پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

تیراندازی پلیس مكزیك به 2 كارمند سفارت آمریكا

 

تیراندازی پلیس مكزیك به 2 كارمند سفارت آمریكا
بنا بر اعلام نیروی دریایی مكزیك دو تن از كاركنان سفارت آمریكا پس از تعقیب و گریز با پلیس این كشور در مناطق اطراف مكزیكو سیتی به ضرب گلوله پلیس مكزیك زخمی شدند.
 
 


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری آسوشیتد پرس، بنا بر اعلام یكی از مقامات دولتی كه خواست نامش فاش نشود، این دو تن پس از زخمی شدن به بیمارستان منتقل شدند. یكی از آنها بر اثر اصابت گلوله پایش زخمی شد در حالی كه دیگری از ناحیه شكم و دست مجروح شد. سفارت آمریكا طی بیانیه‌ای اعلام كرد كه آنها در وضعیت خوبی به سر می‌برند.

سفارت آمریكا از بردن نام قربانیان این حادثه خودداری و تنها اعلام كرد كه گروهی از مردان مسلح در كمین اتومبیل حامل این دو تن بودند.

نیروی دریایی مكزیك در بیانیه‌ای كتبی اعلام كرد كه پلیس فدرال مكزیك به اتومبیل سفارت آمریكا شلیك كرده، اما از ارائه توضیحات مبنی بر اینكه چگونه این تیراندازی اتفاق افتاد خودداری كرد.

این سازمان همچنین اعلام كرد كه حداقل چهار خودرو به اتومبیل حامل دیپلمات‌های آمریكایی شلیك كردند اما از دادن توضیحات مبنی بر اینكه این اتومیبل‌ها حامل نیروهای پلیس بودند یا خیر خودداری كرده است.

این در حالی است كه یكی از مقامات آمریكایی كه در جریان این تیراندازی بود و خواست نامش فاش نشود، اعلام كه كرد كه این تیراندازی از سوی نیروهای پلیس فدرال آمریكا صورت گرفته و 12 نیروی پلیس كه در جریان این تیراندازی حضور داشتند، اكنون مورد بازجویی قرار گرفته‌‌اند.

وی در ادامه گفت كه كاركنان سفارت آمریكا در حال رفتن به محل تمرین و یا كارهای مربوطه در یك پایگاه نظامی بوده‌اند.

وی افزود: مشخصا پلیس به دنبال افراد جنایت كاری بوده و كاركنان سفارت آمریكا را با آنها اشتباه گرفته است. به نظر می‌رسد كه این فقط یك اشتباه فاحش است. آنها اتومبیل حامل كاركنان سفارت آمریكا را هدف قرار داده و شروع به تیراندازی كرده‌اند.

نیروی دریایی مكزیك اعلام كرد كه كاركنان سفارت آمریكا در حال رفتن به یك تاسیسات نظامی بودند كه گروهی از مردان مسلح كه كاپیتان نیروی دریایی نیز همراه آن‌ها بوده به روی آنها آتش گشوده است.

اتومبیل مذكور سعی بر فرار كردن داشت، اما سه خودروی دیگر برای تعقیب این اتومبیل ظاهر شدند.


به نظر می‌رسید كه اتومبیل سفارت آمریكا ضد گلوله باشد

مقام مذكور مكزیك به نقل از دولت این كشور همچنین اعلام كرد كه قربانیان ماموران پلیس اف بی آی یا سازمان مبارزه با مواد مخدر نبودند.

وی از ارائه توضیحات اضافی مبنی بر اینكه افراد مجروح عضو كدام سازمان هستند، خودداری كرد.

وی در ادامه گفت: ما در حال انجام تحقیقاتی با مقامات مكزیك در مورد حادثه تیراندازی هستیم كه در جریان آن كاركنان سفارت آمریكا از سوی مهاجمان ناشناس مورد حمله قرار گرفته‌اند.

ویكتوریا نولاند، سخنگوی وزارت كشور آمریكا اعلام كرد: . آنها هم اكنون در بیمارستان تحت مراقبت‌های پزشكی قرار گرفته‌اند. ما هیچ اطلاعات دیگری برای ارائه كردن نداریم.

هنری كوئلار، نماینده آمریكا كه در حال دنبال كردن امور مربوط به این تیراندازی به همراه مقامات مكزیك است اعلام كرد كه دو كشور در حال انجام تحقیقات برای پی بردن به این مساله هستند كه چه اشتباهی رخ داده است.

وی در ادامه گفت: همكاری مقامات مكزیك با آمریكا برای بررسی این مساله به نظر نمی‌رسد كه موجب خدشه دار شدن روابط بین دو كشور شود.

حملات به كاركنان دیپلماتیك خیلی به ندرت در مكزیك اتفاق می‌افتد اما این سومین بار است كه طی دو سال اخیر چنین اتفاقی افتاده است.

در سال 2010 یكی از كاركنان سازمان گمرك و امنیت مرزی آمریكا در شمال مكزیك در جریان تیراندازی‌های یك گروه قاچاق مواد مخدر به ضرب گلوله كشته شد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos