پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

تعیین نتیجه بازی نیمه تمام داماش و پرسپولیس

 داور با اشتباه فاحش خود مقصر اصلی این اتفاقات بود ولی با محرومیت کمی مواجه شد و یک بدعت غلط را از خو به جای گذاشت و بی جهت سوت پایان بازی را نکشید تا اما و اگرها باقی بماند .

 
به گزارش تابناک، جالب این که دکتر پرویز سیار، معتقد است اگر پرسپوليس از داور به علت تعطيل كردن بازي شكايت كند، ممكن است بازي تكرار شود !

جالب این که هر دو بازی رفت و برگشت پرسپولیس با داماش در این فصل جنجالی شد. در بازی رفت که آوازه آن به گوش جهانیان هم رسید، تیم پرسپولیس علیرغم پیروزی ارزشمند در خانه حریف اخلاق را به حرکات زشت شیث و نصرتی باخت.
اما بازی برگشت حکایتی دیگر دارد. ورزشگاه آزادی تبدیل به میدانی شد که پرسپولیس این بار هم بازی را باخت و هم اخلاق را. نقش اول سناریوی باخت اخلاق را این بار تماشاگران پرسپولیس بازی کردند...
 
به هر حال کمیته‌های داوران و انضباطی پس از بررسی همه جوانب و بازبینی چند باره فیلم مسابقه و گزارش ناظر داوری و ناظر مسابقه رای خود را به شرح زیر صادر کردند:
 
 رای کمیته داوران به این شرح است:
 
همانطور که کمیته داوران مطابق آیین نامه خود عملکرد کلیه داوران را مورد بررسی قرار می دهد و از آنجا که مسئول این کمیته نیز به عنوان ناظر ویژه در استادیوم محل مسابقه حضور داشته عملکرد محمود رفیعی را ضعیف ارزیابی کرده و نامبرده برابر آیین نامه مذکور بمدت 4 هفته از قضاوت در مسابقات محروم است.
 
رای کمیته انضباطی نیز به این شرح است:
 
تیم داماش گیلان به خاطر تخلفات تماشاگران منتسب به این تیم و با توجه به فحاشی آنها  نسبت به یکی از بازیکنان تیم مقابل به یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 
همچنین تیم پرسپولیس تهران به خاطر تخلفات تماشاگران منتسب به این تیم مبنی بر اهانت و فحاشی آنها در طول مسابقه و به خصوص در دقایق پایانی که منجر به ناتمام ماندن مسابقه از سوی داور شد به پرداخت یکصد میلیون ریال جریمه نقدی و کسر 2 امتیاز محکوم شد و نتیجه این دیدار نیز 3 بر صفر به نفع داماش گیلان اعلام شد.
 
همچنین با توجه به  تلاش‌های جوانمردانه علی کریمی در خصوص همکاری و همیاری با داور مسابقه کمیته انضباطی وی را مستحق تشویق و تقدیر دانسته و برای علی کریمی مبلغ 50 میلیون ریال پاداش نقدی در نظر گرفته است.
 
این رای درخصوص کسر امتیاز و جرایم نقدی قابل تجدید نظر بوده و در سایر موارد قطعی است.
 
حرفهای جالب رویانیان در باره حکم کمیته انضباطی در دیدار رفت   
 
 
دیدار دو تیم پرسپولیس و داماش گیلان در حالی مورخ 7/8/90 برگزار شد که از سوی محمد نصرتی و شیث رضایی تخلفاتی صورت گرفت. 
 
بر همین اساس شیث رضایی به مدت 20 ماه از کلیه فعالیت های ورزشی محروم (4 ماه برای ارتکاب عمل زننده و 16 ماه برای جریحه دار نمودن اخلاق عمومی) و به پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. 
 
محمد نصرتی نیز به مدت 10 ماه از کلیه فعالیت های فوتبالی محروم (4 ماه ارتکاب عمل زننده و 6 ماه برای جریحه دار شدن اخلاق عمومی) و به مبلغ 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمن اینکه در احتساب محرومیت های فوق، محرومیت ناشی از صدور دستور موقت نیز محاسبه می شود. 
 
کمیته انضباطی بروز رفتارها و اعمال مغایر شأن این دو متخلف را ناشی از مسامحه مسئولان باشگاه فرهنگی پرسپولیس دانسته و این باشگاه را به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد
 
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در انتقاد از رای کمیته انضباطی مبنی بر جریمه باشگاه به دلیل مسامحه گفت: باشگاه پرسپولیس قاطع ترین تصمیم را در مورد این بازیکنان اخذ کرد و اگر قرار است جریمه ای انجام شود، باید کمیته انضباطی و سازمان لیگ جریمه شوند نه باشگاه پرسپولیس.
 
وی با انتقاد از شدید از زمان اعلام رای کمیته انصباطی افزود: اعلام رای کمیته انضباطی آن هم در شرایطی که تنها کمتر از شش ساعت به بازی حساس تیم پرسپولیس در جام حذفی باقی مانده، نشانگر چه چیزی است، حالا می خواهند با ضربه زدن به روحیه تیم، قاطعیت خودشان را نشان دهند؟!
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos