پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

فتح الله زاده: هواداران مطمئن باشند رحمتی به پرسپولیس نمی رود

فارس: علی فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، به تشریح آخرین وضعیت استقلال قبل از دیدار فردا با الجزیره امارات و اتفاقات مختلفی که در عید نوروز رخ داد پرداخت.

* تعطیلات نوروز چگونه گذشت؟
- برای ما سخت بود. ما نه تعطیلات داشتیم و نه نوروز. فردا هم باید به مصاف یک تیم قدر برویم که مقابل نمایندگان ازبکستان و قطر نتایج خوبی کسب کرده است. متاسفانه فشردگی بازی‌ها زیاد است و هیچ همکاری با ما نمی‌شود.
 

* مگر چه خواسته‌اید که با شما همکاری نشد؟
- بازی‌ها خیلی فشرده است. چه اشکالی داشت که یک بازی ما را عقب می‌انداختند؟ برایم جای سؤال است که آیا بازی‌های آسیایی برای فوتبال ایران مهم نیست؟ خودتان را جای بازیکنان بگذارید که از روز اول عید فقط تمرین کردند و در مسابقات مختلف به میدان رفتند. من خودم یک سال مداوم کار کردم و فقط در تعطیلات 3 روز استراحت کردم آن هم در اولین روز استراحت اعلام کردند که رحمتی اینگونه شد و آنگونه شد.
 

* با رحمتی صحبت نکردید؟
- هنوز فرصت نشده چون فردا با الجزیره بازی داریم و قرار شد پس از بازی با هم حرف بزنیم اما اینها همه شیطنت است. شما ببینید 15 روز از تعطیلات و صحبت‌های رحمتی گذشته اما حالا تیتر یک رسانه‌ها شده است. تمام کانال‌های تلویزیونی اعم از شبکه خبر، شبکه دو، شبکه سه و حتی برنامه‌های آشپزی و خیاطی صحبت‌های رحمتی را پخش کردند اما امروز می‌بینیم که تیتر یک شده است. کجای این کار حرفه‌ای است؟
 

* منظورتان را واضح‌تر بیان می‌کنید؟
- یک عده بعد از قهرمانی استقلال در جام حذفی می‌خواهند این تیم قهرمان لیگ نشود. اگر به مطالب دوستان در برخی روزنامه‌ها دقت کنید متوجه می‌شوید که خط و خطوط از کجا می‌آید. خوشبختانه هواداران همه این چیزها را می‌فهمند. دوستان که مصاحبه 15 روز قبل را با فونت 80 تیتر می‌کنند خودشان را خراب می‌کنند چون تیم ما محکم‌تر از این حرف‌ها است.

 

* این روزها شایعات زیادی پیرامون بازگشت قلعه نویی به استقلال شنیده می‌شود. در خصوص این مسئله و برنامه‌هایتان برای فصل بعد شفاف توضیح دهید؟
- خدا شاهد است که من با قلعه نویی صحبت نکردم و حتی عید را هم به او تبریک نگفتم. البته وظیفه قلعه نویی است که به خاطر کسوت و سن و سال با من تماس بگیرد اما خدا وکیلی او هم به من زنگ نزد و هیچ صحبتی با هم انجام ندادیم. این شایعات، هم ما را به حاشیه می‌برد و هم تراکتورسازی را. لیگ هنوز تمام نشده و ما باید ببینیم آیا مظلومی می‌خواهد در استقلال بماند یا نه اما چرا فقط برای فصل بعد به تیم ما می‌پردازند؟ مگر تیم‌های دیگر مربی نمی‌خواهند؟‌ من منتظر هستم نتایج تیمم را در آخر فصل ببینم و باید بررسی کنم چه بازیکنانی را می‌توانم حفظ کنم و چه بازیکنانی را از دست می‌دهم. هنوز درگیر لیگ و آسیا هستیم و مطرح کردن چنین صحبت‌هایی درست نیست.
 

* شایعاتی پیرامون پیشنهاد مالی از سوی باشگاه پرسپولیس به مهدی رحمتی مطرح شده است، اگر چه باشگاه پرسپولیس این موضوع را تکذیب کرده است. در این خصوص چیزی شنیده‌اید؟
- اگر آنها چنین پیشنهادی به رحمتی داده باشند کار درستی نکردند. پس ما هم می‌توانیم با بازیکنان پرسپولیس صحبت کنیم اما به لحاظ حرفه‌ای این کار درست نیست. من به هواداران اطمینان می‌دهم خیالشان از بابت نقل و انتقالات راحت باشد و مطمئن باشند رحمتی به پرسپولیس نمی‌رود.
 

* از بابت این موضوع مطمئن هستید؟
- 3 میلیارد که هیچ حتی 5 میلیارد هم به رحمتی بدهند او به پرسپولیس نمی‌رود.
 

* چند روز پیش به محل تمرین استقلال رفته بودید. دلیلش چه بود؟
- به بازیکنان قول داده بودم قبل از عید پاداش جام حذفی را به آنها بدهم. حتی امیرآبادی به نمایندگی از بازیکنان گفت بازیکنان عیدی می‌خواهند اما به آنها قول دادم قبل از سفر به امارات پاداش آنها را پرداخت کنم. بازیکنان هم می‌دانند که دست ما بسته است ولی از سویی به حرف من اطمینان دارند و به همین خاطر هیچ صحبتی نکردند.
 

* درباره انتخاب بهمن فروتن به عنوان مشاور خودتان صحبت کنید.
- از مدت‌ها پیش می‌خواستم این کار را انجام دهم اما ایشان در آلمان حضور داشتند. فروتن کارشناس دقیقی است و به این نتیجه رسیدم که همه باید همدل شویم و تیم را تقویت کنیم.
 

* یعنی فروتن جایگزین زرینچه شده است؟
- این گونه نیست. یک مدیر اگر می‌خواهد موفق باشد باید 4،5 مشاور خوب داشته باشد که من هم فروتن را به همین دلیل انتخاب کردم.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos