پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

فال روز ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۱

 فال روز ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۱

فروردین

درارتباط شما به کسی که دوستش دارید تغییراتی ایجاد می شود که این تغییر در سرنوشت شما نیز موثر است.

 اردیبهشت
شاداب و جذاب هستید  البته برای همه اطرافیان اعم از همکاران و همسرتان اکنون می توانید  با شجاعت  و اعتماد به نفس عمل کنید .

خرداد
تلاش می کنید تا کارها را بدون مشکل انجام دهید اما این موضوع واقعاً عملی نیست. چیزی که درحال حاضر به آن احتیاج دارید دستیابی به اهداف جدید است. پیش از آن که به جلو بروید لازم است تا با دقت فکر کنید زیرا اگر توانایی و استطاعت ندارید که دوباره هزینه خطایی پربها را بپردازید.
تیر
فرصت دارید تا مشکلات خانوادگی را حل کنید و چه کسی بهتر از شما؟شاید کسی از اعضای خانواده را ناراحت کرده اید اما تنها به خاطر افزایش درآمد بوده و اکنون می توانید از دلش در بیاورید.

مرداد
مواردی شگرف بین سیاره ها امروز را روزی بی نظیر برای تفکر در مورد امنیت جسمی و احساسی می سازد. بخشی از این جریان بررسی وضعیت مالی شما در حال حاضر است واین که ببینید،‌آیا اصلاح یا پیشرفتی در این زمینه لازم است یا خیر. اما بهتر است کمی وسیع تر نگاه کرد و راجع به مردم، عقاید ودارایی هایی که موجب گذران زندگی تان می شوند نیز، فکر کنید.

شهریور
به برنامه ها و آرزوهای آینده فکر کنید،زیرا در حال حاضر حتماً در آنها موفق می شوید.خوش بین هستید و فکرتان هم به خوبی کار می کند.سعی کنید بیش از حد خودتان کار نگیرید.

مهر
امروز بسیار با خرد شده اید و باعث می شود امروز روزی عالی برای جدی فکرکردن راجع به اهداف بلند مدت تان شود. شما نمی خواهید که برای کاری که نتیجه ای ندارد بیهوده تلاش کنید. پس همه هدف های خود را ارزیابی کنید و هرکار یا هدفی که ممکن است به نتیجه نرسد راتغییر داده و یا حتی حذف کنید. ممکن است در حال حاضر ازاین کار احساس ناراحتی کنید ولی مطمئن باشید در آینده از انجام این کار راضی خواهید بود.

آبان
امروز کمی استرس و نگرانی دارید و کمی هم بی خیال هستید.از دیگران حمایت می کنید و با آنها هم دردی می کنید.شاید رابطه ای عاشقانه شکوفا شود مخصوصاً اگر بخشندگی شما بدون هیچ توقعی  بیشتر شود.

آذر
ستاره ها فعلاً به نفع شما کار می کنند. بخصوص الان که ساختن آنها را دارید. موقعیت خود را در ارتباط با شغل خود مستحکم تر کنید و ببینید که آیا کار دیگری می توانید که هدف های شما را به حقیقت تبدیل کند. حتی اگر در تعطیلات بسر می برید شاید بهتر باشد چند دقیقه ای را به فکر کردن به استراتژی بعدی خود اختصاص دهید.

دی
اگر هوشیار باشید خوش شانسی به شما رو می آورد. اگر از پاتوق همیشگی خودتان کناره بگیرید و به جاهای دورتر بروید حتماً خواهید درخشید. لازم نیست که بهتان یادآوری کنم که از گذشته دست بکشید و به آینده فکر کنید.

بهمن
سعی کنید در شرایط سخت امروز خوشحال باشید و اگرنه احساس ناخوشنودی بی حوصلگی و افسردگی می کنید . و این احساس به این خاطر است که بعضی اشخاص به دنبال نقطه ضعف هایتان می گردند و تمایل دارند آنها را بدون هیچ مشکلی یادآوری کنند . آیا آنها بی رحم هستند یا شما خیلی حساس هستید ؟ اخیراً‌ بسیار تهاجمی و آسیب پذیر شده اید اما سعی کنید این احساسها را تحت کنترل قرار دهید و گرنه روزتان را خراب می کنند و شما این موضوع را دوست نخواهید داشت .

اسفند
فرصتی را که شما فکر می کنید از بین رفته است امروز ممکن است برای شما برگردد. این بار بایستی سریعتر امضاء کنید. و نگذارید تعهدات را در حین پیشرفت جاری سازد . و این به خصوص در مورد عشق صدق می کند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos