پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل چین/ راه صعود هموارتر شد


تیم ملی والیبال ایران در دومین روز مسابقات انتخابی المپیک چین را شکست داد و راه خود را برای صعود به بازی های المپیک هموارتر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دومین روز مسابقات والیبال انتخابی المپیک که در ژاپن جریان دارد، امروز شنبه تیم‎های ملی والیبال ایران و چین در سالن "مترو پولیتن" توکیو به مصاف هم رفتند. این بازی با قضاوت داورانی از لهستان و ژاپن برگزار شد که طی آن تیم ملی والیبال صاحب پیروزی 3 بر 2 شد و از این پیروزی دوامتیاز به دست آورد.

نتیجه کامل دیدار تیم‎های ملی والیبال ایران و چین در روز دوم مسابقات انتخابی المپیک به شرح زیر است:

* ایران 3 - چین 2
(23 بر 25)، (25 بر21)، (29 بر 31)،(25 بر 15)، (15 بر 13)

در دقایق ابتدایی گیم نخست دیدار تیم‏های ایران و چین که با سرویس فرهاد قائمی و ثبت اولین امتیاز برای تیم ایران آغاز شد، تیم ملی کشورمان با تکیه برسرویس‎های قدرتمند و دفاع متمرکز روی تور، چین را در کنترل خود قرار داد و بازی را اداره کرد. در این میان بازیکنان چین بنای کار را روی بازی سرعتی گذاشته بودند اما دفاع محکم ایران کار آنها را در حمله مشکل‌ساز می‎کرد. بدین ترتیب ملی‎پوشان والیبال ایران تا اواسط گیم نخست فاصله امتیازی خود را با حریف حتی در حد حداقل حفظ کردند اما در ادامه از دست رفتن سه سرویس متوالی تیم ایران فرصت لازم را به چین داد تا شرایط را به سود خود پیش ببرد. ولاسکو با انجام تغییر در ترکیب تیمش و استفاده از مهدوی و قرا به جای معروف و غفور سعی داشت شرایط را بازی را به حالت اول بازگرداند اما افت تدریجی تیم ملی ایران در نواختن سرویس‎های قدرتی باعث شد تا چین این گیم را به سود خود خود تمام کند.

گیم دوم هم با امتیازآوری تیم ملی والیبال ایران آغاز شد. در آغاز این گیم خراب شدن دو سرویس متوالی چینی‌ها در مقابل دریافت‌های خوب بازیکنان کشورمان کمک کرد تا اختلاف امتیاز دو تیم در همان دقایق ابتدایی به 5 امتیاز (به سود ایران) برسد. در جریان این گیم بازیکنان چین که از پاس‌های سرعتی و ترکیبی در اداره بازی استفاده می‌کردند همانند گیم نخست، نزدیک شدن تدریجی به ایران را در دستور کار داشتند اما شاگردان خولیو ولاسکو برخلاف گیم ابتدایی بازی هوشیارانه عمل کردند و با حفظ سرویس‌های قدرتی و استفاده بهتر از توپ‎های برگشتی پیروزی در گیم دوم را از آن خود کردند. 

گیم سوم دیدار امروز هم به سود چین تمام شد. سفید پوشان این تیم در ابتدای گیم سوم و برای نخستین بار در طول مسابقه بازی را به نفع خود آغاز کردند تا اینکه با سرویس خوب کاپیتان علیرضا نادی و امتیاز به دست آمده از آن، نتیجه بازی به سود ایران تغییر کرد. از این زمان به بعد ملی‎پوشان والیبال ایران با چند امتیازی که از سرویس‎های خود به دست آوردند فاصله‎شان را با حریف بیشتر کردند اما آنها قدر امتیازات به دست آمده خود را نداستند و با امتیازاتی که در دریافت از دست دادند کمک کردند تا کفه ترازو به سود حریف شان تغییر کند. البته در این دقایق هم تیم چین با اشتباه بازیکنانش چند امتیاز را از دست داد اما شاگردان ولاسکو نتوانستند از این موقعیت هم به سود خود استفاده کنند و در نهایت با وجود رقابت برابر با حریف متحمل شکست شدند.

با عقب افتادن دو گیم از چین، سرمربی تیم ملی والیبال ایران آرایش تیمش را برای آغاز گیم چهارم با بهره بردن از ترکیبی شبیه گیم نخست، تغییر داد. با جابه‎جایی انجام شده قرمزپوشان تیم ملی ایران با هماهنگی بهتر و آرامش بیشتری رقابت با چینی‌ها را دنبال کردند که نتیجه آن پیش افتادن از حریف بود. کار حساب شده شاگردان ولاسکو در این گیم در کنار سرویس‌های خوب که نقطه قوت تیم ایران است و ضعف چینی‎‏ها در دریافت که چند بار منجر به از دست رفتن امتیاز برای آنها شد، همه دست به دست هم داد تا تیم ملی ایران پیروز این گیم شود که کار به گیم پنجم کشیده شود.

گیم پنجم و تعیین کننده دیدار تیم‎های ایران و چین با رقابت نزدیک دوتیم پیگیری شد اما در نهایت ..... با پیروزی در این گیم بنده نهایی شدند.

 تیم ملی والیبال ایران در حالی دیدار برابر چین را به سود خود تمام کرد که چند ماه پیش در مسابقات جام جهانی مغلوب این تیم شده بود.در هر صورت پیروزی برابر چین، دومین برد ایران در مسابقات انتخابی المپیک به حساب می‎آید. تیم کشورمان در روز نخست مسابقات نیز کره جنوبی را شکست داده بود و با پیروزی در دیدار امروز - با وجود اینکه تنها با کسب دو امتیاز همراه بود - راه خود را برای صعود به بازی‌های المپیک به نسبت هموارتر کرد.

چین درحالی دیدار امروز را واگذار کرد که در نخست خود مقابل پورتوریکو صاحب برتری شده بود. ضمن اینکه پیش از دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و چین، تیم  استرالیا در مصاف با پورتوریکو بانتیجه 3 بر صفر به پیروزی دست یافت. استرالیا در روز نخست مسابقات نیز ونزوئلا را از پیش رو برداشته بود.

دومین روز مسابقات والیبال انتخابی المپیک درتوکیوژاپن امروز با برگزاری دو دیدار دیگر در سالن متروپولیتن توکیو پیگیری خواهد شد. برنامه این بازی‌ها به شرح زیر است:

شنبه 13 خردادماه
* ونزوئلا - ژاپن
* کره جنوبی - صربستان 

تیم‎های شرکت کننده در مسابقات والیبال انتخابی المپیک طی روزهای 14 و 15 خردادماه استراحت می‎کنند. روز سه شنبه این رقابت‎ها با برگزاری چهار دیدار پیگیری می‎شود که طی آن تیم ملی ایران به مصاف استرالیا می‎رود. برنامه دیدارهای روز سوم مسابقات انتخابی المپیک به شرح زیر است:

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28900    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos