پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

چه کسی می خواهد سر به تن sms نباشد؟

  مهر:هرچند اپراتورهای موبایل برای تشویق کاربران به استفاده از "اس. ام. اس"، فرصتها، تخفیفتها و مزایای بسیاری را عرضه می کنند اما به نظر می رسد که "سرویس پیام کوتاه" نیز در همان مسیری قرار گرفته که مدتی است "پست الکترونیک" وارد آن شده است.

درحقیقت به نظر می رسد که دوره زوال یکی از کاربردی ترین سرویسهای موبایل یعنی "اس. ام. اس" آغاز شده است.

"سرویس پیام کوتاه" در دهه ۹۰ متولد شد و از آن زمان توانست سود سرشاری را نصیب اپراتورهای تلفنهای همراه کند، اما بررسیها نشان می دهد که در ماههای اخیر "اس. ام. اس" دوران سختی را پشت سر گذاشته است. اولین علائم "بیماری زوال اس. ام. اس" در دوره جشنهای کریسمس و سال نو آغاز شد.

در این دوره، به طور معمول برای ارسال پیامهای تبریک از این سرویس بیش از ماههای عادی سال استفاده می شود. این درحالی است که برپایه تحقیقاتی که موسسه Citigroup، بزرگترین شرکت سرویسهای مالی دنیا انجام داده است، امسال سرنوشت برای "اس. ام. اس" به گونه ای دیگر رقم خورده بود.

نتایج این تحقیقات نشان می دهد که اپراتورهای اروپایی با یک کاهش دو رقمی در درصد استفاده از این سرویس مواجه شدند و در فنلاند (کشور نوکیا) بیشترین کاهش برابر با ۲۲- درصد به ثبت رسید.

علت اصلی این تغییر گرایش کاربران، رشد اینترنت موبایل، تلفنهای همراه هوشمند و برنامه های جانبی است که روی این دستگاهها نصب می شوند و ارتباطات تلفنی با قیمت ارزانتر از ارسال "اس. ام. اس" و تماسهای عادی را امکانپذیر می کنند.

به طوریکه حتی "سوئیس کام"، رهبر اروپایی در بخش ارتباطات و IT نیز در دوره کریسمس ۲۰۱۱ نسبت به دوره مشابه در سال ۲۰۱۰ با یک کاهش ۷.۵ درصدی در میزان پیامهای کوتاه مواجه شد. به همین منظور، اپراتورهای موبایل تعرفه های خود را به شدت کاهش دادند و شروع به عرضه تخفیفهایی برای تعداد مشخصی از پیامها کردند.

برای مثال، در انگلیس و فرانسه می توان تخفیفها و عرضه هایی برای تعداد نامحدود "اس. ام. اس" به سمت تمام شماره های همراه تمام اپراتورها پیدا کرد. همچنین ایتالیا، اسپانیا، بلژیک و هلند نیز با کاهش تعداد پیامهای کوتاه مواجه شدند.

 قاتلان "اس. ام. اس"

برنامه جانبی سازگار با تلفنهای همراه هوشمند "آی- فن"، "بلک بری"، "آندروئید" و "نوکیا سیمبیان سری ۶۰"
ویبر

قابل بارگذاری روی دستگاههای اپل و آندروئید. این برنامه جانبی، تماس تلفنی و ارسال "اس. ام. اس" رایگان را فراهم می کند
بلوگا

سرویس ارسال "اس. ام. اس." که به دست سه تن از مهندسان سابق گوگل راه اندازی و توسط فیسبوک خریداری شد
"آی- مسیج"

برنامه جانبی اپل برای "آی- فن" و "آی- پد" که از طریق آن می توان به تعداد نامحدودی "اس. ام. اس" رایگان در میان محصولات اپل ارسال کرد
بلک بری مسنجر

یک سیستم پیام رسان رایگان از طریق وب برای کاربران تلفنهای همراه بلک بری است
گوگل وُیس

سرویس گوگل که علاوه بر چت در "گوگل تاک" امکان تماس تلفنی رایگان از راه اینترنت را فراهم می کند
اسکایپ

سرویس تلفن از راه اینترنت که توانست تحولی در دنیای تماسهای تلفنی ایجاد کند. این برنامه جانبی، یک سیستم چت هم ارائه می کند
واتس آپ

برنامه جانبی سازگار با تلفنهای همراه هوشمند "آی- فن"، "بلک بری"، "آندروئید" و "نوکیا سیمبیان سری ۶۰"
ویبر

قابل بارگذاری روی دستگاههای اپل و آندروئید. این برنامه جانبی، تماس تلفنی و ارسال "اس. ام. اس" رایگان را فراهم می کند
بلوگا

سرویس ارسال "اس. ام. اس." که به دست سه تن از مهندسان سابق گوگل راه اندازی و توسط فیسبوک خریداری شد
"آی- مسیج"

برنامه جانبی اپل برای "آی- فن" و "آی- پد" که از طریق آن می توان به تعداد نامحدودی "اس. ام. اس" رایگان در میان محصولات اپل ارسال کرد
بلک بری مسنجر

یک سیستم پیام رسان رایگان از طریق وب برای کاربران تلفنهای همراه بلک بری است
گوگل وُیس

سرویس گوگل که علاوه بر چت در "گوگل تاک" امکان تماس تلفنی رایگان از راه اینترنت را فراهم می کند
اسکایپ

سرویس تلفن از راه اینترنت که توانست تحولی در دنیای تماسهای تلفنی ایجاد کند. این برنامه جانبی، یک سیستم چت هم ارائه می کند

آمارها نشان می دهد که در سه ماهه سوم ۲۰۱۱ پیامهای کوتاه ۱۴ درصد از سود اپراتورهای مهم موبایل اروپا را تشکیل می دادند.

برپایه اطلاعات Agcom (سازمان تضمین ارتباطات ایتالیا)، در سال ۲۰۱۰ اپراتورهای ایتالیایی ۲.۸ درصد با افزایش درآمد حاصل از "اس. ام. اس" مواجه بودند که این رقم در سال ۲۰۱۱ بیش از ۲ درصد کاهش یافت.

تحقیقات Citigroup نشان می دهد که علاوه بر شبکه های اجتماعی، چت و تماس Voip از راه برنامه های جانبی "اسکایپ" و "واتس آپ" نه تنها موجب کاهش "اس. ام. اس" شده اند بلکه حجم مکالمات تلفنی از راه سیمکارت را نیز کاهش داده اند.

به طوریکه به نظر نمی رسد کیفیت تماس صوتی دیگر به عنوان یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب تلفن همراه مد نظر قرار گیرد.

درحقیقت، مصرف کنندگان حداقل از زمانی که "آی- فن" عرضه شده است (عصر نو در توسعه تلفنهای همراه هوشمند) تماس و چت از راه این سرویسها را به دلیل دسترسی ارزانتر ترجیح می دهند.

به همین منظور اپراتورها به دنبال راه حلهایی برای حل این معضل هستند. برای مثال، اپراتور اسکاندیناویایی Telenor تصمیم گرفت با ارائه سرویسهای دیجیتالی جدید جنگ خود را دربرابر این برنامه های جانبی ارائه شده آغاز کند.

این شرکت با ۱۳۳ میلیون کاربر در سراسر دنیا در شراکت با گوگل و اریکسون به فکر تقویت بخش دیجیتالی خود برآمد تا به مشتریان سرویسهای بانکداری موبایل و خدمات پخش فیلم ارائه کند.

همچنین، "واتس آپ" (Wathsapp) برنامه جانبی که هم تلفظ با عبارت "What’s up" به معنی "چه خبر؟" است، درحال حاضر در تمام دنیا میلیونها کاربر دارد.

این سرویس مشابه کاری که هم اکنون "اسکایپ" در مورد تماسهای تلفنی ارزان از راه اینترنت انجام می دهد خدماتی را در عرضه "اس. ام. اس" ارزان ارائه می کند.

این شرکت تنها در مدت ۲ سال اخیر از یک میلیون به یک میلیارد پیام متنی روی ترافیک دست یافته است و در حال حاضر ۴۱ میلیون و ۶۶۶ هزار و ۶۶۷ پیام در ساعت، ۶۹۴ هزار و ۴۴۴ پیام در دقیقه و ۱۱ هزار و ۵۷۴ پیام در ثانیه را ترافیک می کند.

علاوه بر این، برنامه های جانبی دیگری چون Viber و Beluga نیز امروز به رقبایی جدی برای "واتس آپ" تبدیل شده اند.
از سویی دیگر سرویس iMessage اپل نیز امکان ارتباطات پیام کوتاه رایگان میان دستگاههای "آی- فن"، "آی- پد" و "آی- پاد لمسی" را فراهم می کند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
 • وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها ◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
    اضافه شدن یک دوست جدید پشمالو، یک رویداد هیجان انگیز در زندگیه. ورود حیوان خانگی جدید، با مسئولیتی بزرگ روی دوش شما و مقدار زیادی وسایل همراه می شه. آماده سازی، کلیدی برای موفقیت است – تهیه برخی از وسایل و مواردی که می دانید احتیاج میشه نگهداری از کوچولوتون رو بسیار راحت تر میکنه! نگهداری از این حیوانات دوست داشتنی نیازمند فراهم آوردن وسایلی است که راحتی را هم برای شما و هم برای این حیوانات آسان تر میکنه در ادامه وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها را به شما همراهان همیشگی معرفی می کنیم.
 • چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ ◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
    برای آوردن بچه گربه به خونتون، باید خونتون رو برای حضور اون آماده کنین. گربه هایی که همه وسایل مورد نیازشون رو داشته باشن، شادترن و زندگی براشون زیبا تره، پس قبل از اینکه بچه گربه به خونتون بیاد، چک لیست نیازهای گربه رو بررسی کنید و آماده باشین.این وسایل باعث می شود تا برای نگهداری گربه خود راحت تر باشید.در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ همراه ما باشید.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28898    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos