پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

قرارداد پرسپولیس به فونیکه سی داده شده

مهر: علی حکمت در واکنش به صحبت‌های آرام سلطانیان، فرد منتسب به باشگاه پرسپولیس که برای مذاکره با فونیکه سی به آبادان رفته بود، تصریح کرد: «این آقا خودش را مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس معرفی کرده است. هم فیلم دوربین مدار بسته هتل و هم فیلم کارمندان باشگاه نشان می‌دهد او قرارداد پرسپولیس را به دست فونیکه سی داد تا مهاجم ما را برای عقد قرارداد با این تیم راضی کند.»
وی با تاکید بر اینکه سلطانیان میزبان و مترجم قائم مقام‌های دو باشگاه گالاتاسرای و آرسنال نبوده است، افزود: «فونیکه سی با پیشنهاد دلال پرسپولیس مخالفت می‌کند و ظاهرا قیمت خود را بالاتر می‌برد. در این هنگام سلطانیان به او می‌گوید که با این شرایط تو را به یک باشگاه ترکیه‌ای می فرستم تا با آن تیم قرارداد امضا کنی! ظاهرا علیرضا علیپور دبیر ستاد تخلفات فوتبال اعلام کرده است ایشان پرونده هم دارد!»
حکمت یادآور شد: «باشگاه‌هایی مثل پرسپولیس با پول زیادی که دارند هر کاری که دل‌شان بخواهد انجام می‌دهند. آنها نه تنها سقف قرارداد را رعایت نمی‌کنند، حتی وقتی تخلف‌شان نیز محرز می‌شود برخوردی با آنها صورت نمی‌گیرد. این تنها ظلم به تیم‌های شهرستانی و تیم‌هایی است که به قانون احترام می‌گذارند.»
مدیرعامل باشگاه صنعت نفت درباره اینکه "آیا با فونیکه سی در خصوص این اتفاقات صحبت شده است یا خیر؟"، تصریح کرد: «فونیکه اخلاق به خصوصی دارد. او بچه ساده‌ای است که دلال‌ها مدام برایش دام می‌گذارند و با پیشنهادهای آنچنانی در صدد اغوایش هستند. به هر حال ما نه تنها با فونیکه، بلکه با هر بازیکنی که پیش از اتمام فصل با تیم دیگر مذاکره کند برخورد می‌کنیم.»
وی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر ماندن یا نماندن فونیکه سی در صنعت نفت تاکید کرد: «اگر دلال‌ها و فتنه گران اجازه بدهند او در آبادان می‌ماند. هم تماشاگران او را دوست دارند و هم خودش تمایل دارد فوتبالش را اینجا ادامه بدهد. مشکلات این بازیکن با کاستا هم قابل حل است و می‌توان آنرا به فراموشی سپرد.»

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos