پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

جریمه های جدید از امروز/ مراقب پلیس های نامحسوس و دوربین ها باشید!

خبر آنلاین:احمدی نژاد می گوید: " مبلغ جریمه از جنس تخلف است، جریمه یعنی کسی تخلف کرده است، لذا انتظار داریم به سمتی برویم که تخلف‌ها صفر شود و کسی تخلف نکند. "در عین حال سردار حسین رحیمی می گوید که با توجه به اینکه هدف اصلی پلیس از اجرای قانون جدید جریمه نیست در روزهای اول اجرای مرحله جدید قانون، پلیس سعی دارد در کنار اعمال قانون کارهای فرهنگی و اطلاع‌رسانی را به شهروندان انجام دهد.

 

رییس پلیس راهور تهران با اشاره به اینکه با اجرای مرحله جدید قانون جدید رسیدگی به تخلفات رانندگی و افزایش سقف جرایم به 200 هزارتومان هزینه تخلف افزایش یافته است، به ایسنا گفت: در عین حال با اطلاع‌رسانی‌های خوب صورت گرفته و همکاری شهروندان در سال جاری شمار کشته‌های تصادفات رانندگی در کشور حدود 2300 نفر و در تهران بیش از 90 نفر کاهش یافته است.

 

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه بازدارنده نبودن قوانین رانندگی موجب شده بود که عده‌ای به تخلف کردن عادت کنند گفت: به نظر می‌رسد با نرخ جدید جرایم رانندگی، میزان تخلفات و به تبع آن کشته‌های تصادفات رانندگی در کشور و در تهران به شدت کاهش یابد. از سوی دیگر تابلوهای راهنمایی و رانندگی نیز که زمانی مورد بی‌توجهی شهروندان قرار می‌گرفتند از این پس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌شوند ولذا عدم حضور پلیس دیگر به معنای انجام تخلف و نادیده گرفتن تابلوهای رانندگی نیست.
 
مراقب پلیس های نامحسوس و دوربین ها باشید
 
رییس پلیس راهور تهران از تیم‌های کنترل نامحسوس و بازرسان ویژه نامحسوس در پایتخت از روز شنبه خبر داد و گفت: این تیم‌ها در کنار تیم‌های محسوس پلیس راهور تهران نسبت به برخورد با تخلفات رانندگان اقدام می‌کنند لذا رانندگان آگاه باشند که حتی در صورت نبود پلیس با به کارگیری تیم‌های کنترل نامحسوس و دوربین‌های نظارتی در پایتخت احتمال جریمه شدن آنها به شدت افزایش یافته است.
 
جریمه های ویژه برای موتور سواران
 
رییس پلیس راهور تهران با تاکید بر اینکه هر روز اجرای طرح تشدید برخورد با موتورسواران متخلف سخت‌گیرانه‌تر می‌شود، گفت: از روز شنبه موتورسیکلت‌هایی که از خط ویژه عبور کنند 50 هزارتومان و موتورسیکلت‌هایی که ترک‌نشین آنها فاقد کلاه ایمنی باشد 30 هزار تومان جریمه و به پارکینگ منتقل می‌شوند. موتورسیکلت‌های دودزا و بالای سن 10 سال نیز حق تردد در تهران ندارند و در صورت مشاهده پلیس نسبت به توقیف آنها اقدام می‌کند.
 
رییس پلیس راهور تهران با تاکید بر اینکه موتورسیکلت یکی از چالش‌های اصلی ترافیک تهران است و بسیاری از مردم و رانندگان از رفتارهای موتورسواران گله‌مند بوده و به سطوح آمده‌اند، گفت: آمارها نشان می‌دهد بیشترین فوتی‌های تصادفات رانندگی در تهران بعد از عابران پیاده متعلق به موتورسواران است.
 
پلاک ها را هم دستکاری نکنید
 
وی به پلاک‌های ناخوانا یا دستکاری شده اشاره کرد و گفت: رانندگان وسایط نقلیه مکلفند بر اساس قانون پیش از حرکت نسبت به تمییر کردن پلاک خودرو اقدام کنند و از روز شنبه بر اساس قانون جدید نداشتن پلاک جلو، عقب و یا ناخوانا بودن آن 40 هزار تومان برای رانندگان خودروها و یا راکبان موتورسیکلت‌ها جریمه به همراه دارد.
 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos