پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

شایعات مبنی بر بازگشت قطبی به پرسپولیس

تماشا: یکی از دل مشغولی های فعلی کادر مدیریتی پرسپولیس، انتخاب کادر فنی است، اگرچه بعد از منتفی شدن حضور اریکسون دیگر خبری راجع به مذاکره با مربیان دیگر شنیده نمی شود اما پرونده انتخاب کادر فنی به شدت در حال پیگیری است. به همین دلیل کوچک ترین اتفاقی در این تیم به حضور یک سرمربی جدید نسبت داده می شود و شاید به همین دلیل است که غیبت کریم باقری در تمرینات این تیم کمی حاشیه ساز شده است.
کریم باقری مدتی است که به پرسپولیس اضافه شده و قرار بر این بود که برای روحیه دادن به بازیکنان و جلوگیری از حاشیه ها با بازیکنان تمرین کند. او بعد از حضور چند روزه در تمرینات پس از جلسه ای که با رویانیان داشت دیگر در تمرینات شرکت نکرد و همین غیبت باعث به وجودآمدن شایعات جدید شد.
این شایعات به این مربوط می شود که کریم باقری، کاپیتان سابق پرسپولیس قرار است در کادر فنی جدید به عنوان مربی مشغول به کار شود. البته بحث دستیاری او در حالی مطرح شده که هنوز گزینه ای قطعی به عنوان سرمربی مطرح نشده و مذاکرات رویانیان با مربیان مختلف به بن بست رسیده و نتیجه ای در بر نداشته است. البته در این بازار داغ شایعات نام یک سرمربی سابق این تیم و زمزمه بازگشت او به گوش می رسد.
افشین قطبی که خاطرات خوبی در پرسپولیس دارد از گوشه و کنار شنیده شده که شاید به این تیم برگردد.
قطبی که به دلیل بدهی مالیاتی گفته می شد برای ورود به ایران با مشکل مواجه است به گفته مدیر برنامه هایش در چند روز گذشته هیچ مشکلی برای آمدن به ایران ندارد. این مصاحبه حاج باقر باعث شد تا این شایعات کمی قوت بگیرد. با این حال او در گفت و گو با تماشا این شایعات را کاملا بی اساس خوانده است: «خبر حضور قطبی در ایران صددرصد دروغ است و او با هیچ تیمی در لیگ برتر حتی مذاکره هم نکرده است».
او در مورد مشکل مالیاتی قطبی ادامه داد: «من مصاحبه کردم و گفتم قطبی هیچ مشکلی برای ورود به ایران ندارد اما این دلیل نمی شود که او قصد دارد بیاید! بدهی مالیاتی باعث می شود تا یک نفر برای خروج از کشور مشکل داشته باشد نه برای ورود. همچنین این بدهی باشگاه پرسپولیس است و هیچ ارتباطی به قطبی ندارد.» حاج باقر همچنین درخوص حضور قطبی به عنوان سرمربی کره جنوبی گفت: «به هر حال او هم یکی از گزینه هاست و فعلا هیچ چیز مشخص نیست. البته طبق آخرین خبری که من دارم شیمیزو با جدایی قطبی مخالفت کرده است».
با وجود تمام شایعاتی که در مورد غیبت کریم باقری و حضور افشین قطبی در پرسپولیس شنیده می شود. به نظر می رسد احتمال بازگشت قطبی به ایران برای مربیگری، نزدیک به صفر است. او در ماه های آخر حضورش در ایران روزهای بدی را سپری کرد و چون رسانه ها و مربیان ایرانی رابطه خوبی با او ندارند، ترجیح می دهد به این زودی ها برای کار به ایران نیاید مگر روزی که هیچ پیشنهادی از جای دیگر نداشته باشد.
پاسخ منفی قطبی به کره جنوبی
بعد از اینکه رسانه های خارجی از کاندیداتوری قطبی و دو مربی دیگر برای نشستن روی نیمکت تیم ملی کره جنوبی خبر دادند، حالا شنیده می شود که هر سه نفر آنها این پیشنهاد را رد کرده اند.
بنا بر اعلام رسانه های کره جنوبی هونگ میونگ بو، مربی تیم امید کره و چوی کونگ مربی جونبوک موتورز، سرمربیگری کره جنوبی را قبول نکرده اند و افشین قطبی هم تلویحا این پیشنهاد را رد کرده است. او البته گفته که می خواهد برنامه هایش با شیمیزو را دنبال کند اما با قاطعیت جواب منفی به کره ای ها نداده است. باید دید او در نهایت چه تصمیمی می گیرد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی