پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

پرسپولیس را چه کسی بست؟

این مدیر برنامه پس از آوردن دنیزلی، توانست اعتماد رویانیان را تا حد زیادی به خودش جلب کند تا حدی که شنیده می شود بسیاری از بازیکنانی که امسال پرسپولیسی شده اند، بازیکنانی هستند که با او قرارداد دارند.
روزگارنو: فصل گذشته در اوج ناکامی ها و شکست های دنباله دار پرسپولیس در لیگ برتر، تنها یک چیز بود که هواداران پرسپولیس را به آینده امیدوار می کرد؛ «پرسپولیس کهکشانی» همان چیزی بود که محمد رویانیان در آن روزهای سخت برای آرام کردن هواداران ناامید پرسپولیس درباره اش حرف می زد و وعده اش را می داد. 
 
رویانیان به عنوان یک مدیر غیرورزشی به پرسپولیس آمده بود و همین باعث می شد که خیلی ها به وعده بزرگ او امیدوار نباشند اما او با آوردن مصطفی دنیزلی نشان داد که می تواند وعده هایش را به عمل نزدیک کند. او این وعده بزرگ را با کمک یک مدیر برنامه و ایجنت رسمی باسابقه در فوتبال ایران انجام داد. 
 
این مدیر برنامه پس از آوردن دنیزلی، توانست اعتماد رویانیان را تا حد زیادی به خودش جلب کند تا حدی که شنیده می شود بسیاری از بازیکنانی که امسال پرسپولیسی شده اند، بازیکنانی هستند که با او قرارداد دارند. خیلی از آنها چند سالی بود که زمزمه های حضورشان در پرسپولیس شنیده می شد اما سرخپوش نمی شدند. 
 
این اتفاق اما امسال به شکل عجیب و غریب رخ داد تا رویانیان به قول خودش به 70 درصد خواسته هایش در فصل نقل و انتقالات برسد. نکته جالب اینکه برونو متسو، مربی مشهور فرانسوی که قبل از آمدن مانوئل گزینه اصلی هدایت پرسپولیس بود، توسط همین مدیر برنامه به رویانیان معرفی شده بود. 
 
مدیر برنامه های روبرتو سوسا و نیلسون، دروازه بان برزیلی که قرار است به پرسپولیس بیاید هم ظاهرا خود اوست. مانوئل ژوزه البته توسط یک ایجنت دیگر به پرسپولیس آمد که گفته می شود او هم از دوستان نزدیک همین مدیر برنامه است. آخرین بازیکنی که به پرسپولیس پیوست یعنی مهرزاد معدنچی هم تحت قرارداد اوست و این انتقال از نظر خیلی ها سوال برانگیز است. 
 
معدنچی حدود یک سال از فوتبال دور بوده و اگرچه گفته می شود مانوئل هم او را تایید کرده اما به هر حال امضای قرارداد سه ساله با او عجیب و باورنکردنی به نظر می رسد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos