پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

شایعات مبنی بر بازگشت قطبی به پرسپولیس

تماشا: یکی از دل مشغولی های فعلی کادر مدیریتی پرسپولیس، انتخاب کادر فنی است، اگرچه بعد از منتفی شدن حضور اریکسون دیگر خبری راجع به مذاکره با مربیان دیگر شنیده نمی شود اما پرونده انتخاب کادر فنی به شدت در حال پیگیری است. به همین دلیل کوچک ترین اتفاقی در این تیم به حضور یک سرمربی جدید نسبت داده می شود و شاید به همین دلیل است که غیبت کریم باقری در تمرینات این تیم کمی حاشیه ساز شده است.
کریم باقری مدتی است که به پرسپولیس اضافه شده و قرار بر این بود که برای روحیه دادن به بازیکنان و جلوگیری از حاشیه ها با بازیکنان تمرین کند. او بعد از حضور چند روزه در تمرینات پس از جلسه ای که با رویانیان داشت دیگر در تمرینات شرکت نکرد و همین غیبت باعث به وجودآمدن شایعات جدید شد.
این شایعات به این مربوط می شود که کریم باقری، کاپیتان سابق پرسپولیس قرار است در کادر فنی جدید به عنوان مربی مشغول به کار شود. البته بحث دستیاری او در حالی مطرح شده که هنوز گزینه ای قطعی به عنوان سرمربی مطرح نشده و مذاکرات رویانیان با مربیان مختلف به بن بست رسیده و نتیجه ای در بر نداشته است. البته در این بازار داغ شایعات نام یک سرمربی سابق این تیم و زمزمه بازگشت او به گوش می رسد.
افشین قطبی که خاطرات خوبی در پرسپولیس دارد از گوشه و کنار شنیده شده که شاید به این تیم برگردد.
قطبی که به دلیل بدهی مالیاتی گفته می شد برای ورود به ایران با مشکل مواجه است به گفته مدیر برنامه هایش در چند روز گذشته هیچ مشکلی برای آمدن به ایران ندارد. این مصاحبه حاج باقر باعث شد تا این شایعات کمی قوت بگیرد. با این حال او در گفت و گو با تماشا این شایعات را کاملا بی اساس خوانده است: «خبر حضور قطبی در ایران صددرصد دروغ است و او با هیچ تیمی در لیگ برتر حتی مذاکره هم نکرده است».
او در مورد مشکل مالیاتی قطبی ادامه داد: «من مصاحبه کردم و گفتم قطبی هیچ مشکلی برای ورود به ایران ندارد اما این دلیل نمی شود که او قصد دارد بیاید! بدهی مالیاتی باعث می شود تا یک نفر برای خروج از کشور مشکل داشته باشد نه برای ورود. همچنین این بدهی باشگاه پرسپولیس است و هیچ ارتباطی به قطبی ندارد.» حاج باقر همچنین درخوص حضور قطبی به عنوان سرمربی کره جنوبی گفت: «به هر حال او هم یکی از گزینه هاست و فعلا هیچ چیز مشخص نیست. البته طبق آخرین خبری که من دارم شیمیزو با جدایی قطبی مخالفت کرده است».
با وجود تمام شایعاتی که در مورد غیبت کریم باقری و حضور افشین قطبی در پرسپولیس شنیده می شود. به نظر می رسد احتمال بازگشت قطبی به ایران برای مربیگری، نزدیک به صفر است. او در ماه های آخر حضورش در ایران روزهای بدی را سپری کرد و چون رسانه ها و مربیان ایرانی رابطه خوبی با او ندارند، ترجیح می دهد به این زودی ها برای کار به ایران نیاید مگر روزی که هیچ پیشنهادی از جای دیگر نداشته باشد.
پاسخ منفی قطبی به کره جنوبی
بعد از اینکه رسانه های خارجی از کاندیداتوری قطبی و دو مربی دیگر برای نشستن روی نیمکت تیم ملی کره جنوبی خبر دادند، حالا شنیده می شود که هر سه نفر آنها این پیشنهاد را رد کرده اند.
بنا بر اعلام رسانه های کره جنوبی هونگ میونگ بو، مربی تیم امید کره و چوی کونگ مربی جونبوک موتورز، سرمربیگری کره جنوبی را قبول نکرده اند و افشین قطبی هم تلویحا این پیشنهاد را رد کرده است. او البته گفته که می خواهد برنامه هایش با شیمیزو را دنبال کند اما با قاطعیت جواب منفی به کره ای ها نداده است. باید دید او در نهایت چه تصمیمی می گیرد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos