پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

فال روز ۱ خرداد ماه ۱۳۹۱

 فروردین

امروز خورشید به برج جوزا می رود. اگر به کمکی احتیاج دارید می توانید پیش دوستان خردادیتان بروید. البته می دانم که شما فردی مستقل هستید و خودتان به تنهایی می توانید مشکلات را حل کنید اما همه ما گاه گاهی کسل و خسته می شویم. امروز یکی از همان روزهاست.

 اردیبهشت
امروز خورشید به برج جوزا می رود. این قسمت از چارت شما به مادیات مربوط می شود. بنابراین به جای این که پول خرج کنید آن را پس انداز می کنید واین تغییر ناخوشایندی است . همسرتان خوشحال می شود و حتی شاید از شما پول قرض بگیرد . سعی نکنید این زمان لذت بخش را خراب کنید.

خرداد
امروز خورشید به برج شما می رود و سال خورشیدی تان آغاز می شود. هم ظاهر و هم احساس خوبی دارید و حقیقتاً‌ می توانید کمی هم ” پررو و گستاخ“ باشید. اگر دوست خردادی دارید احتمالاً‌ با آنها تماس می گیرید و در چند روز آینده از زندگی تان استفاده می کنید.
تیر
خورشید به برج جوزا می رود.این قسمت از چارت شما مرموز و مخفیانه است.فرصت کمتری دارید تا نقشه های تان را وسعت دهید.می دانم که واقعاً ناراحت هستید اما از آن جایی که دوست دارید همه چیز عالی باشد باید کمی صبر کنید.

مرداد

خورشید خانه اش را عوض کرده و به خانه هوایی دوقلوها وارد خانه شد و تمرکز را برروی دوستان، نزدیکان ورویاهایتان خواهد گذاشت. در این زمان ممکن است بیش از هر زمان دیگری خواستار روابط اجتماعی مفید باشید. و این مسئله ممکن است دلیل خوبی باشد که برای خودتان لباس مهمانی جدیدی بخرید. به خودتان اجازه بدهید که کمی در رویاهایتان به سر برید، چرا که آن چه در آغاز با رویاپردازی آغاز می شود، می تواند بعداً به واقعیت تبدیل شود.

شهریور
امروز خورشید به برج جوزا می رود.می توانید در اهداف دراز مدت و حرفه تان پیشرفت کنید.در این زمان دوست دارید در مرکز همه چیز باشید حتی اگر به طور معمول این کار را نمی کنید.برافراد تاثیر خوبی می گذارید بنابراین زمان مناسبی برای شرکت در مصاحبه ها و ملاقات هاست.

مهر
اکنون شما در چهارچوب ذهنی بسیار خلاقی قرار دارید و می توانید راه حل مشکلات قدیمی خود را به راحتی بیابید.بجای این که مشکل را از همان زاویه قدیمی نگاه کنید و به جایی نرسید،بهتر است زاویه دیدتان را عوض کنید و ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد.راه آنقدر باز خواهد شد که شما متعجب شوید.

آبان
این قسمت از چارت شما به روابط صمیمانه مربوط می شود.بنابراین اگر به شخصی احساس قوی تری پیدا کردید تعجب نکنید.مادیات نیز اهمیت زیادی پیدا می کند.ازخصوصیات شما خوداری می باشد.اما امروز نمی توانید این کار را انجام دهید.

آذر
چون مقدار زیادی فعالیت های سیاره ای در خانه خرداد یعنی خانه روابط شما، موجود است عشق در فضا موج می زند. شما یک روحیه خوشگذرانی دارید و احتیاج دارید که با دوستانی باشید که این حس شما را تقویت کنند. انرژی مرتعش شما خیلی خاصیت آهنربائی به شما می دهد و در نظر افرادی خیلی جذاب می شوید و شما از مرکز توجه بودن در حال حاضر بسیار لذت می برید

دی
امروز خورشید به برج جوزا وارد می شود. این قسمت از چارت شما به کار و زندگی روزمره مربوط می شود. درهفته های آینده وقتتان بسیار پر خواهد بود بنابراین از هر فرصتی برای استراحت استفاده کنید. هم چنین زمان بسیار مناسبی برای رفتن به لب ساحل، و اگر اضافه وزن پیدا کرده اید زمان آن است که با ورزش وزنتان را پایین آورید.

بهمن
خورشید امروز به خرداد می رود و به قسمت رفتارهای عاشقانه فرزندان خلاقیت و بیان احساسات شخصی چارت شما مربوط می شود . این تاثیر خود در صحبت با دیگران و پیدا کردن دوستان جدید اگر علایق مشترکی با آنها داشته باشید بهترین استفاده را ببرید. درک شما تمام مدت کار می کند و می توانید درباره رضایت مندی رضایتمندی شخصی و سلامتی نزدیکان تان تصمیم بگیرید.

اسفند
حالا خورشید به جوزا داخل شده است و شما هیجان زده خانه تان هستید. اگر تولید کننده یا فروشنده لوازم خانگی هستید می توانید از مشتریان جدید لبریز شوید . ولی قبل از فرستادن جنسی از ارزیابی اعتبار آنها مطمئن شوید.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos