پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

۲ گزینه جایگزین تحویل سکه به دارندگان حواله‌

فارس:فرشاد حیدری با اشاره به طراحی دو پیشنهاد جایگزین برای دارندگان حواله سکه اظهار داشت: در بررسی هایی که انجام گرفته به این جمع بندی رسیدیم که با وجود فراهم بودن این امکان که تمامی سکه های پیش خرید شده را به خریداران تحویل دهیم، باید حتی المقدور از رسوب این مقدار طلا در قالب پس انداز سکه جلوگیری کنیم.

 

وی در تشریح این مسئله گفت: به هر حال این سکه ها که در قالب سکه به خریداران تحویل می شود در حقیقت بخشی از منابع مالی است که می تواند به اشکال بسیار مولد تری در اختیار اقتصاد کشور قرار گیرد؛ ضمن اینکه بدون شک تحویل و نگهداری این حجم از طلا، ریسک ها و مخاطرات خاص خود را به دنبال خواهد داشت.

رئیس شورای هماهنگی مدیران عامل بانک های دولتی افزود: بر همین مبنا با هماهنگی هایی که با بانک مرکزی انجام شد به دو شیوه  برای کسانی که تمایل دارند، امکانی را فراهم آوریم که به جای تحویل سکه به گونه دیگری پس انداز خود را نگهداری کنند.

حیدری در تشریح این شیوه ها گفت: خریداران سکه می توانند به جای تحویل اصل سکه ها، معادل قیمت پیش خرید سکه در موعد ثبت نام، اوراق مشارکت با نرخ سود علی الحساب 20 درصد دریافت کنند. این اوراق از تاریخ ثبت نام و دریافت حواله به مدت یک سال اعتبار خواهد داشت و سود آن هم مانند سایر اوراق مشارکت خواهد بود.

مدیر عامل بانک ملی ادامه داد: در شیوه دیگر، خریداران می توانند در صورت تمایل به ازای مبلغ کل سکه های پیش خریدی، برگه مالی بهادار یا اصطلاحاً " پته" دریافت کنند. این برگه بهادار یا همان پته در واقع جایگزین حواله های پیش خرید سکه می شود و قابلیت خرید و فروش و معامله را در بازار خواهد داشت.

حیدری در پاسخ به سؤال که آیا امکان دریافت سکه با پته هم وجود دارد، گفت: این امکان وجود دارد که خریدار پته آن را به بانک تحویل داده و سکه های معادل پته را از بانک دریافت کند.

وی تأکید کرد: در صورتی که هیچ یک از این دو روش مورد نظر خریداران نباشد می توانند اصل تمام سکه هایی را که پیش خرید کرده اند، از بانک دریافت کنند و ما هیچ مشکل و کمبودی در این رابطه نداریم.

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos