پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

آزادي جنايتكار از زندان قتل مادر و دختر را رقم زد

روزگارنو: با اين ادعاها مأموران وارد اين خانه مرموز شدند و خود را در برابر صحنه‌اي هولناك ديدند، مادر و دختر هر دو قرباني توطئه‌اي شوم شده و از پاي درآمده بودند.

تحقيقات ميداني نشان داد كه عامل جنايت با قربانيان آشنايي داشته و بدون هيچ مقاومتي از سوي مادر و دختر دانشجو وارد قتلگاه شده و به اجراي نقشه بي‌رحمانه‌اش دست زده است.
با همين فرضيه كارآگاهان تحقيق‌هاي خود را روي آشنايان مادر و دختر متمركز كردند و دريافتند پسرخاله اين پيرزن كه به خاطر قتل در زندان وكيل‌آباد مشهد به سر مي‌برد با مرخصي از آنجا بيرون آمده و ديده شده است به خانه مادر و دختر رفته بود و از سوي ديگر پسر خانواده كه معتاد بود نيز مدنظر گرفته شد.

ابتدا پسر خانواده تحت بازجويي قرار گرفت و ادعا كرد به خاطر مصرف موادمخدر با خانواده‌اش درگير شده و از سالها پيش خانه را ترك كرده است.
كارآگاهان در تحقيق از اين پسر افيوني ديدند كه وي نمي‌توانسته قاتل مادر و خواهرش باشد و اين در حالي بود كه تحقيق از همسايه‌هاي قربانيان كليد اين معما را در اختيار تيم تحقيق قرار داد.
يكي از همسايه‌ها به مأموران گفت: چندي پيش زن همسايه به خانه ما آمد و از من كمي زردچوبه خواست. به وي گفتم ساعت 11 شب است! مي‌خواهي شام درست كني؟
وي گفت: مهماني دارم كه از مدت‌ها پيش به خاطر قتل در زندان است و حالا به مرخصي آمده و مي‌خواهم برايش شام خوبي درست كنم.

ادعاي اين زن همسايه سرنخ اصلي قاتل را در اختيار مأموران قرار داد و اين جوان 29 ساله تحت تعقيب قرار گرفت.

حميدرضا وقتي در مراسم تدفين مادر و دختر در قبرستان بود، شناسايي و از سوي پليس به دام افتاد.

اين مرد پذيرفت كه شام آخر را نزد قربانيان بوده و وقتي مي‌شنود دخترخاله‌اش اصرار دارد تا با دختر دانشجوي وي ازدواج كند از كوره در رفته و دست به جنايت زده است.

گفت و گو با قاتل

«حميدرضا» وقتي از زندان آزاد شد تصور نمي‌كرد با دو قتل ديگر به سلول خود برمي‌گردد؛ شوك گفت‌وگويي اختصاصي با اين جنايتكار انجام داده كه مي‌خوانيد:

چند سال داريد؟
29 ساله‌ام.

چه جرمي داشتي؟
قتل.

چطور و كجا؟
بچه بودم كه پدر و مادرم به اتهام مواد مخدر دستگير شدند و به زندان افتادند كه البته الآن هر دو ديگر زنده نيستند. تا كلاس اول ابتدايي درس خواندم و بعد براي امرار معاش درس را رها و سراغ كار رفتم. 10 سال پيش با دختري آشنا شدم كه فكر مي‌كردم همسر آرزوهايم است و به وي علاقه‌مند شدم. يك سال از آشنايي ما مي‌گذشت كه مردي مزاحم نامزدم شد. آن زمان غيرتي شدم و اين مرد مزاحم را كشتم.

چند ساله زندان هستي؟
9 سال بدون هيچ مرخصي در زندان وكيل‌آباد مشهد زنداني بودم.

كي آزاد شدي؟
8 ماه پيش با وثيقه آزاد شدم.

اعتياد داري؟
نه! به هيچ مخدري اعتياد ندارم و قرار بود با همان دختر مورد علاقه‌ام ازدواج كنم.

چرا دخترخاله‌ات و دخترش را كشتي؟
اصرار داشت با دخترش ازدواج كنم.

ازدواج نمي‌كردي، چرا آنها را كشتي؟
نمي‌دانم چطور اتفاق افتاد. از كار خودم پشيمانم.

از روز حادثه بگو؟
روز 11 خرداد از مشهد به سرخس رفتم و شام در خانه آنها مهمان بودم. پس از شام دخترخاله‌ام اصرار كرد كه با دخترش ازدواج كنم. اما من نامزد داشتم و تمايلي به ازدواج با اين دختر نداشتم. با وي جر و بحث كردم و او سيلي محكمي به گوشم زد. من از كوره در رفتم و دخترخاله‌ام را به قتل رساندم.
مي‌خواستم از خانه بيرون بروم كه دخترش وارد شد و با ديدن جسد مادرش شروع به داد و فرياد كرد. من نيز وي را هل دادم و سپس او را به قتل رساندم.

با جنازه‌ها چه كردي؟
تا بعدازظهر روز بعد آنجا ماندم سپس اجساد را رها و در خانه را قفل كردم و به پمپ بنزين خروجي شهر سرخس رفتم.
كليد خانه دخترخاله‌ام را به گوشه‌اي پرت كردم و با خودروي سمند به مشهد برگشتم.

سر مزار آنها دستگير شدي، آنجا چه مي‌كردي؟
پس از قتل دچار عذاب وجدان شدم. وقتي فهميدم جسد دخترخاله و دخترش را به پزشكي قانوني مشهد برده‌اند خودم دست به كار شدم و همه كارهاي پزشكي قانوني و ترخيص جنازه‌ها را انجام دادم.

پس از تحويل جنازه‌ها در بهشت رضا به همراه جنازه‌ها به سرخس رفتم. خيلي از كاري كه كرده بودم پشيمان بودم. سرانجام در قبرستان وقتي كه مشغول دفن جنازه‌ها بوديم مأموران من را دستگير كردند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی