پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

پای چهار بانک دیگر هم به پرونده فساد مالی باز شد+اسامی بانک‌ها

 ماینده دادستان، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت الیت را دست راست مهرگان نامید و گفت: در مورد پرونده فسادمالی ۱۶۰ پرونده دیگر وجود دارد که در حال بررسی است.

 
فراهانی نماینده دادستان در جایگاه قرار گرفت و گفت: آقای الف - م فردی کاردان و دارای سابقه طولانی با مجموعه آریا بوده است. این‌ها وسایل نظامی وارد نمی‌کردند که می‌گویند ما قصد دور زدن تحریم‌ها را داشته‌ایم در حالی که آن‌ها گوشت و مرغ وارد می‌کردند. 
 
وی گفت: هر سه نفر این‌ها آقای «ن»، «د» و «م» می‌دانستند که دسته چک سفید امضا و دادن آن به خسروی مشکل دارد. آقای الف - م دست راست مهرگان خسروی بود و ما ایشان را مجرم حرفه‌ای گروه می‌دانیم و این سه نفر مدعی جعل هستند ولی در این چند ماه حتی شکایت از جعل امضا‌هایشان نکرده‌اند چون خودشان هم مقصرند.
 
نماینده دادستان گفت: ما ۱۶۰ پرونده دیگر در این خصوص داریم که یانک رفاه استان گیلان ۲۱ فقره تسهیلات به آریا داده است. این تحقیقات محرمانه است ولی بعد‌ها خواهم گفت که تسهیلات بانکی در ۱۰ سال قبل همین متهم نقش محوری داشته است. 
 
گردش مالی ۷۵ میلیارد تومانی در شرکتی که مدیرعاملش خواب بود
 
مدیرعامل شرکت الیت انزلی در حالی که نه دسته چکی امضا کرده و نه هیچ کار جدی در شرکت کرده باشد ۷۵ میلیارد تومان شرکتش گردش مالی داشته است. 
 
آقای «د» مدیرعامل شرکت الیت انزلی گفت: من بیگناهم. 
 
وی افزود: من در شرکت آریا ترخیص کار بودم و به علت سرعت عملم از من خوششان آمد و من را به انزلی منتقل کردند. یک روز آقای «ب» که دوست من بود به من گفت: می‌خواهیم برای واردات چوب از منطقه نزلی اقدام کنیم. آن‌ها اسم شرکت را الیت گذاشتند تا با اسم خارجی با توجه به تحریم‌ها مشکل نداشته باشیم. 
 
بعدش رفتند کلی لوازم برای دفتر در مجتمع ونوس بندر انزلی خریدند که هنوز یخچال دفتر روشن نشده است. 
 
متهم پرونده گفت: رفتند با امضای من کلی سیاهه و فاکتور ثبت کردند. خانم «ز» می‌گفت من مدارک را می‌دادم به آقای ش و یک ساعته تحویل می‌گرفتم. به خدا نه من دخالتی داشتم نه دسته چکی داشتم و هیچ حقوقی هم نگرفتم. دستم را روی قرآن می‌گذارم که خبر نداشتم.
 
مدیرعامل شرکت الیت گفت: یک روز ما را بردند اهواز برای همایش وقتی کارخانه را دیدم دهانم باز ماند. من حتی یک نقطه برای این شرکت کار انجام ندادم. ولی هم مدیرعامل بودم و هم رئیس هیئت مدیره.
 
قاضی گفت: آیا این شرکت در این پرونده مسئول است یا نه؟ متهم گفت: ۸ ماه زندان بودم. بچه ۸ ساله من فکر می‌کرد من مردم. ولی مقصر من نیستم هر چند شرکت متهم است. 
 
فراهانی نماینده دادستان در جایگاه قرار گرفت و گفت: کشورهای خارجی که می‌خواهند ایران را تحریم کنند که با اسم الیت گول نمی‌خوردند. همچنین مدیران شرکت الیت آگاهانه همکاری داشتند. 
 
سپس وکیل متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت: موکل من از خانواده مذهبی است و تنها کارش ترخیص کار بوده است. ایشان می‌گوید تمام مسئله من از دوستی من با آقای «ب» بوده است. الان تمام اموال خانواده موکلم روی هوا رفته و موکلم گفته اگر امضای من جایی درج شده است مطمئن باشید جعل شده است. آیا موکل من می‌دانسته این جرم دارد در شرکت رخ می‌دهد و ساکت باشد در حالی که این عقلانی نیست. موکل نمی‌دانسته کجا به نام شرکت حساب باز شده است. 
 
قاضی گفت: آیا هیئت مدیره مسئول ۷۵ میلیارد گردش مالی است؟
 
وکیل گفت: این‌ها همه اسم است و هیئت مدیره وجود خارجی نداشته است. هیچ اختیار و عملکردی نداشتند. موکل من اصلا نیاز مالی هم نداشته است. فقط بر حسب اعتمادی که داشته این حرکت را انجام داده است. وقتی موکلم در یک همایشی در شرکت آریا حضور داشته با دیدن امام جمعه و استاندار در این مراسم قطعا اعتماد کرده است. 
 
متهم دوباره در جایگاه قرار گرفت و گفت: در بانک تات و سرمایه و مسکن بی‌حساب برای ما حساب بازکردند. این را پیگیری کنید. من دسته چک‌ها را امضا نکردم.
 
در انت‌ها وکیل متهم گفت: از دادگاه تقاضا دارم حکم برائت موکلم را صادر کند.

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos