پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

آذر ماه سال جاري در كرمان برگزار خواهد شد: كنفرانس بين المللي دانش سنتي براي حفاظت از تنوع زيستي

سبزپرس – گروه محیط طبیعی: مركز بين المللي علوم و تكنولوژي پيشرفته و علوم محيطي 23 و 24 آذر ماه سال جاري در استان كرمان كنفرانس بين المللي دانش سنتي براي حفاظت از تنوع زيستي را برگزار خواهد كرد.

به گزارش سبزپرس، دكتر محمد مهدي يعقوبي رئيس اين كنفرانس بين المللي با دعوت از تمامي محققين و دوستداران محيط زيست در معرفي اين همايش اظهار داشت: دانش بومي در نتيجه اطلاع و جمع آوري تجربه مردمي و جوامع محلي در نسل هاي پي در پي حاصل مي شود كه بايد در جهت توسعه پايدار از آنها استفاده نمود.
وي در ادامه با بيان اين مطلب كه تلاش هاي گسترده اي در جهان در زمينه حفاظت ازتنوع زيستي در جريان است، افزود: مديران، محققان و برنامه ريزان در يك همكاري مشترك به اين نتيجه رسيده اند كه از پيوند دانش بومي و دانش مدرن آكادميك براي پيشرفت همه جانبه انسانها«تامين مواد غذايي، رفا و امنيت» گام هاي موثري را بردارند.
دكتر يعقوبي در ادامه افزود : امروزه از بين رفتن گونه هاي شاخص زيستي و همچنين اختلال در اكوسيستم ها به يكي از مشكلات اصلي جهان مبدل شده و متاسفانه انسان عامل اصلي و تاثيرگذار بوده و اين در حالي است كه تمام هستي ما انسانها به تداوم اين كره منحصر به فرد وابسته است.
وي در ادامه با اشاره به اين موضوع كه براي نجات زمين از تباهي گسترده بايد اقدامات موثري را انجام داد، افزود: با استفاده از تركيب علوم دانشگاهي و دانش بومي مي توانيم به نتايج خوبي دست پيدا كنيم.
رئيس كنفرانس بين المللي دانش سنتي براي حفاظت از تنوع زيستي هدف اصلي اين كنفرانس را حفاظت از تنوع زيستي جهان با استفاده از دانش سنتي خواند و گفت : اميدواريم در راستاي حفاظت از گونه هاي مهم زمين با كمك علوم بومي يك گام تاثيرگذار به جلو برداريم.
لازم به ذكر است كه سخنرانان برجسته اي از داخل و خارج كشور براي ايراد سخنراني به اين كنفرانس خواهند آمد كه مي توان به دكتر مايكل ديويس از دانشگاه سيدني استراليا، دكتر اسماعيل كهرم، دكتر كوان لي هان از يونسكو و دكتر غلامعلي بسكي اشاره كرد.
علاقه مندان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر و نحوه شركت در اين كنفرانس بين المللي به نشاني مجازي اين نشست جهاني www.icikbc2011.ir مراجعه نمايند/م.ت

كنفرانس بين المللي دانش سنتي براي حفاظت از تنوع زيستي

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos