پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28902    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

سهمیه‌های بنزین قابل انتقال می‌شود

مهر:محمد رویانیان درباره آخرین وضعیت ساماندهی سهمیه بنزین آژانسهای مسافربری درون شهری با بیان اینکه در حال حاضر به بخش عمده ای از خودروهای آژانس فعال سهمیه بنزین اختصاص نمی یابد، گفت: بر اساس آمارهای موجود در شرایط فعلی حدود 80 هزار دستگاه خودروی آژانس فعال در سطح کشور وجود دارد که به آنها سهمیه بنزین اختصاص نمی یابد.

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با اعلام اینکه در سالهای اخیر خودروهای آژانس یک متولی واحدی برای ساماندهی نداشته اند، تصریح کرد: اخیرا با دستور رئیس جمهوری قرار شده تمامی آژانسها زیر نظر اتحادیه های صنفی اداره شوند.
 
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در حال حاضر طرح ساماندهی آژانسهای فعال به صورت استان به استان در سطح کشور آغاز شده است، اظهار داشت: با به پایان رسیدن این طرح ساماندهی برای تمامی خودروهای آژانس کارت هوشمند سوخت صادر خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه برای شناسایی خودروهای آژانس مسافربری در سطح شهرها پیشنهادهایی برای تغییراتی در این خودروها مطرح شده است، بیان کرد: هم اکنون تغییر پلاک، صدور کد شناسایی و تغییر رنگ خودروها در دستور کار قرار دارد.
 
رویانیان با تاکید بر اینکه با تکمیل طرح ساماندهی شرایط تسهیل و تسریع صدور کارت هوشمند سوخت برای خودروهای آژانس مسافربری فراهم می شود، اظهارداشت: نصب و راه اندازی سامانه هوشمند ای.بی.ال هم برای خودروهای آزانس پیش بینی شده است.
 
رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با یادآوری اینکه با نصب و راه اندازی این سامانه هوشمند بر روی بیش از 300 هزار دستگاه خودروی آژانس عملکرد این بخش از ناوگان حمل و نقل عمومی کشور شفاف تر می شود.
 
این مقام مسئول از پرداخت صورت حساب الکترونیکی، کنترل و مدیریت کرایه ها و موقعیت یابی خودرو به عنوان برخی از مزیتهای سامانه هوشمند ای.بی.ال یاد کرد و افزود: پیش بینی می شود این طرح تانیمه دوم سالجاری به تدریج نصب و راه اندازی شود.

پیشنهاد جدید بنزینی رویانیان به وزیر نفت

رویانیان در ادامه با اشاره به برگزاری نشست ویژه ای با وزیر نفت به منظور بررسی آخرین وضعیت عرضه و توزیع بنزین در جایگاههای سوخت، تاکید کرد: در این نشست پیشنهادهایی به منظور حل مشکل کارمزد فروش بنزین و افزایش توجیه اقتصادی فعالیت این بنگاههای اقتصادی مطرح شده است.
 
رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور همچنین با اشاره به ضرورت ساماندهی متصدیان عرضه سوخت در سطح جایگاههای کشور، گفت: به زودی در تمامی جایگاههای سوخت ایران کیف الکترونیکی سوخت نصب و راه اندازی خواهد شد.

سهمیه بنزین خودروها قابل انتقال می شود

این مقام مسئول در ادامه در پاسخ به این سئوال که آیا امکان انتقال سهمیه بنزین خودروهای تاکسی و آژانس وجود دارد، تصریح کرد: با اعمال تغییراتی در سامانه هوشمند سوخت به زودی دارندگان خودروهای تاکسی و آژانس می توانند مازاد سهمیه بنزین خود را پس از فروش به خودروی جدید انتقال دهند.
 
وی با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی امکان نقل و انتقال سهمیه بنزین در خودروهای شخصی فراهم نیست، اظهار داشت: اما با انجام تغییرات نرم افزاری و سخت افزاری در سامانه هوشمند سوخت امکان ارائه این خدمات به خودروسواران در آینده فراهم خواهد شد.
 
در حال حاضر نزدیک به 18 میلیون کارت هوشمند سوخت برای خودروهای شخصی، خدماتی و عمومی صادر شده که با وجود گذشت 5 سال از آغاز نظام سهمیه بندی بنزین ضریب ایمنی این کارتها کاهش پیدا نکرده است.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
بعدی 1 قبلی
mofos