پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

رشوه منافقین به کارمندان سازمان ملل

مترجم گروهك تروریستی منافقین که به تازگی از کمپ لیبرتی فرار کرده ضمن افشای ابعاد جدیدی از فعالیت‌های این گروهك، از رشوه سرکردگان گروهک به کارمندان سازمان ملل خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)،این عضو جدا شده که 30 سال در عضویت این فرقه بوده است با توجه به تسلط به زبان عربی به عنوان مترجم مسعود رجوی سرکرده منافقین، فعالیت می‌کرد كه در حین ترجمه مکالمات و مکاتبات این فرقه به اطلاعات پنهان زیادی دست یافته است.

وی که تلاش دارد با افشای اقدامات این گروهک به رسوایی آنها کمک کند، ادامه داد: سرکردگان منافقین به اعضای کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان رشوه می‌دهند تا در هنگام مصاحبه با اعضای این گروهک برای ثبت درخواست پناهندگی، خواسته آن‌ها برای جدایی از این فرقه و بازگشت به ایران را در نظر نگیرند!

وی افزود: من معتقدم که 90درصد اعضای منافقین در اشرف و لیبرتی خواستار جدایی از این گروهک هستند، اما فرصتی برای فرار پیدا نمی‌کنند، بنابراین در صورتی که موقعیتی امن مانند مصاحبه با نمایندگان سازمان ملل برای اعضا به وجود آید، خواسته خود مبنی بر جدایی از این فرقه و بازگشت به ایران را مطرح خواهند کرد.

مترجم این گروهك بیان كرد: مسعود رجوی سال‌ها پیش طی پیامی داخلی به اعضا گفته بود که هر کسی خواهان جدایی است اعلام کند تا خودمان او را با تامین هزینه‌هایش به نیروهای عراقی تحویل دهیم! این در حالی‌ است که رجوی خوب می‌داند افراد قدیمی در سطوح بالای گروهک،به ویژه صدها زن عضو شورای رهبری، جرأت این را که خودشان بگویند ما می‌خواهیم برویم ندارند، زیرا طبق ضابطۀ اعلام شده به آنها محکوم به اعدام با خوردن قرص سیانور هستند و بعد از سر به نیست کردن‌شان وانمود خواهند کرد که در نتیجۀ حوادث یا بر اثر بیماری در گذشته‌اند.

وی افزود: رجوی با به کارگیری این ترفند در حقیقت می‌خواهد از یک سو به ارگان‌های بین‌المللی بگوید که هیچگونه زور و اجباری برای ماندن در عضویت این فرقه در کار نیست و افراد داوطلبانه در داخل این فرقه مانده‌اند! و از سوی دیگر افراد رده پایین یا جدیدتر یعنی کسانی را که حداکثر 10 تا 12 سال است به این فرقه پیوسته‌اند (غالبا کسانیکه در زمان صدام با این فرقه نبوده‌اند) را در صورت تمایل به جدایی تسویه کند.

این فرد جدا شده در ادامه با اشاره به فعالیت اعضای منافقین در شلوغی‌های سوریه گفت: برخی از اعضای منافقین در پادگان اشرف و حتی کمپ لیبرتی به رایانه و اینترنت و تلفن دسترسی دارند و دستور دارند تا از این طریق به شلوغی های سوریه کمک کنند. این دسترسی به اینترنت تحت کنترل کامل افراد وفادار به رجوی صورت می گیرد تا از آن‌ها برای ارتباط با خانواده یا رسانه‌های بیرون و بیان اوضاع داخل فرقه استفاده نشود.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos