پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

اهانت پلیس دوبی به آیت الله سیستانی!

ایلنا:در پی جسارت رییس پلیس دوبی به تمامیت ارضی ایران و «آیت الله العظمی سیستانی» و نیز جسارت وزیر امور خارجه بحرین به «آیت الله شیخ عیسی قاسم»، یک عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت (ع) با صدور بیانیه شدیداللحنی، هتک حرمت کنندگان را به عبرت از دیکتاتورهای ساقط شده فراخواند.
«آیت الله دری نجف آبادی» توهین بیشرمانه این دو مقام رسمی را از دیدگاه شرع، عقل، عرف و افکار عمومی محکوم دانست و این اظهارات نابخردانه و بیشرمانه را ورای جنایات بیشمار آن‌ها در طول سال‏های گذشته خواند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: «این افترائات و نسبت‏های ناروا به بزرگان اسلام معلوم می‌‏کند که این داعیه‏ داران دروغین خلافت و سلطنت، از اعراب جاهلی نیز پست‏‌تر، ارتجاعی ‏‌تر و وحشیانه‏‌تر می‌‏اندیشند؛‌‌ همان گونه که اینک با استفاده از امکانات بیت المال و منابع کشورهای اسلامی و پول نفت مردم خود، با خشونت هرچه تمام‏‌تر به جان‌‌ همان مردم افتاده، با تشکیل جوخه ‏های ترور، شبه‏ نظامیان مسلح و چماقداران اجنبی، ملت مظلوم خود را سرکوب نموده و بر روی خون شهیدان مظلوم، مستانه به برگزاری «رقص شمشیر» و «جشنواره فساد» و «فرمول ۱» می‌‏پردازند».

امام جمعه اراک، رژیم‏های جنوب خلیج فارس را نظام‏هایی جاهلی و طاغوتی شمرد و افزود: «این نظام‏‌ها که علیه ملت‏های خود شبکه‏‌های ترور ـ با نام و بی‌نام، شناخته‏ شده یا ناشناخته ـ تشکیل می‌‏ دهند و مزدوران داخلی و خارجی را برای جنایت علیه حقوق ملت خود اجیر کرده و مردم بی‏ دفاع و مظلوم را سرکوب می‌‏ نمایند مورد لعن خداوند و نفرین ملائکه مقرب و انبیاء و مرسلین ـ علیهم السلام ـ هستند و سرانجام، عذاب سخت الهی در انتظار آنهاست».


شایان ذکر است «ضاخی خلفان» رییس پلیس دوبی با حمله‏‌ای بی‏ سابقه به آیت الله العظمی سیستانی، بدون اشاره به شهادت نزدیک به ۹۰ شهروند بحرینی به دست پلیس بحرین و ارتش سعودی گفت:» آقای سیستانی با صدور فتوای تحریم قتل سربازان آمریکایی در عراق، این کشور را به ۲۰۰ میلیون دلار فروخت. چرا [آیت الله] سیستانی فتوای تحریم قتل نیروهای پلیس بحرین را صادر نمی‌کند همانطور که چنین حکمی برای سربازان امریکایی صادر نمود؟ اگر ایشان تمایل داشته باشد هزینه‏‌اش را مثل سابق به او می‌‏پردازیم. «

 «خالد بن احمد آل خلیفة» وزیر امور خارجه بحرین نیز بدون توجه به جنایات خاندانش در قتل و نقص عضو کردن صد‌ها بحرینی، شیخ عیسی قاسم را به رعایت تقوا و ورع الهی توصیه کرده بود. آیت الله قاسم نیز در واکنش به اظهارات وی گفته بود:» من این توصیه را می‌‏پذیرم و از او تشکر می‌‏کنم زیرا هیچکدام از ما بی‏ نیاز از این توصیه نیستیم؛ اما سخن گفتن از مزدوران وارد شده از کشورهای دیگر و پرداخت پول به آن‌ها برای اینکه مردم را سرکوب کنند و مناطق مسکونی را مملو از گازهای سمی نمایند، دور از تقوا نیست «.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos