پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه ◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
    مجسمه های واقعی از حیوانات ساخته شده از لایه های روزنامه های بازیافتی. حیوانات روزنامه - مجسمه های کاغذی ساخته شده توسط Hitotsuyama Studio.
 • آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
    آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ساخته شده از هزاران نوار کاغذی رول شده، شکل گرفته و با دقت چیده شده است. Paper Strips Art ایجاد شده توسط هنرمند quilling کاغذ Rebekah Jenkins دارای پرتره های سه بعدی از گربه ها، سگ ها، خفاش ها، شیرها و دیگر حیوانات زیبا است.
 • ظرف نودل شبیه سگ ◄ ظرف نودل شبیه سگ
    لیوان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل شیبا اینو رامن دست ساز از سرامیک توسط تتسویا ایشیدا.
 • گیتار گودزیلا ◄ گیتار گودزیلا
    گیتار الکتریک جالبی که شبیه هیولای دریایی گودزیلا بنفش نمادین از فیلم‌های محبوب طراحی شده است. نسخه محدود گیتار الکتریک گودزیلا شکل ساخت شرکت ژاپنی. گیتار گودزیلا با چراغ های LED بنفش یکپارچه با قیمت 5550000 ین.
 • کوله پشتی مگسی ◄ کوله پشتی مگسی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29206    |     صفحه 1 از 2921
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

پایان سرقت‌های سریالی 14بچه‌محل تبهکار

پایان سرقت‌های سریالی 14بچه‌محل تبهکار

14بچه محل با تشکیل باندی، نقشه سرقت از مشتریان بانک‌ها و مراکز تجاری را به اجرا گذاشتند.

همشهری آنلاین :آنها با کمک زاغ‌زن‌ها، افرادی را که پول زیادی همراهشان بود، شناسایی می‌کردند و با حمله به آنها دست به سرقت می‌زدند.

از 6 ماه قبل کارآگاهان اداره هجدهم پلیس آگاهی پایتخت در جریان سرقت‌هایی قرار گرفتند که از سوی افراد موتورسوار صورت گرفته بود‌.

در برخی از سرقت‌ها دزدان موتورسوار با تهدید قمه و قداره و پاشیدن گاز اشک آور دست به سرقت زده ‌ و در برخی دیگر نیز با قاپیدن کیف طعمه هایشان، پا به فرار گذاشته بودند، اما آنچه برای پلیس جلب توجه می‌کرد این بود که تمامی مالباخته‌ها، مشخصات مشابهی از دزدان ارائه می‌کردند و این یعنی، تمامی سرقت‌ها از سوی یک باند صورت گرفته بودند. با توجه به حساسیت موضوع و افزایش شاکیان، بررسی‌های پلیسی وارد مرحله‌ای تازه شد. کارآگاهان متوجه شدند که اعضای این باند در گروه‌های 4، 5 ‌یا 6 نفره و در اطراف بانک‌ها و مراکز تجاری به کمین طعمه‌های خود نشسته و اقدام به شناسایی طعمه هایشان می‌کردند و چنانچه با مقاومت طعمه‌های خود روبه‌رو می‌شدند آنها را مورد ضرب و شتم قرار می‌دادند و هر طوری بود پول‌هایشان را سرقت می‌کردند. این در حالی بود که تنها سرنخی که از آنها به جا مانده بود، تصویر متهمانی بود که هنگام زیر نظر گرفتن طعمه هایشان در داخل بانک‌ها و مراکز تجاری، در دوربین‌های مداربسته ضبط شده بود.

با بررسی این تصاویر، ردی از چند مجرم سابقه دار به دست آمد ‌ و سرانجام در بامداد نخستین روز اسفندماه، عملیاتی همزمان در چند نقطه تهران کلید خورد و در جریان آن 14 عضو این باند بزرگ سرقت دستگیر شدند.

سرقت 21سکه طلا

با دستگیری متهمان، شاکیان یکی بعد از دیگری راهی اداره آگاهی شدند تا از دزدان شکایت کنند. یکی از آنها مرد جوانی بود که اعضای باند 21 سکه طلایش را با ضرب و شتم از او سرقت کرده بودند. مالباخته در توضیح ماجرا به افسر بازجو گفت: ظهر 10 بهمن ماه سال‌جاری در حالی‌که 21 سکه طلای تمام بهار خریده بودم به سمت بانکی در جنوب پایتخت رفتم و چند چک بانکی به مبلغ 9میلیون و 500 هزار تومان نقد کردم. بعد سوار ماشین شدم تا به سمت بانک دیگری بروم و پول‌ها را حواله کنم. بعد از توقف ‌مقابل بانک و پیاده شدن از ماشین، ناگهان 4 نفر که سوار یک موتور بودند به سمت من حمله کردند. آنها قمه و قداره خود را به سمت من گرفتند و با تهدید خواستند که کیفم را در اختیارشان قرار دهم. من مقاومت کردم اما یکدفعه آنها مرا به باد کتک گرفتند و با سرقت کیفم پا به فرار گذاشتند.

شاکیان به صف

به غیراز مرد جوان، 24نفر دیگر هم با حضور در اداره آگاهی، متهمان را به‌عنوان سارق اموالشان شناسایی و نحوه سرقت‌ها را یکی یکی بازگو کردند. پس از اظهارات شاکیان، 14 دزد خشن تحت بازجویی قرار گرفتند و به سرقت‌های سریالی اعتراف کردند.

