پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه ◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
    مجسمه های واقعی از حیوانات ساخته شده از لایه های روزنامه های بازیافتی. حیوانات روزنامه - مجسمه های کاغذی ساخته شده توسط Hitotsuyama Studio.
 • آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
    آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ساخته شده از هزاران نوار کاغذی رول شده، شکل گرفته و با دقت چیده شده است. Paper Strips Art ایجاد شده توسط هنرمند quilling کاغذ Rebekah Jenkins دارای پرتره های سه بعدی از گربه ها، سگ ها، خفاش ها، شیرها و دیگر حیوانات زیبا است.
 • ظرف نودل شبیه سگ ◄ ظرف نودل شبیه سگ
    لیوان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل شیبا اینو رامن دست ساز از سرامیک توسط تتسویا ایشیدا.
 • گیتار گودزیلا ◄ گیتار گودزیلا
    گیتار الکتریک جالبی که شبیه هیولای دریایی گودزیلا بنفش نمادین از فیلم‌های محبوب طراحی شده است. نسخه محدود گیتار الکتریک گودزیلا شکل ساخت شرکت ژاپنی. گیتار گودزیلا با چراغ های LED بنفش یکپارچه با قیمت 5550000 ین.
 • کوله پشتی مگسی ◄ کوله پشتی مگسی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29206    |     صفحه 1 از 2921
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

محرومیت 4 میلیون نفر از یارانه جدید

 

 

اکنون در شرایطی که اجرای فاز دوم در هاله‌اي از ابهام قرار دارد، دولت تصمیم گرفته است که تکلیف 28 هزار تومان باقیمانده در حساب‌های سرپرستان خانوار را که غیر قابل برداشت بود مشخص کند و آن را به عنوان یارانه نان اختصاص دهد. این 28 هزار تومان در روزهای نخست سال 91 و طبق برنامه قبلی دولت برای اجرای فاز دوم هدفمندی به حساب اغلب خانوارها واریز شده اما غیرقابل برداشت بود.
روزگارنو: با تصمیم دولت مبنی بر پرداخت یارانه جدید نان به خانوارها و افزایش سه هزار تومانی یارانه نقدی بدون اجرای فاز دوم، زمان و چگونگی اجرای این فاز در‌هاله‌ای از ابهام فرو رفته است. بنا بر اعلام بهروز مرادی، معاون رییس‌جمهور و سرپرست سازمان هدفمندی یارانه‌ها، 28 هزار تومانی که پیش‌تر به عنوان مابه‌التفاوت یارانه فاز اول و دوم هدفمندی به حساب خانوارها واریز شده بود، از دیروز به عنوان یارانه نان برای مدت 9 ماه (معادل ماهانه 3 هزار تومان به ازای هر نفر) قابل برداشت شده است. 
 
در واپسین روزهای فصل بهار و در حالی‌که پیش از این بر اساس گمانه‌زنی‌هاي صورت گرفته همگان منتظر اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها از ابتدای تیرماه بودند، با تصمیم جدید دولت مبنی بر پرداخت یارانه نان به خانوارها و افزایش یارانه نقدی مرحله اول به 48 هزار و 611 تومان، زمان و چگونگی اجرای فاز دوم در هاله‌اي از ابهام فرو رفته است. 
 
بنا براعلام بهروز مرادی، معاون رییس‌جمهور و سرپرست سازمان هدفمندی یارانه‌ها، 28 هزار تومانی که پیشتر به عنوان مابه‌التفاوت یارانه نقدی مرحله اول و دوم هدفمندی به حساب خانوارها واریز شده بود از روز دوشنبه به عنوان «یارانه نان برای مدت 9 ماه» به ازای هر نفر (معادل ماهانه 3 هزار تومان) از حساب‌ها قابل برداشت شد که البته به گفته فرزین، دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها، این مبلغ به‌رغم میل باطنی دولت براي جبران هزينه افزايش قیمت نان تعيين شده و «به‌عنوان عيدي» به حساب 70 میلیون ایرانی واریزشده است. به این ترتیب به نظر مي‌رسد که در این مرحله بیش از 4 میلیون ایرانی از دریافت یارانه جدید نان محروم شده‌اند. 
 
این در حالی است که پرداخت یارانه نان با موافقت دولت و مجلس صورت گرفته است؛ چه آنکه فرزین از «انجام توافقات قبلی میان لاریجانی و احمدی‌نژاد» مبنی بر افزایش یارانه نقدی نان خبر داده است. در همین حال رییس مجلس نیز در واکنش به قابل برداشت شدن یارانه 28 هزار تومانی گفته است: «پس از گرانی نان دولت یا بايد یارانه نان را افزایش می‌داد یا با در نظر گرفتن سوبسیدهایی برای نانوایان، نان ارزان‌تر در اختیار مردم قرارمی‌داد که با توجه به بحث‌هایی که در دولت شده است یارانه ۲۸ هزار تومانی نان برای چندین ماه بوده که به یکباره به حساب خانوارها واریز شده است.» 
 
28 هزار تومان از کجا آمد؟ 
 
با تصویب قانون بودجه سال 91 بسیاری بر این باور بودند که مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها اینک با تعیین ردیف بودجه‌ای در مجلس قابلیت اجرایی پیدا می‌کند. اما بودجه تصویبی از سوی مجلس برای این منظور، درآمدها و هزینه‌هاي اجرای فاز دوم را به کمتر از نصف بودجه‌ای رساند که دولت در نظر داشت. به این ترتیب همه برنامه‌هایی که دولت برای پرداخت یارانه در فاز دوم داشت به همراه میزان افزایش قیمتی که می‌خواست در قیمت حامل‌های انرژی ایجاد کند، به هم خورد و دولت را ناگزیر به تدوین برنامه‌ای جدید بر اساس بودجه تصویبی کرد. 
 
از همین رو وزیر اقتصاد در یک موضع‌گیری رسمی اعلام داشت که دولت هیچ زمان مشخصی را برای اجرای قانون در نظر ندارد. 
 
اکنون در شرایطی که اجرای فاز دوم در هاله‌اي از ابهام قرار دارد، دولت تصمیم گرفته است که تکلیف 28 هزار تومان باقیمانده در حساب‌های سرپرستان خانوار را که غیر قابل برداشت بود مشخص کند و آن را به عنوان یارانه نان اختصاص دهد. این 28 هزار تومان در روزهای نخست سال 91 و طبق برنامه قبلی دولت برای اجرای فاز دوم هدفمندی به حساب اغلب خانوارها واریز شده اما غیرقابل برداشت بود. 
 
اما دو روز قبل، بهروز مرادی، سرپرست سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: یارانه 28 هزار تومانی واریزی به حساب سرپرستان خانوار از دوشنبه (روز گذشته) به عنوان یارانه نان قابل برداشت شد.بهروز مرادی در گفت‌وگو با مهر ادامه داد: متاسفانه قیمت نان برخلاف نظر دولت افزایش یافت و موجب نگرانی مردم شد. به گفته وی، افزایش یکباره قیمت نان را که باعث نگرانی مردم شد، ما احساس کردیم به مردم فشار وارد شد؛ به این منظور با نظر ريیس‌جمهور و توافق ريیس مجلس، قرار است افزایش هزینه تحمیلی به مردم جبران شود. 
 
محرومیت 4 میلیون نفر از یارانه جدید 
 
در همین حال دبیر ستاد هدفمند سازی یارانه‌ها نیز که پیش‌تر در پي افزايش قيمت نان در تهران و ساير استان‌ها اعلام كرده بود که افزايش قيمت نان هيچ ارتباطي به اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها ندارد و يارانه‌اي هم به مردم بابت افزايش قيمت نان اختصاص پيدا نمي‌كند، در خصوص قابل برداشت شدن یارانه 28 هزار تومانی اعلام داشت که افزایش سه هزار تومانی ماهانه یارانه نقدی نان به معنی اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها نیست و فقط برای جبران افزایش قیمت نان پرداخت مي‌شود. 
 
به گزارش خبرگزاری فارس و واحد مرکزی خبر، محمد رضا فرزین درباره اینکه آیا افزایش یارانه نان شامل کسانی که ابتدای سال مابه‌التفاوت یارانه‌اي (28 هزار تومان) به حساب آنها واریز نشده است، هم مي‌شود، گفت: «28 هزار تومان یارانه اواخر سال گذشته به حساب سرپرستان خانوارهایی واریز شده است که مشمول مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها هستند که به حدود 70 میلیون نفر مي‌رسد.» این در حالی است که براساس آخرین آمارهای دولت، در مجموع 74 میلیون نفر از جمعیت 76 میلیون نفری کشور یارانه مي‌گیرند و بنابراین، حدود 4 میلیون نفر از دریافت یارانه جدید نان محروم شده‌اند. 
 
تکذیب افزایش قیمت بنزین از شنبه 
 
فرزین همچنین تاکید کرد که قیمت نان به‌رغم میل باطنی دولت گران شده بود و افزایش هزینه به مردم تحمیل می‌شد و این مبلغ از روز دوشنبه که عید مبعث است، به عنوان عیدی به مردم پرداخت می‌شود. 
 
دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها همچنین درباره اجرای فاز دوم گفت: قاعدتا اگر بخواهیم مرحله دوم اجرای هدفمندی یارانه‌ها را شروع کنیم، اعتبار جدیدی اختصاص پیدا خواهد کرد و قبل از اجرای فاز دوم هدفمندی نیز اطلاع‌رسانی انجام خواهد شد. فرزین تصریح کرد: برخی آزادسازی یارانه 28 هزار تومانی را به معنای اجرای فاز دوم هدفمندی برداشت کرده و شایعه شده که قیمت سوخت از روز شنبه افزایش می‌یاید که اینگونه نیست. 
 
دلایل تصمیم ناگهانی دولت 
 
دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها درباره دلایل تصمیم ناگهانی دولت برای افزایش یارانه نان به مذاکرات پنج ماه پیش دولت در این باره اشاره کرد و گفت: توافق احمدی نژاد و لاریجانی در راستای 2 راهکاری بود که مجلس باید در جریان تصویب بودجه پیش‌بینی می‌کرد.
 
فرزین اظهار کرد: دو سه ماه قبل از عید این بحث مطرح شد که سال بعد ممکن است قیمت‌های تضمینی افزایش پیدا کند و اگر این اتفاق بیفتد، شرکت بازرگانی دولتی ناگزیر خواهد بود گندم را به قیمت بالاتری بخرد و بنابراین قیمت نهایی آرد افزایش پیدا خواهد کرد. 
 
وی افزود: قاعدتا زمانی که در مجلس افزایش قیمت خرید تضمینی گندم مطرح بود باید فکری برای قیمت نهایی آرد می‌شد. وی تصریح کرد: برای این مساله دو راه وجود داشت یا مجلس پرداخت یارانه‌ای را بابت خرید گندم به شرکت بازرگانی دولتی تصویب مي‌کرد تا شرکت بازرگانی دولتی گندم را بدون افزایش قیمت عرضه کند، یا یارانه‌ای را مصوب و به سازمان هدفمندی اختصاص می‌داد تا مابه‌التفاوت و افزایش هزینه خرید نان برای خانوار‌ها جبران و یارانه آن به حساب خانوار واریز ‌شود. دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها تصریح کرد: هر دوی این راه‌ها باید مصوبه‌ای در مجلس می‌داشت که بودجه آرد را افزایش دهد و نهایتا منجر به این شد که احمدی‌نژاد و لاریجانی مذاکره کردند و درباره راه دوم به توافق رسیدند. 
 
به گزارش دنیای اقتصاد،فرزین در پاسخ به اینکه «مصوبه‌ای برای اختصاص این مبلغ به حساب خانوارها وجود ندارد و دولت بر چه اساسی این مبلغ را اختصاص داده است؟» گفت: در نشست ريیس‌جمهور و ريیس مجلس توافق شد به سرعت لایحه دو فوریتی در این باره به مجلس ارائه و تصویب شود. 
وی تاکید کرد: انجام این کار برای مدیریت فضای روانی جامعه لازم بود. 
 
تعویق اجرای فاز دوم تا پایان شهریور؟ 
 
به دنبال افزایش ابهام در زمان اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، خبرگزاری فارس در گزارشی نوشت: برداشت یارانه 28 هزار تومانی فاز دوم هدفمندی بابت گرانی نان و عدم افزایش قیمت بنزین در تیرماه، اجرای فاز دوم هدفمندی را تا قبل از واریز یارانه جدید بابت فاز دوم و حداقل تا پایان نیمه اول سال به تعویق انداخته است؛ چراکه دولت برای اجرای این مرحله از قانون حداقل یک ماه قبل از اجرا باید یارانه دیگری بابت فاز دوم به حساب مردم واریز کند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle