنم کسی با این موضوع مخالف باشد.

اسفند
وقتی که راهنمایی را جستجو می کنید و موقعی که مستقیم سازی را که بسیاری نمی توانند انجام دهند خیلی مهم است. اما در هفته های اخیر به نظر می رسید که در  این شعبده بازی نگهداری بشقاب های لرزان را مهار کرده اید.

 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)