سرهنگ عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس آگاهی تهران، با اعلام این خبرگفت: در بین متهمان دستگیر شده چند مجرم سابقه دار نیز حضور دارند که بارها به اتهام سرقت و کیف قاپی دستگیر شده و به زندان افتاده‌اند. وی ادامه داد: با توجه به اعترافات متهمان درخصوص ارتکاب سرقت‌های متعدد و احتمال افزایش جرائم ارتکابی این افراد، قاضی پرونده مجوز انتشار عکس متهمان را در روزنامه‌ها صادر کرده و کسانی که در دام این 14 سارق خشن گرفتار شده‌اند می‌توانند برای طرح شکایت به اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

گفت و گو با سرکرده

اعضای باند سرقت در قالب چند گروه، نقشه‌های مجرمانه‌شان را عملی می‌کردند. همه آنها بچه‌محل هستند و به همین دلیل همدیگر را خوب می‌شناسند اما با این حال برای انجام سرقت‌ها، نیاز به سرکرده و سردسته داشتند. یکی از سرکرده‌های باند جوان 24ساله‌ای به نام علی است که در سال89 با سپردن وثیقه از زندان آزاد شد و تصمیم گرفت فعالیت‌های مجرمانه‌‌اش را از سر بگیرد. وی در گفت‌وگو با خبرنگار همشهری از جزئیات سرقت‌ها می‌گوید:
چند وقت است که دست به سرقت می‌زنید؟
یک ماه !
اما در بین مالباخته‌ها کسانی هستند که در طول 6 ماه گذشته اموالشان از سوی شما سرقت شده است؟
من نمی‌دانم. حافظه خوبی ندارم. من شیشه می‌کشم. قرص‌های روانگردان مصرف می‌کنم و خیلی خوب تاریخ‌ها را به خاطر ندارم.
خودت نیز در سرقت‌ها شرکت داشتی؟
من در طول سرقت‌ها فقط سوار موتور بودم و اصلا متوجه نمی‌شدم که دوستانم‌ چه زمانی سرقت می‌کنند، فقط می‌دانم که یکی از آنها داخل بانک زاغ می‌زد و بعد با پیامک به بقیه خبر می‌داد تا سوژه را تعقیب کنند. بقیه بچه‌ها هم با تعقیب سوژه، در فرصتی مناسب دست به سرقت می‌زدند. بعد از هر سرقت هم معمولا پول‌ها را بین خودمان تقسیم می‌کردیم.
در این سرقت‌ها، کسی را هم مجروح کردید؟
نه، ما اصلا خشن نبودیم، فقط برای ترساندن طعمه‌هایمان قمه، قداره، شوکر و اسپری اشک‌آور همراه خود داشتیم اما اصلا کسی را مجروح نکردیم. ‌اگر با مقاومت طعمه‌های خود روبه‌رو می‌شدیم، دوستانم او را کتک می‌زدند و طرف هم بعد از کتک‌خوردن خیلی زود تسلیم می‌شد.
تو که گفتی اصلا خشن نبودید؟
منظورم از خشونت این بود که مثلا طرف را تا دم مرگ برده باشیم.

زاغزن باند

در این باند هر کدام از دزدان وظیفه‌ای داشتند. برخی از آنها افرادی بودند که در دنیای مجرمان به آنها زاغ زن می‌گویند. این افراد کسانی هستند که با ظاهری شیک و مرتب وارد بانک‌ها و مراکز تجاری می‌شدند و افرادی را که پول زیادی همراه خود داشتند شناسایی می‌کردند. بعد مشخصات آنها را از طریق تلفن همراه به دیگر اعضای گروه که در خارج ازبانک یا مرکز تجاری بودند، می‌دادند و آنها نقشه سرقت را عملی می‌کردند. یکی از زاغزن‌های این باند پسر 17ساله‌ای به نام محمد است که گفت‌وگو با وی را در ادامه می‌خوانید.
چند وقت است که با این باند همکاری می‌کنی؟
در حدود 5 یا 6 ماه. من زاغزن باند بودم و آمار طعمه‌ها را به بقیه می‌دادم؛ آنهایی را که از بانک پول زیادی می‌گرفتند یا در مراکز تجاری طلا و سکه می‌خریدند.
خودت در هنگام سرقت حضور نداشتی؟
نه، من فقط آمار می‌گرفتم. هفته‌ای یکی دو بار دست به سرقت می‌زدیم. هر‌قدر هم که پول در می‌آوردیم بین 4 یا 5 نفری که در سرقت حضور داشتیم، تقسیم می‌شد.
قبلا هم دستگیر شده‌ای؟
نه، نخستین‌بار است که دستگیر می‌شوم.
چرا حاضر شدی در این سن کم دست به سرقت بزنی؟
چون بیکار بودم و وضع مالی خوبی نداشتم. از طرفی بچه‌ها حرف‌های وسوسه‌کننده‌ای درباره سرقت می‌زدند.
در یکی از سرقت‌ها 21سکه طلا گیرتان آمد، آنها را چه کار کردید؟
فکر کنم دوستانم سرم کلاه گذاشته‌اند، چون من اصلا رنگ یک سکه را هم ندیدم.
پول‌های سرقتی را چه کار می‌کردید؟

خرج خوشگذرانی یا مصرف مواد با همدستانم می‌شد. 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle