پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

دست گل جدید تیم آقای دایی؛ دو بازیکن نامتعادل در تمرینات راه آهن

رجا: در شرایطی که دایی تیمش برای پیروزی مقابل پرسپولیس چیزی کم نداشت بار دیگر تن به تساوی داد. پرسپولیس این روزها آن قدرآسیب پذیراست که از هر تیمی بتوان انتظار پیروزی مقابل سرخ ها را داشت. اما دایی با یک لشگر بازیکن گرانقیمت نتوانست از جنازه پرسپولیس هم امتیازهای دلخواه را بگیرد. اما چراتیم آقای دایی به این روز افتاد است؟
نگاهی به اسامی تیم راه آهن بکنید. حسن رودباریان، حسین کعبی، حسین کاظمی، علیرضا عباسفرد، ایمان رزاقی راد، ستارزاع، که البته این یکی به خاطر مشکلات اخلاقی اخراج شده و چندین بازیکن کهنه کار دیگر. بازیکنان تیم راه آهن با تجربه تر هستند یا بازیکنان تیم نفت تهران و صبای قم؟!
چرا تیم دایی انتهای جدول دست و پا می زند اما این تیم ها در صدر آقایی می کنند؟! پاسخ این سوال را می توان از اخباری که از تمرین تیم راه آهن بیرون می آید دریافت.
برخی افراد نزدیک به تیم راه آهن با چشم خود دیده اند که تعدادی از بازیکنان راه آهن در تمرینات این تیم با حال نامتعادل حاضر می شوند! حالا چرا این بازیکنان نامتعادل هستند مشخص نیست اما سوال این است که چرا علی دایی اجازه می دهد بازیکنانش با این وضع در تمرین تیم راه آهن حاضر بشوند؟
آیا به واقع دلیل نتایج ضعیف راه آهن در فصل جاری این نیست؟ تیم دایی تا کنون فقط یک پیروزی به دست آورده و عجیب است که می بینیم تیم مس سرچشمه که یک پله پایین تراز راه آهن قراردارد تا کنون 3 بار مقابل حریفانش به برتری رسیده است. برخی هواداران پرسپولیس به بیرحمانه ترین شکل ممکن به حمید استیلی تاختند و درحالی که فقط 40 دقیقه از لیگ گذشته بود با شعارهای علی دایی، علی دایی جایگاه استیلی را در همان بازی نخست لیگ یازدهم سست کردند درحالی که علی دایی هرگزنتوانسته تاثیری در شرایط اسفبار راه آهن از ابتدای لیگ تاکنون بگذارد و زردپوشان تهرانی درآستانه سقوط به لیگ یک قراردارند.
آیا علی دایی همین است که می بینیم؟ یک مربی که توانایی سروسامان دادن به تیم راه آهن را ندارد؟ آیا ریشه بدبختی های راه آهن رهایی بازیکنان به حال خود نیست؟ دایی چه پاسخی برای اخبارتکان دهنده تیمش دارد؟

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos