پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

دبیر ستاد منشور اخلاقی: بازیکنان پرسپولیس را مجازات می کنیم تا از این پس دست به کارهای خلاف شرع و قا

جام نیوز: حجت‌الاسلام علیپور حرکت بازیکنان پرسپولیس را به شدت مورد انتقاد قرار می‌دهد و می‌گوید: «بازیکنان، مربیان و مدیران و به طور کلی همه آنهایی که در فوتبال ما شاغل هستند وظیفه دارند به فرهنگ عمومی احترام بگذارند و از ناهنجاری‌ها دوری کنند. حالا وقتی این هنجارها در این سطح و آن هم توسط بازیکنانی که برای خیلی‌ها الگو هستند زیر پا گذاشته می‌شود ما وظیفه داریم که برخورد کنیم.»
او ادامه می‌دهد: «کمیته انضباطی با این بازیکنان برخورد می‌کند و مجازاتی را برای آنها در نظر خواهد گرفت اما باید تاکید کنم که علاوه بر مجازاتی که کمیته انضباطی برای این بازیکنان در نظر خواهد گرفت ما نیز به عنوان مسئولان رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای وظیفه خودمان می‌دانیم که مجازاتی جداگانه برای این بازیکنان در نظر بگیریم تا از این پس بعد از زدن گل آن قدر از خودشان بیخود نشوند که دست به کارهای خلاف شرع و قانون بزنند.»
دبیر ستاد منشور اخلاقی در پاسخ به این سئوال که آیا مجازات این بازیکنان مشخص شده است، خاطر نشان می‌کند: «باید مراحل تخلف این بازیکنان مورد رسیدگی قرار بگیرد اما هوادارانی که می‌خواهند فوتبال را خالی از زشتی ها ببینند مطمئن باشند که ما هرگز با این بازیکنان مدارا نمی‌کنیم. حداقلی‌ترین مجازات این بازیکنان جریمه نقدی و ثبت توبیخ کتبی در پرونده‌های اینها خواهد بود. ضمن اینکه برای فصل آینده این بازیکنان به طور حتم نمی‌توانند همچون سایر بازیکنان طبق سقف قرارداد پول بگیرند چون نشان داده‌اند که ظرفیت پایینی دارند و نمی‌توانند در شرایط پرفشار احساسات و هیجان خود را کنترل کنند.»
حجت‌الاسلام علیپور در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه‌ پرسپولیس مورد توبیخ قرار خواهد گرفت یا خیر، تاکید می‌کند: «خیر، باشگاه پرسپولیس مدیرانی دارد که من اعتقاد دارم خودشان به اندازه کافی درباره این مسایل حساسیت دارند. شک نکنید این بازیکنان از سوی باشگاه پرسپولیس هم مورد توبیخ و جریمه قرار خواهند گرفت.»
دبیر ستاد منشور اخلاقی سپس به موضوع ظرفیت‌سازی فرهنگی در باشگاه‌ها اشاره کرد: «باشگاه‌های ما باید در مورد مسایل فرهنگی دست به ظرفیت سازی بزنند. من واقعا متاسفم که برخی بازیکنان پرسپولیس تا این حد ظرفیت پایینی دارند که در یک مسابقه زنده تلویزیونی بعد از گل زدن حرکاتی از خودشان نشان می‌دهند که شرم‌آور است. هر بازیکنی غیر از پرسپولیسی‌ها هم این کارهای زننده را انجام می‌داد به طور حتم ما برخورد تندی داشتیم اما برای این بازیکنان مجازات سنگین‌تری در نظر می‌گیریم. چون اینها بازیکنانی هستند که باید الگو باشند. آنها انگار نمی‌دانند که در تیمی بازی می‌کنند که میلیون‌ها هوادار دارد!»
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos